Haberler

Esra Erol Tuğba Dündar Kimdir? Tiktok İnstagram Sosyal Medya Hesabı

Esra Erol Tuğba Dündar Kimdir? Tiktok İnstagram Sosyal Medya Hesabı. Esra Erol proğramına konuk olan Okan, Tuğba Dündar tarafından dolandırıldığını idda etti.

Esra Erol Tuğba Dündar Kimdir Tiktok İnstagram Sosyal Medya Hesabı
Esra Erol Tuğba Dündar Kimdir Tiktok İnstagram Sosyal Medya Hesabı

Tuğba Dündar’ın 19 yaşında olduğunu söyleyen Okan, Tuğba Dündar ile sevgili olduktan sonra dolandırıldığını ve 30 yaşında olduğunu öğrendi.

Tuğba Dündar ile 1 buçuk yıl sevgili olduğunu söyleyen Okan, Tuğba Dündar’ın kendisini kandırdığını ve dolandırdığını idda etti.

Tuğba Dündar kendini 19 yaşında ve bekar olduğunu tanıttığını anlattı. Dolandırıldığını anladıktan sonra Tuğba Dündar’ın 30 yaşında, çocuk sahibi olduğunu ve evli olduğunu öğrendi.

Esra Erol Proğramında Okan Taş, Tuğba Dündar Tarafından Dolandırıldığını idda etti

Esra Erol programının dikkat çeken konuklarından Okan Taş, Tuğba Dündar tarafından dolandırıldığını belirtti. Okan Taş, ilişkilerinin başlangıcında Tuğba Dündar’ın kendisini 19 yaşında olarak tanıttığını, ancak sonrasında gerçek yaşının 30 olduğunu öğrendiğini ifade etti.

Okan Taş ve Tuğba Dündar Aşk Hikayesinde Çıkan İddialar

Okan Taş‘ın anlattığına göre, Tuğba Dündar ile bir buçuk yıl süren bir ilişkileri oldu. Ancak bu süre içerisinde Dündar’ınkendisini dolandırdığını idda etti. Özellikle Dündar’ın evlilik ve çocuk sahibi olma durumları, Okan Taş için büyük bir şok oldu.

Esra Erol Tuğba Dündar Tiktok İnstagram Sosyal Medya Hesabı

Tuğba Dündar‘ın sosyal medya hesapları da detaylı bir şekilde incelendi. Özellikle Tiktok ve Instagram hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlarla genç bir izlenim oluşturduğu görülüyor.

5/5 - (5 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu