Haberler

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde Çalışmak İsteyenler Müjde. 70 Sözleşmeli Personel Alacak

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde Çalışmak İsteyenler Müjde. 70 Sözleşmeli Personel Alacak. Kimler Nasıl Başvurabilir?

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde Çalışmak İsteyenler Müjde. 70 Sözleşmeli Personel Alacak. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, kariyer yolculuğunuzda yeni bir sayfa açmanız için harika bir fırsat sunuyor. Üniversite, dinamik ve yenilikçi çalışma ortamında yer almak isteyen yetenekli bireyler için 70 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu.

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde Çalışmak İsteyenler Müjde. 70 Sözleşmeli Personel Alacak
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde Çalışmak İsteyenler Müjde. 70 Sözleşmeli Personel Alacak

KPSS Puanıyla Sözleşmeli Personel Olma Fırsatı

2022 KPSS puan sıralamasına göre belirlenen pozisyonlar için yapılacak olan bu alımlar, sizlere devlet kurumlarında çalışmanın ayrıcalıklı dünyasını sunuyor. Ankara’nın çeşitli ilçelerinde, Çubuk’tan Bilkent’e, Esenboğa’dan Etlik’e kadar birçok yerleşkede görev yapma fırsatı bulacaksınız.

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nde Çalışmanın Avantajları

Bu pozisyonlar, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesi uyarınca sözleşmeli personel olarak çalışmanın getirdiği birçok avantajı beraberinde getiriyor. Güvenli bir iş ortamı, kariyer gelişim fırsatları ve rekabetçi maaş paketleri, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nde çalışmanın sadece birkaçını oluşturuyor.

Başvuru Süreci ve Detayları

Başvuru süreci oldukça basit ve adayların KPSS puanlarına göre değerlendirilecek. Bu süreçte, adayların eğitim ve deneyimlerini en iyi şekilde sergilemeleri önem taşıyor. Üniversitenin, adayların yeteneklerine ve potansiyellerine değer verdiği bir ortamda, siz de kendi yeteneklerinizi sergileyerek bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Neden Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi?

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, eğitim ve araştırma alanında öncü bir kurum olarak, çalışanlarına sadece bir iş değil, aynı zamanda bir kariyer ve gelişim yolculuğu sunuyor. Burada çalışmak, sadece bir meslek edinmekten çok daha fazlası; bilgi, deneyim ve insan ilişkileri anlamında büyük bir zenginlik kazanmak demek.

KOD

ÜNVAN

ADET

KPSS

ARANILAN NİTELİKLER

BP01

Büro Personeli

6

2022

KPSS P3

* Lisans mezunu olmak,

* YÖK tarafından kabul edilen merkezi dil sınavlarından İngilizce alanından en az 80 puanı olmak. (geçerliliği devam eden)

BP02

Büro Personeli

2

2022

KPSS P3

* Lisans mezunu olmak,

* YÖK tarafından kabul edilen merkezi dil sınavlarından İngilizce alanından en az 75 puanı olmak. (geçerliliği devam eden)

BP03

Büro Personeli

2

2022

KPSS P3

*İngiliz Dili ve Edebiyatı, İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat, İngiliz Dili ve Kültürü, İngiliz Edebiyatı, İngilizce Lisans Programlarından birinden mezunu olmak,

* YÖK tarafından kabul edilen merkezi dil sınavlarından İngilizce alanından en az 85 puanı olmak. (geçerliliği devam eden)

BP04

Büro Personeli

1

2022

KPSS P3

*Lisans mezunu olmak,

* YÖK tarafından kabul edilen merkezi dil sınavlarından Almanca alanından en az 65 puanı olmak. (geçerliliği devam eden)

BP05

Büro Personeli

1

2022

KPSS P3

* Lisans mezunu olmak,

* YÖK tarafından kabul edilen merkezi dil sınavlarından Arapça alanından en az 70 puanı olmak. (geçerliliği devam eden)

BP06

Büro Personeli

10

2022

KPSS P93

* Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Maliye, Mali Uygulamalar, Maliye-Muhasebe, Muhasebe ve Vergi Uygulamalar ön lisans programlarının birinden mezun olmak,

BP07

Büro Personeli

1

2022

KPSS P3

* İktisat, Maliye, Muhasebe ve Finans Yönetimi veya İşletme lisans programlarının birinden mezun olmak,

BP08

Büro Personeli

1

2022

KPSS P3

*Lisans mezunu olmak

*Özel eğitim alanında en az 1 yıl çalışmış olmak.

ST01

Sağlık Teknikeri

1

2022

KPSS P93

* Fizyoterapi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Fizik Tedavi, Hidroterapi ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

ST02

Sağlık Teknikeri (Tıbbi Sekreter)

8

2022

KPSS P93

* Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik ön lisans programından mezun olmak.

ST03

Sağlık Teknikeri

4

2022

KPSS P93

* Ağız ve Diş Sağlığı ön lisans programından mezun olmak.

TK01

Tekniker

2

2022

KPSS P93

* Üniversitelerin Meslek Yüksekokullarına bağlı Laboratuvar Teknolojisi ön lisans programından mezun olmak,

TK02

Tekniker

1

2022

KPSS P93

Sahne Işık ve Ses Teknolojiler ön lisans programından mezun olmak.

TK03

Tekniker

1

2022

KPSS P93

* Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar, Bilgisayar Bilimleri, Bilgi ve İletişim Teknolojileri, Bilgisayar Donanımı, Bilgisayar Operatörlüğü ve Teknikerliği, Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim Sistemleri, Bilgisayar Teknolojileri ve Yönetimi, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri ön lisans programlarının herhangi birinden mezun olmak,

TS01

Teknisyen

3

2022

KPSS P94

Üniversitemiz mutfaklarında görev yapmak üzere;

* Ortaöğretim gıda alanlarından mezun olmak,

* Gıda alanında en az 1 yıl çalışmış olmak,

* Hizmetin gereği olarak ağır şartlarda çalışmaya, yoğun mesaiye, yemek üretim saatine uygun gece vardiya sistemine, akşam geç saatlerde ve hafta sonu çalışmaya elverişli erkek olmak.

TS02

Teknisyen

2

2022

KPSS P94

* Mesleki Liselerinin Elektrik ve Elektronik bölümü mezunu olmak,

* Hizmetin gereği olarak ağır şartlarda çalışmaya, yoğun mesaiye, vardiya sistemine, akşam geç saatlerde ve hafta sonu çalışmaya elverişli erkek olmak,

TS03

Teknisyen

2

2022

KPSS P94

  • Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin Bilişim Teknolojileri Alanı Ağ İşletmenliği, Ağ İşletmenliği ve Siber Güvenlik ve Bilgisayar Teknik Servisi dallarından herhangi birinden mezun olmak,
  • Hizmetin gereği olarak ağır şartlarda çalışmaya, yoğun mesaiye, vardiya sistemine, akşam geç saatlerde ve hafta sonu çalışmaya elverişli erkek olmak,

Aşağıdaki alanların en az birisinde en az 1 yıl tecrübeye sahip olmak:

  • Network Yapısı ve Bileşenleri (kabin, ağ anahtarı, access point vs.) montaj, arıza tespit, kablolama, sonlandırma,
  • Bilgisayar Bileşenleri ve Çevre Birimleri (yazıcı, tarayıcı, anakart, güç kaynağı, ram vs.) kurulumu, montajı, arıza tespiti,
  • Temel Bilgisayar İşletim Sistemlerinin (Windows, Mac OS, Ubuntu vs.) kurulumu ve konfigürasyonu ile ilgili konularda.

MH01

Mühendis

1

2022

KPSS P3

Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği veya Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği lisans programından mezun olmak.

PR01

Programcı

1

2022

KPSS P3

  • Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği, Matematik ve Bilgisayar Bilimleri, Bilgi Güvenliği Teknolojisi, Bilgisayar Bilimleri, İstatistik lisans programlarından herhangi birisi ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,
  • Başvuru sahibi en az iki programlama dilini bildiğini belgelendirmek zorundadır. Bu dillerden biri C#, Java, PHP, Python, olmak zorundadır.

* Başvuru sahibi transkript belgesini, söz konusu programlama dillerini bildiğini belgelemek için sunabilir. Ancak söz konusu programlama dilinin ismi, dersin adında veya ders bilgi paketinin içeriğinde geçmeli ya da üniversitesinden alacağı bir belge ile programlama dilinin ismi belirlenebilmelidir.

  • Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS) İngilizceden en az (D) düzeyinde puan almış olmak. Ancak, yurtiçi veya yurtdışında İngilizce dili ile öğretim yapan fakülte, yüksekokul ve bilgisayar programcılığı alanında meslek yüksekokulu mezunu olanlar, yurt içinde lisans düzeyinde öğrenim gördükten sonra ana dili İngilizce olan yabancı ülkelerde İngilizce dilinde master veya doktora yapanlar, İngilizce dilinde TOEFL sınavından en az 173 (veya geçerlilik süresi dolmamış eski dengi) veya İELTS sınavından en az 6 puan alanlar İngilizce Dil Düzeyleri (D) düzeyi kabul edilir. YDS dışındaki İngilizce sınavlarında YDS (D) düzeyine eşdeğer ÖSYM tarafından belirlenen puanları almış olmak. (Yabancı dil sınav sonuç belgelerinin eşdeğerlikleri ve geçerlilik süresi ile ilgili ÖSYM’nin, bu ilanın son başvuru tarihi itibarıyla geçerli olan “Yabancı Dil Sınavları Eşdeğerlikleri” hakkındaki kararı esas alınacaktır.)

DP01

Destek Personeli (Temizlik)

20

2022

KPSS P94

* Ortaöğretim mezunu olmak,

* Açık ve kapalı alanlardaki her türlü temizlik, basit bakım ve onarım, bahçe bakımı ve düzenlemesi, dağıtım, taşıma ve diğer işleri yürütebilmek,

* Temizlik malzemelerine alerji, uzuv eksikliği, bel ve boyun fıtığı gibi hastalıkları bulunmamak,

* Hastane ortamında çalışmasına engel bir rahatsızlığı olmamak,

* Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya muaf olmak,

 

5/5 - (6 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu