Sosyal Yardım

lalegül tv bağış gecesi

lalegül tv bağış gecesi. lalegül yardım kampanyası. lalegül yardım kampanyasında ne kadar toplandı? Lalegül yardım kampanyası Kimler bağış yaptı?

lalegül tv bağış gecesi. lalegül yardım kampanyası. lalegül yardım kampanyasında ne kadar toplandı? Lalegül yardım kampanyası Kimler bağış yaptı?

Lalegül tv bağış gecesi. Ülkemizde yaşanan deprem felaketinden sonra depremzedelerin yaralarını sarmak adına bir çok yardım düzenlendi. Bunlardan birisi de lalegül yardım kampanyası oldu.

Türkiye’nin çok sevilen hocaefendileri deprem özel bağış gecesi programında buluşuyor!

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 10 ilimizin etkilendiği deprem afeti sonrasında, HAYDERKIYAMDERSULTANDERİLKSEÇ VAKFI ve LALEGÜL VAKFI‘nın destekleriyle depremzede vatandaşlarımız için bağış gecesi düzenliyoruz!

Cübbeli Ahmet HocaefendiMehmet Talu Hocaefendi, Ali Ulvi Uzunlar HocaefendiMustafa Özşimşekler Hocaefendiİsmail Hünerlice Hocaefendi, İhsan Şenocak HocaefendiProf. Dr. Ebubekir Sofuoğlu ve Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil’in katılacağı Deprem Özel Bağış Gecesi programı 25 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.30’da Lalegül TV‘de yayınlanacaktır.

AFAD koordinasyonunda Hatay’da 100 konternerın yer alacağı yaşam mahallesi kuruyoruz!
Deprem bölgesine kurulacak konteynerların alt yapı çalışması ve mobilya, ısıtıcı vb. eşyaların kurulumları yapılarak depremzede vatandaşlarımızın kalıcı konutlara geçene kadar yaşayabileceği bir yaşam alanı oluşturuyoruz.
Bu hayra siz de bağışlarınızla ortak olabilirsiniz.
Hesap Adı: Hoca Ahmet Yesevi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği
TR68 0020 5000 0005 8449 8000 06
Açıklama kısmına “Acil Yardım” yazmanız yeterli olacaktır.
Cep telefonunuzun mesaj bölümüne ACİL YARDIM yazıp 1466’ya bir SMS göndererek 10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Yıldız Vermek İster Misiniz?

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu