Belediye Yardımları

Koton evde paketleme işi

Koton evde paketleme işi. Koton Evde İş İmkanları? Koton Evde Paketleme? Koton Evde Paketleme İşini Kimler Yapabilir? Koton Evde Paketleme Şartları Nelerdir? Evde Paketleme İşleri Nelerdir?

Koton Evde paketleme işi

Koton Evde Paketleme İşi. Hem evde vakit geçirmek hem de bu vakti kazanca çevirmek için en iyi yollardan biri paketleme işidir. Evde paketleme işi günümüz büyük firmalar tarafından hâlâ tercih edilmektedir.

Hem ekonomiye katkı olarak hem de ucuza işlerini gidermek açısından tercih edilen yöntemlerden biridir. Bu sayede hem firmalar kazanacak hem de evde oturan vatandaşlarımız.

Günümüzde paketleme işleri için verilen ilanları, kötü emelleri için kullananlar maalesef gittikçe artmaktadır. Evde paketleme işi için tercih edilecek firmalar genel olarak evimize en yakın bölgelerden olmalı. Bu açıdan baktığımız zaman ise köklü ve güvenilir olan birçok firma bulmak, iş imkânı elde etmek daha güvenilir ve kazançlı olacaktır. Bu firmalardan biri de Koton’dur.

koton evde paketleme işi
koton evde paketleme işi

Koton Firması Kimin?

1995 yılında üretime geçen Koton, günümüzdeki büyük ve hatırı sayılır firmalar arasında yerini çoktan almıştır. Koton, fabrikaları ve seri üretimleri ile oldukça aktif hizmetler vermekte ve bunun yanında binlerce çalışanına sahiptir. Buna rağmen evde olan vatandaşlarımıza iş imkânı da sunmaktadır.

Koton, hali hazırda yapılmış olan ürünlerinin ütülenmesi, düğme dikimleri, katlamaları veya paketlenmeleri işi için ne kadar makinelere sahip olsa da ek iş olarak hem iş hem hizmet vermeye devam etmektedir. Amacı ise hem daha uyguna işlerini gerçekleştirmek hem de ekonomiye destek olarak kalkınmayı ve işsizliği azaltmaktır.

Koton’un İş Verdiği İller

Koton, evde ek iş imkanları sunmakta fakat 81 il için geçerli değildir. Belli başlı illerde bulunan mağazaları aracılığı ile iş imkanları sunmaktadır. Bu şehirler;

 • Adana
 • Van
 • Antalya
 • Ağrı
 • Çanakkale
 • Samsun
 • Eskişehir
 • Kırıkkale
 • İzmir
 • Bursa

Koton Evde Paketleme İşleri Nelerdir?

 • Ürünleri katlama: Koton fabrikalarından mağazalarına sunulacak olan kıyafet ve ürünlerin rafları için katlı bir şekilde mağazasına ulaşması gerekmektedir. Bu işi sizlere sunmaktadırlar.
 • Düğme dikim işleri: Çeşitli boy ve renklerde olan düğmeleri, ürüne uygun olacak şekilde dikimini gerçekleştireceksiniz.
 • Ürünleri ütülemek: Askılarda olması gereken ve göze titiz hitap etmesi gereken ürünlerin ütülenmesi işini de sizlere evde ek iş olarak sunmaktadırlar.
 • Ürünlerin paketlenmesi: Bazı ürünlerin paketlenmesi istenebilir. Ürünlerin gerekli işlemlerini yaptıktan sonra düzgün bir şekilde sizlere verilen paketlerine geçirmeniz gerekmektedir.
 • Çorap paketleme: Çorapları renklerine, ebatlarına, yaşlarına göre ayıklamanız ve düzine halinde ya da istenilen sayıda paketlemeniz istenecektir.
 • Artık ipleri kesme: Fabrikada işlemi biten ürünlerin üzerinde, dikim sonrası kalan artık ipler bulunur. Bunları ürüne zarar vermeyecek şekilde bir makas veya verilecek aparat yardımı ile kesmeniz istenecektir.

Koton Evde Ek İş Şartları?

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
 • İşe engel olacak ya da size iş yaparken zarar verecek bir sağlık sorunun olmaması.
 • Ek iş, ihtiyacı olan ve maddi zorlukları yaşayan vatandaşlar içindir. Bu yüzden kişinin herhangi bir mülk veya yüksek getirisinin olmaması.
 • Çalışmak isteyen kişinin titiz olması gerekir. Ürünün de temiz kalması gerekir.
 • Toplu çalışmalara ve grup ahlakına uyacak kapasiteye ve beceriye sahip olmak.

Koton Evde Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Genel olarak büyük-küçük fark etmeksizin bütün firmalardan size sunulan paketleme işlerinde, paketleme sayısına göre ya da el hızınıza göre kazancınız değişir. Kısaca kazancınızı kendi hızınıza bağlayabilirsiniz. Ayda üç bin paketleme yapıp iki üç bin lira kazanacaksınız diyelim ve siz bu paket işini daha fazla yaparsanız veya takım halinde ilerletirseniz kazanacağınız miktar iki katına da ulaşabilir.

Koton gibi firmalarda ise kazancınız dört binden başlayarak artmaktadır. İşi titiz ve özverili ile ele alıp yaparsanız, aylık asgari ücrete yakın bir kazanç sağlayabilirsiniz. Grup halinde ve aktif ilerlerseniz kazancınız asgari ücretin de üstünde olabilir.

Koton Evde Paketleme İş Başvurusu

         Genel olarak evde paketleme işi ve bu tarz güvenilir firmalar için öncelikle yakın çevrenizde bulunan İŞKUR merkezlerine giderek kaydınızı açmanız ve iş taleplerinizi yazmanız gerekmektedir. Sizlere göre işler geldiği zaman uygun bir şekilde haber verirler.

Koton evde iş imkanları ve Koton’un diğer departmanları için en yakın çevrenizde bulunan Koton mağazalarına giderek CV bırakabilirsiniz. Ek paket işleri için talebinizi dile getirebilirsiniz. Online olarak takip edebilirsiniz. Mağazaya gidip birebir görüşmek sizin için daha sağlıklı olacaktır. Size göre uygun işler olduğu vakit iletişime geçerek kazanç fırsatı sunabilirler.

Mağazaya gitmek dışında İŞKUR üzerinden iş başvuruları yapabilirsiniz. Bu tarz büyük firmalar İŞKUR ile iletişim halinde olarak çalışan personel aramaktadırlar. Bu sayede arada daha güvenilir bir duvar olmaktadır.

İŞKUR Koton Başvurusu

İŞKUR üzerinden iş bakabilmek için öncelikle İŞKUR kaydınızın olması gerekmektedir. İŞKUR’a Üye olabilmek için;  https://www.iskur.gov.tr/is-arayan/kayit/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Sayfa içerisinde iş ilanlarını takip ederek kendinize göre uygun olanlara da başvurabilirsiniz.

Evde ek iş başvurusu için İŞKUR’a kayıt yaptıktan sonra aradığınız iş kriterlerini belirtmeniz gerekmektedir. https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=22893 sayfasına girerek iş kriterlerinizi ve bölgenizi belirtip arama gerçekleştirebilirsiniz.

Evde Paketleme İşi İçin https://www.devletodemeleri.com/evde-paketleme-isi/ Tıklayın.

4.9/5 - (17 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu