Sosyal Yardım

LC Waikiki Deprem Yardımı

LC Waikiki Deprem Yardımı. Waikiki Ne Kadar Bağış Yaptı? LC Waikiki Yardımları Nelerdir? LC Waikiki Kimlere Yardım Ediyor?

LC Waikiki Deprem Yardımı. Waikiki Ne Kadar Bağış Yaptı? LC Waikiki Yardımları Nelerdir? LC Waikiki Kimlere Yardım Ediyor?

LC Waikiki deprem yardımı adı altında deprem bölgesine giysi, ayakkabı ve battaniye gibi kışlık ürünleri göndererek destekte bulunmuştur.

Ayrıca THY ile ortak olarak “Deprem Yardımlaşma Seferberliği” başlatarak çorap, mont, eldiven ve battaniye gibi kışlık malzemeleri uygun fiyatlarda satışa sunarak, AFAD Organizasyon Merkezi aracılığıyla depremzede vatandaşlarımıza teslimatını gerçekleştirmiştir.

LC Waikiki Deprem Yardımı
LC Waikiki Deprem Yardımı

Waikiki Ne Kadar Bağış Yaptı?

Ülkemizde 200 kanalın ortak olarak yaptığı “Tek Yürek” adındaki yardım kampanyasına LC Waikiki mağazası 200 milyon TL tutarında bir bağış yapacağını ifade etmiştir.

LC Waikiki Yardımları Nelerdir?

LC Waikiki yoksul durumda olan vatandaşlara para yardımı,100 TL tutarında hediye çeki, aile yardımı ve kıyafet yardımı adı altında hem ayni hem de nakdi olarak sosyal yardımlar sağlamaktadır.

Ancak bu sosyal yardımlardan faydalanmak için vatandaşların öncelikle yardım başvurusunda bulunmaları gerekmektedir.

LC Waikiki Kimlere Yardım Ediyor?

LC Waikiki maddi durumu yetersiz olan vatandaşlara yardım etmektedir. Bu doğrultuda yardım başvurusu yapan vatandaşların, başvuruları detaylı bir şekilde incelendikten sonra yardım başvurusu onaylanan kişilere yardımlar yapılmaktadır.

LC Waikiki Yardım Başvuru Formu

LC Waikiki’nin yapmış olduğu ayni ve nakdi yardımlar için başvuru şartı bulunmaktadır. LC Waikiki vermiş olduğu yardımlardan faydalanmak isteyen vatandaşlar öncelikle başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmaları gerekmektedir. Aksi takdirde başvurunuz geçersiz sayılacaktır.

LC Waikiki yardım başvuru formunda istenen bilgiler nelerdir?

  • İsmi, soyadı ve doğum tarihi
  • T.C. kimlik numarası,
  • Almak istediği yardımı detayları,
  • Hane gelir bilgisi gibi başvuru formunda sorular bulunmaktadır.

LC Waikiki yardımlarıyla ilgili detaylı bilgi almak için 444 4 529 irtibat numarasını arayınız.

LC Waikiki deprem yardımlaşma seferberliğine katılmak için buraya https://www.lcwaikiki.com/tr-TR/TR/etiket/deprem-seferberligi tıklayınız.

Devlet Ödemeleri Para Yardım Başvurusu İçin https://www.devletodemeleri.com/para-yardimi/ Tıklayın.

4.9/5 - (32 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

2 Yorum

  1. Merhaba biz 4 kisilk aileyiz.evimiz depremden oturulamayack durumda.mersin kız yurdunda kaliyoruz. Yardımcı olursanız çok mutlu oluruz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu