Banka Şubeleri

İş Bankası Acıbadem Şubesi İletişim

İş Bankası Acıbadem şubesi İletişim. İş Bankası Acıbadem şubesi telefon numarası, İş Bankası Acıbadem İş Bankası faks numarası, İş Bankası Acıbadem şubesi adresi, İş Bankası Acıbadem şubesi çalışma saatleri

İş Bankası Acıbadem şubesi, İstanbul Kadıköy sınırlarında yer almaktadır. İş Bankası Acıbadem şubesi telefon numarası, 0216 545 48 98, faks numarası ise, 0216 544 16 00’dir.

Şube Adı
Türkiye İş Bankası Acıbadem şubesi
ŞEHİR:
İstanbul
İLÇE:
Kadıköy
ŞUBE KODU:
1085
BANKA KODU:
64
SWIFT kodu
ISBKTRIS
FAKS NO:
0212 856 00 96

Havale ve EFT gibi tüm para transferi işlemleriniz için geçerli İş Bankası banka kodu ‘’64’’tür. İş Bankası Acıbadem şubesi şube kodu ise, ‘’1085’’tir. Uluslararası para transferi işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanım sağlayacağınız İş Bankası Acıbadem şubesi SWIFT kodu ‘’ISBKTRIS’’ şeklindedir. Bu kod ile Dolar, Euro ve Sterlin transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Acıbadem Şubesi çalışma saatleri

İş Bankası Acıbadem şubesi çalışma saatleri, sabah 09.00 ile 17.00 arasındadır. Şube, 12.30-13.30 arasında ise öğle molasında olup hizmet vermemektedir.

Şubenin kapalı olduğu günlerde ve mesai saatleri dışında gerçekleştirmek istediğiniz tüm İş Bankası işlemleriniz için 0850 724 0 724 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

İş Bankası Acıbadem Şubesi  Nerededir?

İş Bankası Acıbadem Şubesi İletişim
İş Bankası Acıbadem Şubesi İletişim

İş Bankası Acıbadem şubesi adresi, Acıbadem Caddesi, No: 61 Kadıköy/İstanbul’dur. Çalışma saatleri içerisinde şubeye gelerek tüm İş Bankası ile ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yukarıda yer alan makale tamamen bilgi amaçlıdır. İşlem yapmadan önce lütfen müşteri temsilcisini arayarak daha fazla detaylı bilgi sahibi olun.

İş Bankası Acıbadem şubesi Şikayet

İş Bankası Acıbadem şubesi hakkında görüş, öneri ve şikayetlerinizi yorum olarak bildirebilirsiniz.

İş Bankası Şubeleri İçin Hemen https://www.devletodemeleri.com/?s=is+bankasi sayfasını ziyaret edin.

5/5 - (9 Oy )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu