evden iş fikirlerim

Evde Paketleme İşi Başvuru Formu

Evde Paketleme İşi Başvuru Formu. İşkur Evde Paketleme İşi Başvuru Formu. Koton Evde Paketleme İşi Başvuru Formu. LC Waikiki Evde Paketleme İşi Başvuru Formu. Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde Paketleme İşi Başvuru Formu

Evden çalışarak para kazanmak isteyen kişilerin sayısı son yıllarda bir hayli artmıştır. Günümüzde ev hanımları, öğrenciler ve emekliler başta olmak üzere pek çok kişi evden çalışarak para kazanabilmektedir. Paketleme işi ise evinizden çıkmadan para kazanabileceğiniz işlerden bir tanesidir. Bu işi yapabilmek için evde paketleme işi başvuru formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Paketleme işini yapabilmek için tecrübeli olmanız gerekmez. Bir firma ile anlaşma sağladığınızda firma tarafından ev adresinize bir kutu gönderilir. Bu kutu içerisinde çorap, maske, takı, iç çamaşırı ve dezenfektan gibi çeşitli ürünler bulunur. Bu ürünleri sırasıyla paketleyerek firmaya geri göndermeniz durumunda paket başına para kazanırsınız.

Evde Paketleme İşi Başvuru Formu
Evde Paketleme İşi Başvuru Formu

İşkur Evde Paketleme İşi Başvuru Formu

İşkur evde paketleme işi başvuru formu doldurabilmek için tek yapmanız gereken işlem İşkur online şubeye giriş yapmak veya İşkur şubelerini ziyaret etmektir. Burada sizlere bir form verilecek ve bu formu doldurmanız istenecektir. Form üzerinde yer alan tüm bilgileri kendinize göre doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak paketleme işi başvurusunda bulunmanız mümkündür.

İşkur evde paketleme İş Başvurusu İçin https://www.devletodemeleri.com/iskur-evde-paketleme-isi-basvuru/ Tıklayın.

İşkur üzerinde iş ilanı yayınlayan firmalar genellikle güvenilirdir. Bu nedenle formda kişisel bilgilerinize yer vermeniz sizler için herhangi bir sorun teşkil etmez. Sizler iş başvurusunda bulunduktan sonra kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş yapılır ve başvurunuzun sonucu paylaşılır. Eğer başvurunuz olumlu sonuçlandıysa firma tarafınıza ürün göndermeye başlayacaktır.

Koton Evde Paketleme İşi Başvuru Formu

Koton, Türkiye’nin en büyük tekstil firmalarından bir tanesidir. Bu firma, fabrika giderlerini azaltabilmek amacıyla evde paketleme işi vermektedir.

Bu işe başvuruda bulunabilmek için Koton evde paketleme işi başvuru formu doldurmanız şarttır. Form doldurabilmek için size en yakın Koton şubelerine gidebilir veya web sitesi üzerinden ilanları takip ederek form doldurma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İşe alım sürecinin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için formda yer alan bilgileri eksiksiz olarak doldurmanız gerekecektir. Başvurunuzun onaylanması durumunda Koton tarafından sizlere düzenli olarak bir koli gönderilecek ve bu kolilerdeki ürünleri paketlemeniz istenecektir. Paketleme işlemini tamamladıktan sonra koliyi tekrar Koton merkezlerine göndererek para kazanabilirsiniz.

LC Waikiki Evde Paketleme İşi Başvuru Formu

LC Waikiki, fabrikalardaki tüketim giderlerini azaltabilmek amacıyla evlere paketleme işi vermektedir. Bu işlere başvuruda bulunmak ve paketlediğiniz ürün başına para kazanmak için LC Waikiki evde paketleme işi başvuru formu doldurmanız gerekir.

Bulunduğunuz ildeki LC Waikiki mağazalarını ziyaret ederek veya firmaya ait web sitesine giderek form doldurmanız mümkündür.

Sizler başvuru formunu doldurduktan sonra kısa süre içerisinde tarafınıza bir geri dönüş yapılır. Bu geri dönüşte başvurunuzun onaylandığını görürseniz, takip eden süreç içerisinde tarafınıza ilk koli gönderilecektir. Sizler bu kolide yer alan ürünleri paketleyerek firmaya geri gönderir ve bu doğrultuda para kazanırsınız.

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Bazı firmalar ev hanımlarına, öğrencilere ve emeklilere destek olmak ve fabrika giderlerini azaltmak amacıyla evde paketleme işi vermektedir. Bu iş sayesinde ayda minimum 4,000 TL para kazanmak mümkündür. Evde paketleme işi veren firmalar ise aşağıda sıralanmıştır:

 • Koton
 • LC Waikiki
 • Defacto
 • Özdilek
 • Penti
 • Mavi
 • Zara
 • Colin’s
 • Bershka
 • Addax
 • Sasa Polyester
 • Beyteks tekstil
 • Nadir tekstil

Yukarıda yer alan firmalar, evden çalışmak isteyen kişilere paketleme işi vermektedir. Sizler de bu firmalara başvuruda bulunarak günde yalnızca birkaç saatlik çalışma ile ayda 4,000 TL para kazanabilirsiniz. Ayrıca göstereceğiniz çabaya ve harcayacağınız süreye göre bu ücret ayda 8,000 TL’ye kadar çıkabilir.

 Gelir Yuvan ve evden iş fikirlerim için hemen https://www.devletodemeleri.com/evden-is-fikirlerim/ ziyaret edin.

4.1/5 - (60 Oy )

50 Yorum

 1. Evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var yardımcı olur musunuz bakmam gereken bir çocuğum var

  1. Evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 2. Paketleme elemanı yım kızımdan dolayı çalışmıyorum sizden cvb bekliyorum izmir

 3. Evde paketleme yapmak istiyorum bende engelli çocuğum.var 2 buçuk yaşında Pendik İstanbul

 4. Evde paketleme işini bende yapmak istiyorum. Nasıl başvuru yapmamız gerekiyor, cevap verirseniz sevinirim.

 5. İstanbulda oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim benimde bir katkım olsun istiyorum evime çocuklarıma eşime.

 6. Daha önce paketleme işi yaptım tecrübem var yaş 21 kars merkezdeyim annemle beraber yapacağım iyi günler

 7. Daha önce paketleme işi yaptım tecrübem var yaş 21 kars merkezdeyim paketleme işi almak istiyorum teşekkür ederim

 8. Eşim cezaevinde üç çocugum var kimse bakmıyor evde iş yapmak istiyorum lütfen

 9. Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum dönerseniz memnun olurum teşekkür ederim

 10. 6 çocuk annesiyim hepsi öğrenci eşim asgari ücretle çalışıyor ek bir gelire ihtiyacım var evde paketleme işini çok istiyorum lütfen geri dönüş bekliyorum

 11. Tekstil firmasında uzun süre paketleme yaptım şuan evde çalışmak istiyorm

 12. Evde iş yapmak istiyorum eşime yardım cı olmak için üç çoğun var zor durumdayım lütfen yardımcı olun

 13. Merhaba bende iş istiyorum 15 kişilik ekibimiz var ve çokta ihtiyacımız var yardımcı olur sanırım çok sevinirim çünkü çok zor durumdayim

 14. Merhaba bende iş istiyorum 15 kişilik ekibimiz var ve çokta ihtiyacımız var yardımcı olur sanırım çok sevinirim çünkü çok zor durumdayim

 15. Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu