Kırtasiye Yardımı

Bahçelievler Belediyesi Kırtasiye Yardımı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bahçelievler Belediyesi Kırtasiye Yardımı Başvurusu Nasıl Yapılır? Okulların açılmasına az zaman kala Kırtasiye yardımı gündeme geldi. 

Bahçelievler Belediyesi Kırtasiye Yardımı Başvurusu Nasıl Yapılır? Okulların açılmasına az zaman kala Kırtasiye yardımı gündeme geldi. 

<yoastmark class=

Okulların açılmasına çok az bir süre kala gündemde olan konulardan birisi kırtasiye ihtiyaçları. Yükselen dolar kuru birçok kırtasiye ürününü yakından etkileyerek fiyat etiketlerinin atmasına neden oluyor. Hal böyle olunca yerel yönetimler tarafından yapılan kırtasiye yardımları büyük bir önem kazanıyor.

Mevcut durumun ve sıkıntılı sürecin farkında olan Bahçelievler Belediyesi kırtasiye yardımı yapacağını açıkladı. Bu durum özellikle dar gelirli ailelerin büyük sevinç yaşamasına neden oldu; zira dar gelirli ailelerin en büyük giderlerinden bir tanesi de kırtasiye giderleri. Hele ki birçok şeyin fiyatı bu denli artmışken buna bir de kırtasiye giderlerinin eklenmesi belleri bükmeye başlamıştı.

Kırtasiye Yardımı Nasıl Kullanılır?

Bahçelievler Belediyesi tarafından yapılan yardım ihtiyaç sahiplerine nakit olarak ödenmiyor; puan sistemi ile yapılıyor. Bahçelievler Belediyesi kırtasiye yardımı projesinden yararlanmaya hak kazanan kişiler SMS ile puanlarını alıyor. Puanlar Bahçelievler ilçesinde yer alan kırtasiye esnaflarında geçerli oluyor ve vatandaşlar 600 TL’lik kırtasiye ihtiyacı alabiliyor.

Bahçelievler Kırtasiye Yardımı Son Tarih Ne Zaman?

Bahçelievler Belediyesi tarafından yayınlanan projeye son başvuru tarihi 21 Ağustos. Başvuru linki: https://htp.bahcelievler.bel.tr/randevubasvuru.aspx üzerindne başvurunuzu yapabilirisniz.

Bahçelievler Kırtasiye Yardımı Nereden Alınır?

SMS ile puan yüklemesi gerçekleşen vatandaşlar Bahçelievler’de bulunan herhangi bir kırtasiyeciden 600 TL’lik alışveriş yapabiliyor.

PTT Kırtasiye Yardımı Başvurusu İçin https://www.devletodemeleri.com/ptt-kirtasiye-yardimi-basvurusu-nasil-yapilir/ Tıklayın.

5/5 - (18 Oy )

devlet ödemeleri

Youtube Kanalımızı Takip Edebilirsiniz <<< https://www.youtube.com/@engelsizmedya >>>

devlet ödemeleri

3 Yorum

  1. Meraba lütfen bana yardım edin ben kızım ve masrafalarım.okul için lütfe okul için çantam bile yok lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu