Banka Şubeleri

İş Bankası Barbaros Caddesi-Yüzyıl Şubesi İletişim

İş Bankası Barbaros Caddesi-Yüzyıl İletişim. İş Bankası Barbaros Caddesi-Yüzyıl şubesi telefon numarası, İş Bankası Barbaros Caddesi-Yüzyıl şubesi İş Bankası faks numarası, İş Bankası Barbaros Caddesi-Yüzyıl şubesi adresi, İş Bankası Barbaros Caddesi-Yüzyıl şubesi çalışma saatleri

İş Bankası Barbaros Caddesi-Yüzyıl şubesi, İstanbul Eseneler’ de yer almaktadır. İş Bankası Barbaros Caddesi-Yüzyıl şubesi telefon numarası 0212 429 49 43, şubenin faks numarası ise, 0212 429 49 44’tür.

Şube Adı
Türkiye İş Bankası Barbaros Caddesi-Yüzyıl/İstanbul Şubesi
ŞEHİR:
İstanbul
İLÇE:
Esenler
ŞUBE KODU:
1366
BANKA KODU:
64
SWIFT kodu
ISBKTRIS
TELEFON:
FAKS NO:
0 212 429 49 44

Tüm para transferi işlemleriniz için geçerli olan İş Bankası banka kodu ‘’64’’tür. İş Bankası Barbaros Caddesi-Yüzyıl şubesi şube kodu ise; ‘’1366’’ olarak belirlenmiştir. Uluslararası para transferi işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanım sağlayacağınız İş Bankası Barbaros Caddesi-Yüzyıl şubesi SWIFT kodu ‘’ISBKTRIS’’ şeklindedir. Bu kod ile Dolar, Euro ve Sterlin transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası Barbaros Caddesi-Yüzyıl Şubesi çalışma saatleri

İş Bankası Barbaros Caddesi-Yüzyıl şubesi çalışma saatleri hafta içi sabah 09.00 ile 17.00 arasındadır. 12.30-13.30 saatleri arası ise, şubenin öğle molası olarak belirlenmiştir. Şube, diğer şubeler gibi hafta sonları kapalıdır. Çalışma saatleri dışında ve hafta sonları gerçekleştirmek istediğiniz tüm İş Bankası bankacılık işlemleriniz için 0850 724 0 724 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

İş Bankası Barbaros Caddesi-Yüzyıl Şubesi Nerededir?

İş Bankası Barbaros Caddesi-Yüzyıl şubesi adresi, Oruç Reis Mahallesi, Barbaros Caddesi, No: 48 Esenler/İstanbul’dur. Çalışma saatleri içerisinde şubeye gelerek tüm İş Bankası işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Yukarıda yer alan makale tamamen bilgi amaçlıdır. İşlem yapmadan önce lütfen müşteri temsilcisini arayarak daha fazla detaylı bilgi sahibi olun.

İş Bankası Barbaros Caddesi-Yüzyıl Şubesi Şikayet

İş Bankası Barbaros Caddesi Yüzyıl şubesi hakkında görüş, öneri ve şikayetlerinizi yorum olarak bildirebilirsiniz.

5/5 - (23 Oy )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu