Sosyal Yardım

İHH Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Formu ve Sorgulama

ihh'dan nasıl yardım alabilirim? İHH para yardımı yapıyor mu? İHH kimlere yardım yapıyor? İHH ne yardımı veriyor?

ihh’dan nasıl yardım alabilirim? İHH para yardımı yapıyor mu? İHH kimlere yardım yapıyor? İHH ne yardımı veriyor?

İHH Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Formu ve Sorgulama; İHH İnsani Yardım Vakfı başvurusu sayesinde ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik bir çok alanda yardım yapmaktadır.

Düzenli olarak aralıksız bir şekilde ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatarak savaş, doğal afet gibi durumlarda ihtiyaçların karşılanması sağlanıyor.

İHH’dan nasıl yardım alabilirim sorusuna yönelik yapılan araştırmalar sonrasında, İHH İnsani Yardım Vakfı’na İHH yardım başvurusu yapılacak bir yer bulunmamaktadır. Ancak İHH başvurusu telefon numarası sayesinde iletişim kurarak ya da mail göndererek gereken bütün detayları öğrenebilirsiniz.

İHH Nedir? Kimlere Yardım Eder?

İHH nedir? Kimlere yardım eder? İHH İnsani Yardım Vakfı olarak 1992 yılından itibaren gönüllü olarak faaliyete başlamıştır. 1995 yılından itibaren de İHH İnsani Yardım Vakfı olarak yardım etmeye devam etmektedir.

İHH İnsani Yardım Vakfı din, dil, ırk, bölge ve mezhep ayrımı yapmada dünyanın bütün ülkelerinde doğal afet, savaş ya da işgal altında olan ihtiyaç sahiplerine yardım ulaştırmaktadır.

İHH İnsani Yardım Vakfı zorda kalmış ülkelerdeki insanlara yardım eli uzatan hayır köprüsü olarak da adlandırılan bir vakıf olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

İHH İnsani Yardım Vakfı, Bakanlar Kurulu tarafından vergi muafiyeti tanınmış olarak izin almadan yardım toplayan bir vakıf olarak faaliyet göstermektedir.

İHH Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır?

İHH yardım başvurusu yapılacak herhangi bir platform bulunmamaktadır. İHH İnsani Yardım Vakfı dünyanın her yerine gönüllülerden oluşan bir ekip ile zorda kalan insanlara yardım etmektedir. Savaş, doğal afet gibi durumlarda yardım etmektedir.

İHH İnsani Yardım Vakfı başvuru formu üzerinde bulunan bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurarak gönüllü bir şekilde çalışabilirsiniz. Başvuru formu üzerinde yardım edebileceğiniz alanları belirtmelisiniz.

İHH Yardım Başvuru Formu

İHH yardım başvuru formu ile sadece gönüllü olarak çalışma imkanı oluşturabilirsiniz. Gönüllü olarak başvuru yaptığınız takdirde, destek vermek istediğiniz alanları belirterek, bu alanlar üzerinde yardımlarınızı yapabilirsiniz.

İHH yardım başvurusu telefon numarasından da gönüllü çalışma için detaylı bilgi alabilirsiniz.

İHH Yardım Başvurusu Sorgulama

İHH yardım başvurusu sorgulama işlemi yapabileceğiniz tek yer telefon numarası ile iletişime geçip ya da mail göndererek yapabilirsiniz. İHH İnsani Yardım Vakfı tüm dünyada savaş, afet, açlık, sefalet ve yoksulluk çeken bölgelere yardım etmektedir.

İHH İnsani Yardım Vakfı gönüllü çalışanlardan oluşan bir vakıftır ve 5 kıtada bulunan 123 ülkeye yardım etmektedir. İHH’dan yardım alma konusunda herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Kızılay Kart Başvurusu Nasıl Yapılır? Kızılay Kart Başvuru Formu ve Kızılay SUY Nedir? Kızılay Kart Nereden Alınır?

Sosyal Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır? E-Devlet Başvurusu Sorgulama ve Başvuru Formu


İHH Yardım Başvurusu Telefon Numarası

İHH yardım başvurusu telefon numarası ile detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 0212 631 21 21 numaralı telefonu arayarak iletişim kurabilirsiniz.

İHH’dan Nasıl Yardım Alabilirim?

İHH’dan nasıl yardım alabilirim konusu en çok merak edilen bir konudur. İHH İnsani Yardım Vakfı’ndan yardım alınmamaktadır. Bunun nedeni de; İHH vakfı doğal afet, yoksulluk, savaş içerisinde olan ülkelere yardım etmektedir. Daha detaylı bilgiye iletişim kurarak erişebilirsiniz.

İHH Yardım Kolisi Başvurusu

İHH yardım kolisi başvurusu yapmak için https://ihh.org.tr/bagis/gida adresine giderek bağış yapabilirsiniz. İHH gıda yardımı bağışı sayesinde yoksulluk ve sefalet içerisinde olan ülkelere yardım etmiş olursunuz.

Yardım kolisi açlık içerisinde olan ülkelere yönelik yapılmaktadır. Herhangi bir başvuru yaparak yardım kolisi alamazsınız.

İHH Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Formu ve Sorgulama

İHH Yardım Kolisi İçindekiler

İHH yardım kolisi içindekiler temel gıda ihtiyaçlarının karşılanmasını gerektiren ürünler bulunmaktadır. Bir adet kumanya paketinin içerisinde yağ, şeker, un, bakliyat türleri, makarna, zeytin, hazır çorba, tuz, çay, konserve, reçel, salça gibi ürünler başta olma üzere 14 temel ürün bulunmaktadır.

İHH Para Yardımı Yapıyor Mu?

İHH para yardımı yapıyor mu? İHH İnsani Yardım Vakfı ile birlikte Vefa Sosyal Destek Grubu’nun ortaklaşa olarak yürütülen çalışma sayesinde toplamda 10 milyon TL para yardımı yapıldı. İşten çıkarılanlara yönelik yürütülen para yardımının yanı sıra 100 bin aileye kumanya paketi de dağıtılmaktadır. Bunun dışında 10 bin aileye de hijyen paketi dağıtıldı.

İHH Ayni ve Nakdi Yardım Sorgulama

İHH ayni ve nakdi yardım sorgulama işlemini yapmak için belirtilen telefon numarasını arayarak detaylı sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

4.5/5 - (22 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

20 Yorum

 1. Ben gıda ve kıyafet istemiyorum barınma istiyorum lütfen konteyner için bize yardım edin Allah rızası için

 2. K.maraş li bir deprem zedeyim konteyner talebinde bulunmak istiyorum 3 çocuğum eşim ve ben akrabalarda kalıyoruz kalabalık lütfen yardım edin

 3. Ben osmaniye deyim üç kardeşim evi yıkılmış bende kalıyur lar kuru erzak ihtiyacım bana yardımcı olun

 4. Ben evli iki çocuk babasıyım okuyor ikiside eşimin beyninde damar yumağı var tedavi görüyor ben şeker hastasıyım günlük işe giderek geçimimi sağlamaya çalışıyorum ev kirası fatura mutfak çocukların okul masrafı karşılamakta zorluk çekiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim

 5. 2 tane kızım var biri 10 yaşında 5.sinifa gidiyor diğeri de 13 yasinda 8.sinifa gidiyor kirada oturuyorum 2 aydir kirami odeyemiyorum kiram 1500 TL babamın vefatından dolayı emekli maaşından 1200 TL alıyorum geçinemiyorum yardımlarınızı rica ediyorum

 6. Eşim seyyar satıcı evim kira 3ogrencim var.magdurum maddi yardım almak istiyorum saygilarimla

 7. Eşimden bosandim çocuğumla birlikte yaşıyorum evim kira ödeyemiyorum hiçbir maddi gelirim yok çocuğum daha küçük evim sobalı yakacak kömürüm yok çok zor durumdayım Allah rızası için yardımcı olun

 8. مطلقة
  عندي ٣ اطفال
  اعيش باسطنبول
  ليس عندي معيل
  ابني صف ثاني
  بنتي صف اول

 9. Selam ben böbrek yetmezliği hastasıyım eşimde tek böbrekli kiradayiz 3500 TL aliyom 1500 TL kira elektrik su doğalgaz gerçekten çok zor durumdayım çocuk yok yerdiminizi bekliyom

 10. Slm ben Mehmet Seyitoğlu yaşım 58.sakatligi %55.rapru vardı astım bronşit hastalığım vardır bir terefimi FRÇ maddi durum yoktur sadece hayvan etti istiyorum

 11. Slm ben Mehmet Seyitoğlu yaşım 58.sakatligi %55.rapru vardı astım bronşit hastalığım vardır bir terefimi FRÇ sadece hayvan etti istiyorum

 12. 6yasinda oğlum var çok zor durumdayız 3aydirkirami ödeyemedim engelli yim komaya girdim yoğun bakım aaldilar yoğun bakım dan Yeni çıktım çok zor durumdayız Allah rızası için yardım cı olun

 13. İstanbul Esenler fatih mh 2 oturmaktayım 2 çocugum var evim 18000 kira karsılayamıyorum zor durumdayım eşim bir yıldır silivri kapalı ceza evinde yardım talep ediyorum ihtiyaç sahibi yim

 14. Kurban Bayramı nakidi Yardım destek istiyorum durumumuz yok maddi sıkıntı çekiyoruz

 15. Yardimlar.Sadece.Multecileremi.Yapiliyor.Bu.ulkedede.ihtiyaci.olan.cok.insan.var

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu