Belediye Yardımları

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvurusu Sorgulama

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvurusu Sorgulama ve Başvuru Formu Sosyal Yardım, Erzak Yardımı, Gıda Yardımı, Yardım Kolisi, Maddi Yardım

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi yardım başvurusu ve sorgulama ile yardımlardan yararlanabilirsiniz. Ülkemizde olumsuz gelişen ekonomik şartlardan sonra birçok aile aylık olarak gıda ihtiyacını karşılamakta zorlanıyor.

Bu durumdan dolayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi de vatandaşlarına destek aile yapılarını ayakta tutmak adına bazı yardımlarda bulunuyor. Burada en büyük yardımlardan biri de gıda yardımı olarak bilinmektedir.

Ailelere gıda yardımı yaparak aylık olarak daha rahat geçirmelerine neden oluyor. Bu yardımlardan yararlanmak için Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi yardım başvurusu yapmanız gerekmektedir. Bu tür başvuruları Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine ait sitesinden istek ve şikâyet bölümünden yada Şanlıurfa Beyaz Masa arama yaparak destek talebinde bulunabilirsiniz.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi yardım başvurusu nasıl yapılır? İnternet ve Beyaz Masa destek bölümünden yardım alarak yapabilirsiniz. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi internet sitesi istek ve şikayet bölümüne buradan ulaşım sağlayabilirsiniz. Başvuru nedeni olarak işaretlemenizi yapıp gerekli bilgileri yollayarak başvuru sağlayabilirsiniz.

Bu tür başvuru yerine Beyaz Masa tarafından destek almanız daha iyi olacaktır. Yardım başvurusu yapmak için güncel durumları çağrı merkezine sorarak hareket etmeniz daha iyi olacaktır. Şanlıurfa Beyaz Masa Destek Hattı 444 22 63 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

Beyaz Masa çalışma saatleri olarak hem hafta içi hem de hafta sonu çalışma saatleri olarak 08.00 –24.00 arasında ulaşım sağlayabilirsiniz. Çağrı merkezine ulaştığınızdan itibaren durumunuza anlatarak yardım talebinde bulunduğunuzda gerekli işlemler başlatılacaktır. Yardım merkezinde sizden bazı bilgiler istenmektedir. Bu tür bilgileri eksiksiz bir şekilde vererek başvuru süreci başlayacaktır.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvuru Formu

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi yardım başvuru formu doldurulması gerekmektedir. Başvuru formunda yer alan bilgiler olarak başvuran kişiye ait bilgiler, iletişim bilgileri, adres bilgileri ve başvuru nedeni altında bilgiler istenmektedir. Bazı yardım başvurularında maddi gelir bilgileri de istenmektedir.

Bu tür başvurularda en ihtiyaçlı aile tespit edilmesi içi istenen bilgiler içerisinde yer almaktadır. Verdiğiniz bilgiler ekipler tarafından incelemeye altına alınacağı için doğru bilgiler vermeniz gerekmektedir. Başvuru yoğunluğuna göre hareket edilerek olumlu olması halinde dönüş sağlanacaktır.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvurusu Sorgulama

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi yardım başvurusu sorgulama işlemi yapmak için internet sitesi üzerinden istek ve şikayet takip linki üzerinden sağlayabilirsiniz. Bu tür başvurularınıza ulaşmak için başvuran kişinin bilgileri girilerek ulaşılmaktadır.

Diğer ulaşma yeri olarak Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Beyaz Masa üzerinden ulaşım sağlayarak başvuru durumunuzu sorabilirsiniz. Yapılan başvurular oluşan yoğunluğa göre geri cevap süresi değişiklik göstermektedir. Başvurular tek tek inceleme altına alınıp ve ihtiyaçlı aile seçildiğinden dolayı sabırla beklemeniz gerekmektedir.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvurusu Telefon Numarası

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi yardım başvurusu telefon numarası olarak 444 22 63 numaralı hat olan Beyaz Masa ulaşım sağlayabilirsiniz. Çağrı merkezi vatandaşların yanında olmak ve dertlerine göre hareket ederek çözüme ulaştırmak için çalışma sağlamaktadır.

Çağrı merkezi hizmeti hafta içi ve hafta sonu olmak üzere ulaşım imkanı sağlanmıştır. Çalışma saatleri olarak 08-00-24-00 olarak belirlenmesiyle vatandaşlara tam hizmet vererek çalışmalarını sürdürmektedir.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvurusu ve Sorgulama

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Gıda Yardım Başvurusu

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi gıda yardımı başvurusu ile erzak ihtiyaçları karşılanmaktadır. Koronavirüs dönemiyle birlikte zor durumda kalan aileler artış gösterdi. Bu durumdan dolayı belediye ailelere yardım ederek yalnız kalmadıklarını yardımlarıyla belirtiyor.

Gıda yardım başvurusu yapmak için gerekli kanallar üzerinden iletişime geçerek başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuzun olumlu halinde belli zamanlar içerisinde gıda yardımları yapılacaktır.

Gıda yardımları belli dönemler içerisinde verilmektedir. Bu tür yardımları sorgulayabilmek için iletişim çağrı merkezlerinden detaylı bilgilendirmeleri alabilirsiniz.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvurusu ve Sorgulama

Şanlıurfa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Yardım Sorgulama

Şanlıurfa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yardım sorgulama işleminizi yapmak için öncelikle yardım başvurusu yapmanız gerekiyor. Başvuru yapmak için Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na giderek başvuru formu doldurup, onaylanma sürecini beklemeniz gerekiyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Hoş Geldin Bebeğim Yardımı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi hoş geldin bebeğim projesi kapsamında, bebek sahibi olan ailelere yönelik, içinde bebek malzemesi olan yardım seti ediye ediyor.

Şanlıurfa hoş geldin bebek projesi sosyal belediyecilik için önemli bir adım olarak değerlendirilmektedir. Yeni anne ve baba olan ihtiyaç sahibi ve dar gelirli vatandaşların taleplerini aksatmadan karşılıyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Tablet Başvurusu

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tablet başvurusu sayesinde eğitimin uzaktan olmasıyla birlikte çocukların eğitimden geri kalmaması için çalışmalarını sürdürüyor. Tablet başvuruları belli zamanlar içerisinde yapılmaktadır.

Bu durumu detaylı bilgilendirmesini okul müdürlüğüne giderek sorabilirsiniz. Bu tür tablet başvuruları valilik veya Milli Eğitim il ilçe müdürlüklerine giderek başvuru yapılmaktadır.

Başvurular olumlu olması halinde verdiğiniz adrese teslim edilmektedir. Bu sayede ihtiyacı olan ailelerin eğitim ihtiyacı karşılanma amacı sağlanmaktadır.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Yardımları Neler?

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi yardımları olarak ilk olarak gıda yardımları üzerine kurmuştur. Gıda yardımları sayesinde ilk temel ihtiyaçları karşılanmaktadır.

Bu tür yardımlar sürekli olarak değişiklik gösterebilir. Alınan yardımlar hakkında detaylı bilgi için Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Beyaz Masa hattını arayarak güncel yardım türlerini sorabilirsiniz.

Eğer yardım alınması gereken bir durumunuz varsa istekte bulunarak sisteme iletebilirsiniz. Bu tür başvurularda belediyede değerlendirme altına alınıp sizlere geri dönüş sağlanacaktır.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvurusu ve Sorgulama

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi yardım başvurusu ve sorgulama işlemlerini nasıl yapacağınız konusunda sizlere bilgi vermeye çalıştık. Herhangi bir konuda sorunuz olursa yorum kısmına yazabilirsiniz.

3.7/5 - (6 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

25 Yorum

 1. benim 5 çocuğum var hepsi okula gidiyor onun harcıklarını veremiyorum eşim çalışmıyor şu an evde hiç paramız yok ve işsiz eşim havalar soğuk lütfen gıda yardımı
  kahvaltılık bile yok eşya verin benim küçük bir kızım var her yardımdan yararlanmak istiyorum

 2. liseye giden 2 kızım var onlar icin egitim desteyi istiyorum lütfen yardım telep ediyorum

 3. benim4 çocuğum var çocuklarım hepsi raporlu maddidurumum yok yardımınıza ihtiyacım var gıdaya ve paraya ihtiyacım var

 4. Eşim calismiyor çocuğum var gıda erzak yardımına ben mama yardımına ihtiyacım var yardım ederseniz çok seviniriz lütfen yardım edin

 5. Merhaba bendeyardımalmakistiyorum 3çocugumvar eşimalismiyor zorgeçiniyoruz lutfen yardim edin

 6. Merhaba hocam kusura bakmayın rahatsız ediyorum şey yardım başvurusunda bulunucaktim da hocam benim erken doğan bir kızım var kızım erken dodugu için 3 ay küvezde kaldı durumu çok kötüydü Allah’a şükür biraz iyi oldu bir aya yakındır taburcu edildi ama durumu iyiye gitmiyor çünkü maddi durumum olmadığı için kızıma iyi bakamıyorum mamasidir bezidir islak mendilidir bide benim 3 yaşında bir oğlum var onunda bezini ıslak mendilini alamıyorum evimde hicbirsey kalmamıs temizlik esyasindan tutun erzagima kada eşim elaman olarak kardeşinin yanında çalışıyor haftalık 50 TL ye ama o parayı da kayinbabam evin kira parası diye bizden aliyor kiar sözleşmesi yok ama her ay bizden 750 TL kira parası alıyor elektirktir Audi evin erzagintemizlik malzemesi elbise deterjanı gıdasi meyesidir sebzesidir erişir elektirik su faturasiydi hiç yapamıyoruz alamıyoruz az olsa biraz yardım edin lütfen hasta kızımın hatırı için lütfen kızımın resmini atarsam belki inanirsiniz

 7. Yardım talebinde bulunmak istiyorum zor durumdayım eşim çalışmıyor Yardım ederseniz çok sevinirim

 8. 3 tane çocuğum var ve eşim sağlığından dolayı işten çıkarıldı. Ve şu an çocuklara kşlık elbise alabileceğim imkanım kalmadı…

 9. Merhaba ben emine taş gida ve hijyen kolisi yaprdimi yapılacakti özel kalem müdürü İbrahim Halil Karaca bize söz vermişti ve hala gelmedi sizden haber bekliyorum iyi günler

 10. Şanlıurfa Haliliye en son 3 yıl önce işkurda typ çalıştım 5 aylık ondan sonra işsizim iş yok diyorlar belediyeye başvurdum durumumu bildirdim cimere açık kapıya yazdım boş 5 çocuk ev kira küçük bı bebek ve parasız bı hayat yaşayan bilir devlet baba bize bı babalık yapsa bı iş imkanı yada düzenli yardımlar yapsa

 11. Halliye belediyesi kaç sefer yazdım aradım sırrına bizzat gittim boş evi olan arsası olan yardım alıyor ben kiraciyim 5 çocuğum var 3 öğrenci 10 aylık bı bebek işsizim bana diyorlar sana yok resmen ben mağdurum almayan ben konu komşu alıyor hemde heray bu işte bı yanlislik var

 12. Merhaba iyi günler ben Şanlıurfa Eyyübiye de ikamet ediyorum %70 görme engelli raporum var kiracı olarak oturuyorum işsizim gelirim yok gıda yardımı ve diğer yardımlardan faydalanmak istiyorum iş imkanı istiyorum

 13. 4 çocuk annesiyim eşimle boşanma aşamasındayız 4 çocuguma kendim bakıyorum hiç bir gelirim yok gerçekten yardıma ihtiyacım var

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu