Haberler

TOKİ’den Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Müjdeli Haber. 36 İlde 2+1 Daireler 5.961 TL İle Satışa Başlıyor

TOKİ'den Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Müjdeli Haber. 36 İlde 2+1 Daireler 5.961 TL İle Satışa Başlıyor. 2024 TOKİ peşinat ne kadar?

TOKİ’den Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Müjdeli Haber. 36 İlde 2+1 Daireler 5.961 TL İle Satışa Başlıyor. 2024 TOKİ peşinat ne kadar?

TOKİ'den Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Müjdeli Haber. 36 İlde 2+1 Daireler 5.961 TL İle Satışa Başlıyor
TOKİ’den Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Müjdeli Haber. 36 İlde 2+1 Daireler 5.961 TL İle Satışa Başlıyor

TOKİ’den Dar Gelirli Ailelere Büyük Fırsat. 36 İlde Uygun Fiyatlı Konutlar

Türkiye’nin dört bir yanındaki dar gelirli aileler için büyük bir fırsat sunuluyor. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), sosyal konut projeleri kapsamında 36 ilde 2+1 daireleri sadece 5.961 TL’ye sunuyor. İşte projenin detayları ve başvuru için bilmeniz gerekenler:

TOKİ Sosyal Konut Projeleri. Dar Gelirli Vatandaşlara Umut Oluyor

TOKİ, dar gelirli ailelerin ev sahibi olma hayallerini gerçekleştirmek için Türkiye genelinde düşük maliyetli konut projeleri başlattı. 36 ilde uygun fiyatlı 2+1 dairelerle, ev sahibi olmak isteyenler için büyük bir adım atılıyor.

Başvuru Süreci Nasıl İşliyor?

TOKİ’nin resmi web sitesi üzerinden veya ilgili il müdürlüklerinden başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için ikametgah şartı, gelir gereksinimleri ve gerekli evraklar hakkında detaylı bilgi almak önemlidir.

Hangi illerde evler sunuluyor?

Projeler Konya, Şırnak ve birçok diğer ilde gerçekleştirilmekte. Ayrıntılı bilgi için TOKİ’nin resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Toki Daire Satışları Hangi İllerde?

Felahiye ve Şırnak’ta Yeni Konutlar:
Felahiye İlçesi Cumhuriyet Mahallesinde 110 adet konut ve 6 adet dükkan, Şırnak İli Merkez İlçesi’nde toplum sağlık yaşam merkezi çevresinde yapılan çalışmalar ve Gazipaşa Mahallesi’nde 24 adet konut inşa edilecek.

Konya Taşkent’te Yeni Konutlar:
Konya Taşkent Hira Mahallesi ve Balcılar Mahallesi’nde sırasıyla 44, 56 ve 88 adet konut projeleri devam ediyor. Bu projeler kapsamında altyapı ve çevre düzenlemesi de yapılacak.

Bu projelerle, dar gelirli vatandaşlarımızın konut sahibi olma hayali gerçek oluyor. TOKİ’nin sunduğu bu fırsatları değerlendirerek siz de ev sahibi olabilirsiniz.

5/5 - (5 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir Yorum

  1. SevgiSaygılarSunarımAfyon.DazkırıdanTokiye2YazıldımCıkmadıTokiEvleriHayalOlduAdamıOlanaCıkıyorBenDazkırıda10YılKaldımEvYokAmaOlurcasınaDurdum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu