devlet ödemeleri

Güncel

Kısmetse Olur Saat Kaçta Oynuyor? Kısmetse Olur Son Bölüm Nasıl İzlenir? Kısmetse Olur Hangi Kanalda

Kısmetse Olur Saat Kaçta Oynuyor? Kısmetse Olur Son Bölüm Nasıl İzlenir? Kısmetse Olur Hangi Kanalda Oynuyor? Kısmetse Olur Hangi Günler?

Kısmetse Olur Saat Kaçta Oynuyor?

Kısmetse Olur Saat Kaçta Oynuyor? Kısmetse Olur Son Bölüm Nasıl İzlenir? Kısmetse Olur Hangi Kanalda Oynuyor? Kısmetse Olur Hangi Günler?

Bir döneme damga vuran ve oldukça rağbet gören evlilik programı yeniden başladı ve milyonlarca seyirciyi ekran başına kitlemeyi başardı. Sosyal medyada oldukça hit olan bu programın saat kaçta oynadığını merak eden vatandaşlar, sorunun cevabını internette aramaya başladı.

Kısmetse Olur: Aşkın Gücü yarışmasında yer alan 9 erkek ve 9 kadın, bu izdivaç programında neler yapacağını hep birlikte izleyeceğiz. Gerçek aşklarını bulmak için geldikleri bu izdivaç programı saat kaçta oynayacak?

Hep birlikte bunun cevabını öğrenelim. Gündemi sarsan bu program, haftanın 6 günü saat 18:30’da seyircileri ile buluşacak.

Kısmetse Olur Saat Kaçta Oynuyor?
Kısmetse Olur Saat Kaçta Oynuyor?

Kısmetse Olur Son Bölüm Nasıl İzlenir?

Gündeme bomba gibi giren bu izdivaç programı 5 yıl aradan sonra tekrar yayınlanmaya başladı. Ancak bu sefer TV kanallarında değil YouTube kanalı üzerinden yayın hayatını sürdürecek.

Son bölümü izlemek isteyenler ise Kısmetse Olur: Aşkın Gücü kanalında paylaşılacak olan bölümleri seyredebilir. Türkiye’de ilk defa popüler televizyon programlarından biri yayın hayatını YouTube kanalı üzerinden devam ettiriyor.

Kısmetse Olur Hangi Kanalda Oynuyor?

Kısmetse Olur: Aşkın Gücü programı 12 Aralık saat 18:30’da izleyicileri ile buluştu. Bu popüler program yalnızca YouTube üzerinden yayınlanacak. Televizyon kanallarında maalesef yayınlanamayacak.

İlgili Makaleler

Bu sarsıcı ve heyecan dolu programı izlemek için YouTube üzerinde Kısmetse Olur: Aşkın Gücü kanalını takip etmelisiniz. Haftanın 6 günü saat 18:30’da yayınlanacak.

Kısmetse Olur Hangi Günler?

Gündemin en çok konuşulan programı Kısmetse Olur: Aşkın Gücü, Öykü Serter’in sunumu ile haftanın altı günü seyircileri ile buluşuyor.

2017 yılında televizyon kanallarında yayınlanması yasaklanan bu program sadece sosyal medya platformu olan YouTube üzerinden dijital bir şekilde yayınlanacak.

5/5 - (1 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu