Güncel

Adıyaman Belediyesi Sosyal Market

Adıyaman Belediyesi Sosyal Market. Adıyaman Belediyesi Sosyal Market Yardım Başvurusu. Adıyaman Belediyesi Sosyal Market Kimler Yardım Alabilir? Sosyal market.adiyaman.bel.tr Nedir? Sosyal market.adiyaman.bel.tr Giriş

Adıyaman Belediyesi Sosyal Market

Adıyaman belediyesi sosyal market ile birlikte ihtiyaç sahibi kimselere destek olmaktadır. Bu destek gıda gereksinimlerini karşılar. Toplamda 15 günlük gıda gereksinimi sosyal market randevusuyla alınabilir.

Destek başvurusu bireysel şekilde online http://sosyalmarket.adiyaman.bel.tr/ üzerinden yapılmalıdır. Ayrıca her haneden bir kez başvuru yapmak gerekir. Yardım kapsamında sosyal destek ihtiyaç sahibi kimselere verilecektir.

Gıda malzemesi sosyal marketten alınabilir ve belediyenin karşılıksız şekilde verdiği yardım mutfak ihtiyaçlarını karşılar.

Adıyaman Belediyesi Sosyal Market
Adıyaman Belediyesi Sosyal Market

Adıyaman Belediyesi Sosyal Market Yardım Başvurusu nasıl yapılır?

Adıyaman belediyesi sosyal market başvurusu yapmak isteyenler kimlik bilgileri ile birlikte başvurularını gerçekleştirebilir. Mutlaka başvurular yapılmalı ve belediyeden gerekli yardım paketi alınmalıdır.

Adıyaman Sosyal Market

Devlet Ödemeleri

Yardım başvurusu yapacak kişiler mutlaka gerekli bilgileri eksiksiz girmelidir. Belediye bu şekilde ihtiyaç sahibi kişileri belirler. Başvuruda sizden istenecekler şu şekilde sıralanabilir;

  • Kimlik numarası
  • İsim ve soy isim
  • İletişim numarası
  • Randevu tarihi

Adıyaman Belediyesi Sosyal Market Kimler Yardım Alabilir?

Adıyaman belediyesi yardımları ihtiyaç sahibi kişilere yapılmaktadır. Yardımdan yararlanmak isteyenlerin kayıt sorgusu sırasında mutlaka gerekli şartları taşıması lazımdır.

Ancak bu şekilde yardım verilir. Sosyal market randevu formu oluşturan kişilerin başvurusu alınır ve iletişim bilgileri üzerinden tekrar kendilerine geri dönüş sağlanır.

Bu sebepten dolayı doğru ve güncel iletişim numarasını vermeniz gerekir. Yardımdan yararlanacak kişiler ihtiyaç sahibi olmalıdır.

Sosyal market.adiyaman.bel.tr Nedir?

Adıyaman belediyesi yardım kapsamında online olarak yürüttüğü projeyi ihtiyaç sahibi kişilerin kullanmasına olanak tanır. Gıda gereksinimine ihtiyaç duyan kişiler sosyal market yardımından yararlanabilir.

Bir ailenin tüm gıda gereksinimleri sosyal market ile sağlanır. Gıda malzemelerinde ana ihtiyaçlar bulunur. 15 gün sonra tekrar aynı sistem üzerinden başvuru oluşturarak tekrar gıda paketi talebinde bulunmak mümkündür.

Sosyal market.adiyaman.bel.tr Giriş

Adıyaman belediyesi giriş sayfası üzerinden kayıt oluşturmak mümkündür. Kayıt işlemi yapanlara gerekli malzemeler verilecektir. Ana malzemeler gıda paketinde sunulur.

Mutlaka bu desteğe talepte bulunmalı ve belediyenin ihtiyaç sahibi kişileri belirlemesine yardımcı olmalısınız. Her aileden bir kişinin başvuru yapması gerekir. Birden fazla başvuru yapmamak lazımdır. Sistemde yaşanacak olumsuzluklar nedeniyle bizzat belediyeye giderek ilgili yardımı talep edebilirsiniz.

Son Dakika Olan depremlerin takibi için https://www.devletodemeleri.com/deprem/ ziyaret edebilirsiniz.

Yıldız Vermek İster Misiniz?

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

10 Yorum

  1. Geri bildirim: Sosyal market randevu
  2. Geri bildirim: Sosyal market Adıyaman

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu