Sosyal Yardım

Yeni Evlenen Çiftlere Faizsiz Kredi Desteği Şartları Belli Oldu

Yeni Evlenen Çiftlere Faizsiz Kredi Desteği Şartları Belli Oldu. Evlilik Kredisi Nedir? Faizsiz ve Geri Ödemesiz Evlilik Kredisi Fırsatı. Faizsiz Evlilik Kredi Avantajı

Yeni evlenen çiftlere 150 BİN TL evlilik kredi desteği verileceğini seçimlerden önce Cumhur Başkanı Recep Tayip Erdoğan seçim beyannamesinde açıklamıştı. Tamamen faizsiz ve kolay ödeme koşuluyla yeni evlenecek olanlara evlilik kredisi verilecek.

Yeni Evlenen Çiftlere Faizsiz Kredi Desteği Şartları Belli Oldu
Yeni Evlenen Çiftlere Faizsiz Kredi Desteği Şartları Belli Oldu

Evlilik, hayatınızı birleştirdiğiniz ve yeni bir serüvene başladığınız özel bir anı temsil eder. Aile ve Gençlik Bankası olarak, bu anlamlı adıma teşvik etmek ve genç çiftlerimizin mutluluklarına katkı sağlamak amacıyla devrim niteliğinde bir adım atmaktan gurur duyuyoruz.

 

150 BİN TL Evlilik Kredisi Başvurusu İçin https://www.devletodemeleri.com/150-bin-tl-evlilik-kredisi-basvurusu-nasil-yapilir/ Tıklayın.

Evlilik Kredisi Nedir?

Evlilik Kredisi, Evlilik hazırlıkları, düğün masrafları ve yeni bir hayatın başlangıcı için maddi kaynaklar önemlidir. Biz de genç çiftlerimizi desteklemek ve bu önemli dönemi kolaylaştırmak amacıyla evlilik kredisi imkanı sunuyoruz. Artık yeni evlenen çiftler, Aile ve Gençlik Bankası aracılığıyla faizsiz ve devlet destekli bir evlilik kredisine sahip olabilecekler.

Devlet Ödemeleri  Yardım Kart Başvurusu Nasıl Alınır 2023? Kimlere Yardım Kartı Verilir? Yardım Kartı Başvuru Formu

Faizsiz ve Geri Ödemesiz Evlilik Kredisi Fırsatı

Yeni evlenen çiftlere özel olarak sunulan bu kredi fırsatı, hayatınıza güzel bir başlangıç yapmanız için tasarlandı. Özellikle ilk yıllarda maddi rahatlık sağlamanızı amaçlayan bu kredi, faizsiz ve geri ödemesiz seçenekleriyle dikkat çekiyor.

Detaylar şu şekildedir:

Faizsiz Evlilik Kredi Avantajı

Evlilik kredisinin en çekici yanı, üzerinde faiz olmamasıdır. Bu sayede aldığınız kredi tutarı üzerinden herhangi bir ek maliyet ödemeden sadece ana parayı geri ödersiniz.

Evlilik Kredisi 24 Ay Geri Ödemesiz

Evlilik sonrası ilk 24 ay boyunca geri ödeme yapmanıza gerek yok! Bu süre zarfında sadece birikmiş faiz ödemeleriyle ilgilenirsiniz. Bu da size evliliğinizin ilk döneminde maddi rahatlık sağlar.

Evlilik kredisi, 48 ay (4 yıl) vadeli olarak sunulmaktadır. Uzun vade seçeneği, ödemelerinizi daha küçük taksitler halinde yapmanıza yardımcı olur, böylece aylık bütçenizi zorlamaz.

5/5 - (18 Oy )

devlet ödemeleri

Youtube Kanalımızı Takip Edebilirsiniz <<< https://www.youtube.com/@engelsizmedya >>>

devlet ödemeleri

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu