Güncel

İstanbul’da Deprem mi Oldu Son Dakika

İstanbul’da Deprem mi Oldu Son Dakika. Şu An İstanbul’da Deprem Oldu mu? İstanbul Kaç Şiddetinde Deprem Oldu? İstanbul En Son Deprem Ne Zaman Oldu? İstanbul’da Deprem mi Oldu Son Dakika 2023

İstanbul’da Deprem mi Oldu Son Dakika. Şu An İstanbul’da Deprem Oldu mu? İstanbul Kaç Şiddetinde Deprem Oldu? İstanbul En Son Deprem Ne Zaman Oldu? İstanbul’da Deprem mi Oldu Son Dakika 2023

İstanbul’da yaşanacak olan depremin korkusu milyonlarca İstanbulluyu endişeye sokmaktadır. Marmara Denizinde 24 Şubat 2023 Cuma gününde saat 05.08 civarında 3,3 şiddetinde bir deprem meydana gelmiştir. Ayrıca saat 05.11’de tekrar Marmara denizinde 2.1 büyüklüğünde tekrar bir deprem daha yaşanmıştır.

Şu An İstanbul’da Deprem Oldu mu?

İstanbul halkı şu an İstanbul’da deprem olup olmadığını sıkça merak etmektedir. Bu meraklarını gidermek için ise AFAD’ın resmi internet sitesinden yaşanan depremlere ulaşabilirler.

Ayrıca Kandilli Rasathanesinin resmi internet sitesinden en son yaşanan depremleri görebilirsiniz. 

İstanbul’da Deprem mi Oldu Son Dakika
İstanbul’da Deprem mi Oldu Son Dakika

İstanbul Kaç Şiddetinde Deprem Oldu?

İstanbul’da 5 Şubat 2023 tarihinde Kağıthane merkezli saat 03.15’te 3,1 şiddetinde bir deprem meydana gelmiştir.

Ayrıca 24 Şubat 2023 Cuma günü Marmara Denizinde saat 05.08’de 3,3 şiddetinde, 05.11’de ise 2,1 şiddetinde yaşanan bir deprem daha milyonlarca İstanbulluyu endişelendirmiştir.

İstanbul’da Büyük Deprem Bekleniyor.

İstanbul’da büyük deprem bekleniyor. İşte uzmanların yaptığı özel ve herkesten gizlenen roportaj.

İstanbul En Son Deprem Ne Zaman Oldu?

İstanbul’da en son olarak deprem 5 Şubat 2023 tarihinde saat 03.15’te 3,1 büyüklüğünde Kağıthane merkezli yaşanmıştır.

Son Dakika Deprem Esenyurt/İstanbul Yakınında deprem oldu mu?

İstanbul deprem risk haritasına göre depremde en çok etkilenecek yerler arasında Esenyurt ilçesi gelmektedir. Bu yüzden Esenyurt ilçesinden yaşayan vatandaşlar deprem haberleri çok sık takip etmektedir.

Bu doğrultuda İstanbul Esenyurt yakınında bir deprem meydana gelmemiştir. 

İstanbul’da Deprem mi Oldu Az Önce

Son günlerde İstanbul’da yaşayan vatandaşlarımızı tedirgin eden İstanbul depremi, 24 Şubat 2023 Cuma gecesi Marmara denizinde saat 05.08’de 3.3 şiddetinden ve saat 05.11’de ise 2.1 büyüklüğünde depremin yaşanmasıyla birlikte İstanbul halkının endişelerinin daha da artmasına neden olmuştur.

İstanbul’da Deprem mi Oldu Son Dakika 2023

İstanbul’da büyük bir depremin beklenmesi milyonlarca İstanbulluyu korkutmaktadır. Bu doğrultuda İstanbul halkı çok sık olarak İstanbul’da depremin olup olmadığını araştırmaktadır.

Bu doğrultuda Marmara Denizinde 24 Şubat 2023 Cuma günü saat 05.08 civarında 3.3, saat 05.11’de ise 2,1 şiddetinde bir deprem meydana gelmiştir.

Kandilli Rasathanesinin yaşanan son depremlerin listesine ulaşmak için buraya http://www.koeri.boun.edu.tr/scripts/lst9.asp tıklayınız. 

AFAD’ın son depremler listesine ulaşmak için buraya https://deprem.afad.gov.tr/last-earthquakes.html tıklayınız. 

Devlet Ödemeleri yardım başvuruları Başladı. Başvurmak İçin hemen https://www.devletodemeleri.com ziyaret edebilirsiniz.

5/5 - (30 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu