Bedava İnternet

Vodafone Kontörlü Hat Ne Kadar?

Vodafone Kontörlü Hat Ne Kadar? Vodone Kontörlü Hat Nasıl Alınır? Vodafone Kontörlü Hat İçin Gerekli Belgeler Nelerdir? Vodafone Kontörlü Hat Ne Kadar Sürede Kapanır?

Vodafone Kontörlü Hat Ne Kadar? Vodafone ev interneti ve mobil hat hizmeti veren Türkiye’nin en büyük operatörlerinden birisidir. Uzun yıllardır kullanıcılarına sunduğu avantajlı mobil hat paketleriyle büyük beğeni toplayan Vodafone aynı zamanda Türkiye’de en çok numara taşınan ve yeni hat alınan operatörlerin de başında gelmektedir. Vodafone’dan mobil hat almak isteyen kişilerin önünde iki adet seçenek bulunur. Bunlar;

  • Kontörlü hatlar
  • Kontörsüz hatlar
Vodafone Kontörlü Hat Ne Kadar?
Vodafone Kontörlü Hat Ne Kadar?

Vodafone Kontörlü Hat Ne Kadar?

Vodafone Kontörlü Hat Ne Kadar? Kontörsüz hatlar belirli paket dahilinde hizmet verir ve bu hizmet karşılığında aylık olarak size fatura kesilir. Kontörlü hatlar ise yine çoğu zaman paket dahilinde hizmet verirken ay sonu faturalandırma bulunmaz. Paketin süresi dolduğu an kullanım haklarınız otomatik olarak sonlanır.

Bu sayede aşım yaptım mı korkusu yaşamazsınız. Vodafone kontörlü hat fiyatı 2023 yılı için 490 TL olarak belirlenmiştir. Bu ücret tamamen hattın kişi üzerine tanımlanması için talep edilir. Paket fiyatları buna dahil değildir. Paket için ödenecek olan tutar, kişisel ihtiyaçlar neticesinde tercih edilecek olan paketin içeriğine göre değişkenlik gösterir.

Vodone Kontörlü Hat Nasıl Alınır?

Vodofone kontörlü hat almak için temelde iki yol vardır. İlki size en yakın Vodafone mağazasına gitmek diğeri ise Vodafone internet sitesi veya Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmaktır. İnternet sitesi veya Vodafone yanımda uygulaması üzerinden başvuru yapmayı tercih ederseniz, yeni hat başvurusu dedikten sonra sizden istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde girmeniz gerekir.

Vodafone mağazası üzerinden yeni hat almak istediğinizde ise gerekli belgeleri götürerek Vodafone görevlisinin yardımıyla hattınızı alabilirsiniz.

Vodafone Kontörlü Hat İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Vodafone GSM operatöründen kontörlü hat almak isteniyorsa öncelikle bazı gerekli evrakları tamamlanması gerekir. Herhangi bir Vodafone bayiliğine başvurulması durumunda müşterilerden bazı belgeler talep edilir.

Belgeleri eksik olan kişinin üzerine Vodafone kontörlü hat alabilmesi mümkün değildir. Hat alabilmek için Vodafone tarafından talep edilen ilk belge diğer operatörlerde olduğu gibi kimliktir. Bunun yanında hat almak isteyen kişilerin son iki ay öncesine ait bir faturayı yanında bulundurması gerekir. Fatura bulunmuyorsa adres teyiti yapılabilmesi adına e-devlet onaylı adres bilgisi verilebilir.

Vodafone Kontörlü Hat Ne Kadar Sürede Kapanır?

Vodafone kontörlü hat belirli bir sürecin sonrasında kapanır. Öncelikle Vodafone müşterisi ilk bakiye yüklemesiyle birlikte 180 günlük aktif kullanım sürecini başlatmış olur. 180 günün sonunda tekrar bakiye yüklenmemişse 90 günlük bekleme süreci başlar.

Bu sürece girildiğinde kullanıcı arama yapamaz ya da SMS gönderemez. 90 günlük bekleme süreci içerisinde bakiye yüklemesi yapılırsa aktif kullanım süreci yeniden başlar. Bekleme süresinde bakiye yüklemesi yapılmadığı takdirde ise hat tamamen kapatılır ve kullanıcıya ait tüm bilgiler sistemden temizlenir.

Bedava İnternet Başvurusu İçin hemen https://www.devletodemeleri.com/bedava-internet/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

5/5 - (20 Oy )

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu