Banka Şubeleri

İş Bankası Akdeniz Caddesi Şubesi Nerede? Telefon Numarası, SWIFT Kodu, Adresi

İş Bankası Akdeniz Caddesi Şubesi Nerede? Türkiye İş Bankası Akdeniz Caddesi/İstanbul Şubesi iletişim. Akdeniz Caddesi Şubesi Telefon Numarası. Akdeniz Caddesi Şubesi SWİFT kodu

İş Bankası Akdeniz Caddesi şubesi, İstanbul Fatih ilçesinde yer almaktadır. İş Bankası Akdeniz Caddesi şubesi telefon numarası 0212 635 40 97, faks numarası ise, 0212 631 44 72’dir.

Şube Adı
Türkiye İş Bankası Akdeniz Caddesi Şubesi 
ŞEHİR:
İstanbul
İLÇE:
Fatih
ŞUBE KODU:
1130
BANKA KODU:
64
SWIFT kodu
ISBKTRIS
TELEFON:
0212 635 40 97
FAKS NO:
0212 631 44 72

Tüm para transferleri için istenilen İş Bankası banka kodu ‘’64’’tür. İş Bankası Akdeniz Caddesi şubesi şube kodu ise; ‘’1130’’ olarak belirlenmiştir. Uluslararası para transferi işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanım sağlayacağınız İş Bankası Akdeniz Caddesi şubesi SWIFT kodu ‘’ISBKTRIS’’ şeklindedir. Bu kod ile Dolar, Euro ve Sterlin transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Akdeniz Caddesi Şubesi çalışma saatleri

İş Bankası Akdeniz Caddesi şubesi çalışma saatleri hafta içi geçerli olmak üzere, sabah 09.00 ile akşam 17.00 arasındadır. Şube, 12.30-13.30 saatleri arasında öğle molasındadır. Şube, hafta sonları kapalıdır.

Hafta sonları veya mesai saatleri dışında gerçekleştirmeniz gereken tüm İş Bankası işlemleriniz için 0850 724 0 724 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

İş Bankası Akdeniz Caddesi Şubesi Nerededir?

İş Bankası Akdeniz Caddesi Şubesi Nerede
İş Bankası Akdeniz Caddesi Şubesi Nerede

İş Bankası Akdeniz Caddesi şubesi adresi, Akdeniz Caddesi, No: 42 Fatih/İstanbul’dur. Mesai saatleri içeresinde şubeyi ziyaret ederek, İş Bankası ile ilgili tüm bankacılık işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Yukarıda yer alan makale tamamen bilgi amaçlıdır. İşlem yapmadan önce lütfen müşteri temsilcisini arayarak daha fazla detaylı bilgi sahibi olun.

İş Bankası Akdeniz Caddesi Şubesi Şikayet

İş Bankası Akdeniz Caddesi şubesi hakkında görüş, öneri ve şikayetlerinizi yorum olarak bildirebilirsiniz.

İş Bankası Şubeleri İçin Hemen https://www.devletodemeleri.com/?s=is+bankasi sayfasını ziyaret edin.

5/5 - (14 Oy )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu