evden iş fikirlerim

işkur evde paketleme işi başvuru. İşkur Paketleme İşi Veriyor Mu?

işkur evde paketleme işi başvuru. Evde Paketleme İşi Veren Firmalar. İŞKUR evde paketleme Nasıl Başvurulur? LC Waikiki evlere iş veriyor mu? İŞKUR evde paketleme işi ne kadar kazanıyor? İŞKUR paketleme işi nedir?

işkur evde paketleme işi

işkur evde paketleme işi başvuru. Evde Paketleme İşi Veren Firmalar. İŞKUR evde paketleme Nasıl Başvurulur? LC Waikiki evlere iş veriyor mu? İŞKUR evde paketleme işi ne kadar kazanıyor? İŞKUR paketleme işi nedir?

         Ülkemizde istihdamı sağlamak, işsizliği gerektiği kadar en aza indirme çabası için ülkemizde kurulmuş bir sürü kurum ve kuruluş vardır. Bunlardan biri de şüphesiz İŞKUR’dur. (Türkiye İş Kurumu)

İŞKUR, işsiz vatandaşlarımıza destek olmak, gençlere el uzatmak, kadınlara gerekli gücü sağlamak; projeleri hayata geçirmek için imkân tanımak adına çeşitli faaliyet ve destek paketleri vardır.

Bu faaliyetler içerisinde en çok incelenenler evde iş imkanlarıdır. Toplumumuzda kadınların iş hayatına girmesi henüz çok ileri düzeyde değildir. Evinde oturan onlarca ev hanımı var ve ev ekonomisine katkı sağlamak adına çeşitli arayışlar içine girmişlerdir. İŞKUR, kendi bünyesine bağlı birçok kurum ve işverene aracı olarak, işsiz vatandaşlara iş imkanlarını iletmektedir.

İşkur evde paketleme işi başvuru 2023

İŞKUR’a Üye olabilmek için;  https://www.iskur.gov.tr/is-arayan/kayit/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Sayfa içerisinde iş ilanlarını takip ederek kendinize göre uygun olanlara da başvurabilirsiniz.

Evde rahatlıkla paketleme işi yaparak yüksek gelirler elde edebilirsiniz. daha fazlası için evden iş fikirlerim https://www.devletodemeleri.com/evden-is-fikirlerim/ sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

işkur evde paketleme işi başvuru
işkur evde paketleme işi başvuru

İşkur Evde Paketleme İşleri nelerdir?

 • Evde Sabun Paketleme
  Evde sabun paketleme işleri, firmaların belirlediği miktarda hazır sabunlar ile bunların konulacağı paketler evlerinize teslim ediliyor ve siz bunları paketliyorsunuz.
  Paket başı para kazanıyorsunuz ve bu miktar firmanın inisiyatifine göre değişkenlik gösterir. Evde sabun paketleme işi için aylık olarak yaklaşık 10.000 ile 20.000 arası paket sabun yapmak gerekiyor.Fakat sizin müsait olma durumunuza göre miktar değişebilir. Aylık getirisi ise en az 2.000 liradır. Tabi en kötü kazanç iki bin olacak şekilde yaptığınız sabun sayısı arttıkça kazancınız da bir o kadar artabilir.
 • Maket Bıçağı Paketleme
  Paketleme işini severek, düzgün ve dikkatli bir şekilde yaptığınız zaman vazgeçemeyeceğiniz bir iş haline gelecektir.Çünkü oldukça kolay, pratik ve keyiflidir. Evde maket bıçağı paketleme işinin size aylık getirisi yaklaşık olarak 2.000-2.500 liradan başlamaktadır.
 • Kürdan Paketleme
  Kürdan, her markette ve her mahalle bakkalında olmaza olmaz satılan ürünler arasındadır. Eskiden beri hayatımızda varlığını sürdüren ve hep var olacak kürdanın paketleme işi için de kolları sıvamak gerek. Kürdanın satımı normal şartlarda zaten uygunadır.O yüzden bir kürdan paketi yapımı çok şey kazandırmayabilir fakat evde oturan ve işi olmayan hanımlar ya da öğrenciler için harçlık, gelir kapısıdır. Çalışma ve hesaplama şekli firmaya göre değişir. Kimi kilo ile kimi ise paket bazında para vermektedir.Kürdanın getirisi ne kadar az olursa olsun, el çabukluğunuz varsa daha fazla talep edebilirsiniz ve ayda 2.000 liradan başlayacak şekilde para kazanabilirsiniz. Kürdandan alacağınız kazancı biraz da sizin el hızınız belirleyecektir.
 • Telefon Kılıfı Paketleme
  Telefon kılıfı paketleme işi diğer işlere nazaran daha fazla kazanç kapısı demektir. Bin kılıf başına yaklaşık 120-170 lira arasında kazanç alabilirsiniz.Bir aile olarak işi sahiplenir ve evde yaparsanız günlük üç bin olacak şekilde aylık beş bin telefon kılıfı paketlemesi yaparsanız size aylık getirisi en az 4.000 lira olacaktır.
 • Evde Pipet Paketleme
  Kafeteryalar, kafeteryalara hizmet eden büyük firmalar hazırlık aşamasındayken ürünlerinin paketlenmesi için insan gücüne ihtiyaç duyarlar. Evde ek iş için arayışta olan kadınlarımız ve öğrencilerimiz için bir diğer kapı da evde pipet paketleme işidir.Aylık sizlere ortalama 3.000 küsur para en azından kazandırabilir. Siz daha fazla iş yaparsanız bu miktar 4-5 binlere kadar çıkabilir.
 • Evde Yara Bandı Paketleme
  En zevkli ve kazançlı paketleme yöntemlerinden biri de yara bandı paketleme işidir. Öğrenci veya ev hanımları için oturduğu yerden para kazanmak bu kadar kolay olmamıştı. Günde üç beş saat çalışma ile aylık güzel bir gelir kazanabilirsiniz.Hem ev işlerinize yetişmiş olacaksınız hem dışarıda çalışan insanlara göre daha az çalışmış olup harçlık veya ek gelir almış olacaksınız. Paketleri onlu olacak şekilde dolduracaksınız. Firma zaten gerekli miktarı detaylıca iletir.Yara bandı paketleme işinden yaklaşık olarak en kötü 4.000 civarı kazanç elde edebilirsiniz. Fakat gerekli özveriyi verir ve daha fazla paket yaparsanız veya evdeki çalışmayan başka üyelerle yaparsanız bu para yarı kat daha artabilir.
 • Evde Düğme Paketleme
  Pantolon, ceket, gömlek vs. yüzlerce düğme çeşidi vardır. Bunları kategorilerine göre ayıklamak ve paketlemek hem zahmetli hem çok zevkli işlerden biridir.Zahmetli işlerden biri olan düğme paketlemede yaklaşık olarak haftalık 500 ile 1.500 lira arasında kazanç sağlayabilirsiniz.Aylık olarak ise en kötü 2.000 lira olacak şekilde 5-6 bin liraya kadar kazanç sağlayabilirsiniz.
 • Evde Mendil Paketleme İşi
  Ek iş olarak yapılabilecek işlerden biri de mendil paketleme işidir. Elbette aylık getirisi diğerleri kadar çok olmasa da en kötü 2.500 lira getirebilir.Düzenli bir ekip çalışması sağlarsanız bu kazancınız iki katına da çıkabilir. Biraz sizden efor isteyen bir paketleme yöntemidir.

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

 • LC Waikiki: Bilindiği üzere LC Waikiki büyük, başta giyim üzerine olmak üzere birçok alanda ürün satışı yapan firmalardandır. Bu firmalar öğrencilere ve ev hanımlarına karşı iş imkânı ve fırsatları sunmuştur. Evde ürün paketleme işlerini ev hanımlarına ve öğrencilere ek iş olarak ve sözleşmeli olacak şekilde fırsata çevirmiştir.

LC Waikiki’nin İstediği Kriterler: 

 1. Öncelikle Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
 2. Çalışmasına engel olmayacak standartlara sahip olmak,
 3. Düzenli ve rahat bir ortam hazırlığı yapmak,
 4. Takım haline ayak uyduracak uyumlu kişilikler olmak.

Düzenli ve verimli bir şekilde işinize odaklandığınız takdirde evinizde oturarak rahatça 4.000-5.000 arasında düzenli bir gelir elde edebilirsiniz.

 • Defacto: LC Waikiki gibi Defacto’da köklü bir mağaza zincirine sahiptir. Şirket, kendi bünyesinde, evinde paketleme yapacak kadın ve öğrencilere iş imkânı tanımaktadır. Tertipli düzenli bir çalışma ile aylık ortalama 4.000-4.500 gibi bir kazanç sağlayabilirsiniz.

LC Waikiki ve Defacto’nun yanı sıra birçok büyük şirket ve mağazalar sizlere iş imkanları sunmaktadır. İşlerin ortalama aylık getirisi sizlere 4.000-6.000 arası değişmektedir. Bu şirketler;

Mağazaların en yakın şubelerine giderek başvurabilirsiniz veya internet adreslerini ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 Gelir Yuvan ve evden iş fikirlerim için hemen https://www.devletodemeleri.com/evden-is-fikirlerim/ ziyaret edin.

4.3/5 - (103 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

85 Yorum

 1. Geri bildirim: Sermayesiz İş Fikirleri
 2. Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz geri dönüş yaparsanız Teşekkürler

 3. Merhaba Evde Paketleme İşine Başvuru Yapmak İstiyorum Yardımcı Olur Musunuz lütfen

 4. Iyi gunler ben evde paketleme işi yapmak istiyorum lutfen bana yardımcı olun

 5. Bende iş yapmak istiyorum oğlumun okul masrafları için cevap verirseniz çok sevinirim

 6. Evde paketleme işi yapmak ve eşime destek olmak istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz

 7. Adana sarıçam da oturuyorum ev hanımıyım
  Daha önce tekstilde çalıştım düzenli ve elim çok çabuktur şuan evde çalışmak istiyorum eşime yardımcı olmak istiyorum

 8. merhabalar paketleme işi yapmak istiyorum burdur merkezde oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim

 9. Şanlıurfa viranşehir evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardm edermısınız

 10. 3 çocuğum var kiracıyım evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var yardımcı olurmusun

 11. Evde iş varmı yapmak istiyorum yardımı olur sanıs sevinirim efendim Konya Karatay

 12. Mrb telefon kılıf paketleme istiyorum ihtiyacım var kısa sürede geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 13. Üç tane çocuğum okuyor ihtiyaçlarını karşılayamıyom eşim cezaevinde çok zor durumdayım

 14. Banada iş imkanı sunarsaniz çok sevinirim çok ihtiyacım var bu işe ne paketleme ne olursa yaparım

 15. Bende evde paketleme işi istiyorum el işi iğne oyası her türlü paketleme işi elimden gelir evde boş oturuyorum

 16. İyi günler bn bu ek paket işleri için bilgi alamak istiyorum ise acil ihtiyaçim var

 17. Hayırlı günler dilerim. Ewde her türlü paket işi alabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim. DENİZLİ

 18. Eşime yardımcı olmak çocuklarıma faydalı olmak istiyorum sizden dönüş yapmanızı bekliyorum teşekkürler

 19. Evde paketleme işi istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz 3 çocuğum var askeri ücret ile geçinmeye çalışıyoruz

 20. Ben konya Ereğli’de yaşıyorum 3tane çocuğum var evde paketleme istiyorum elim hızlı lütfen yardim edin

 21. İyi akşamlar bende evde paketleme işi yapmak istiyorum elimden gelen ne olursa yaparım durumum hiç yok eşim çalışmıyor uokuyan çocuklarım var masrafları için istiyorum çocuklarımı bırakıp dışarda çalışamıyorum lütfen bana yardımcı olurmusunuz

 22. Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim evime çocuklarıma eşime bir katkıda bunlunmak istiyorum benimde bir yardımım olsun evime.

 23. Paketleme işi yapmak ıstiyorum temiz ve duzenli çalışırım ankarada yasiyorum

 24. Bu ise ihtiyacım var elim çok hızlıdır tertipli duzenliyimdir temizlik hastasıyım zaten lütfen yardımcı olun

 25. Paketleme işi varsa yapmak isterim küçük çocukların var dışarda çalışamıyorum evde paketleme işi varsa yapmak istiyorum

 26. Bende paketleme işi yapmak istiyorum aldığım yetim aylığı yetmiyor ek işe ihtiyacım var

 27. Merhabalar evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

 28. Merhaba paketleme ısı yapabilirim evde calısmayı seviyorum kendıme ıs arıyorum cvp verrıse iz. Sevinirim

 29. Merhaba lüleburgaz da oturuyorum paketleme işi istiyorum yardımcı olurmusunuz

 30. Selamün aleyküm ben Hatay İskenderun da oturuyorum evden çalışmak istiyorum rica etsem bana dönüş sağlayabilir misiniz

 31. Üç tane çocuk okutuyorum çok ihtiyacım var eşimden ayrı yaşıyorum gelirim yok evde paketleme işi istiyorum

  1. Mrb calısmayı seviyorum calısmak istiyorum cvp verrısenız sevınunırım ❤️

 32. Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum Lütfen yardımcı olurmusunuz istanbul oturuyorum..

 33. uzun zamandır işsizim iş arıyorum ama bulamıyorum paketleme işinden faydalanmak istiyorum her türlü eşyayı paketlerim elim hızlıdır…ANTALYA da oturuyorum lütfen bana yardımcı olun

 34. Ben Nureddin sağlam eşme köyü Bizim Yok tapu yok diploma Yok maaş engelli idare yüzde 39 eşi anlamıyorum Bir tane kızım var

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu