Haberler

Yürüyen Adam Neşet Turan Öldü Mü? Trafik Kazası ve Görüntüleri

Yürüyen Adam Neşet Turan Öldü Mü? Trafik Kazası ve Görüntüleri. Neşet Turan Kimdir? Tiktok İnstagram Videoları ve Yayınları

Yürüyen Adam Neşet Turan Öldü Mü? Trafik Kazası ve Görüntüleri. Neşet Turan Kimdir? Tiktok İnstagram Videoları ve Yayınları

Yürüyen Adam Neşet Turan Öldü Mü Trafik Kazası ve Görüntüleri
Yürüyen Adam Neşet Turan Öldü Mü Trafik Kazası ve Görüntüleri

“Yürüyen Adam” Neşet Turan, Kaza Sonucu Hayatını Kaybetti

36 yaşındaki Neşet Turan, sosyal medyada “Yürüyen Adam” olarak tanınan, Kayseri’den İstanbul’a yürüyerek gitmek üzere yola çıkan ve iki arkadaşıyla birlikte sekiz gün önce Aksaray’a varan Turan, trajik bir trafik kazasında hayatını kaybetti.

Kaza Anı: 28 Nisan günü Turan, Aksaray’da Sapmaz köyü mevkii E-90 Karayolu üzerinde Ankara istikametine doğru yürüyordu. Bu sırada Bayram Ç.’nin kullandığı kamyonet Turan’a çarptı. Çarpmanın ardından sürücü olay yerinden kaçtı. Çevredeki insanlar durumu fark ederek hemen 112 Acil Çağrı Merkezi’ni aradı ve sağlık ekipleri ile polis olay yerine gönderildi. Tüm müdahalelere rağmen, Turan, Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

Cenaze İşlemleri: Turan’ın cenazesinin memleketi Kayseri’ye gömülmek üzere gönderileceği açıklandı. Bu haber, Turan’ın ailesi ve sevenleri arasında büyük üzüntüye yol açtı.

Sürücünün İfadesi: Aksaray İl Jandarma Komutanlığı tarafından kaçan sürücü Bayram Ç., Sapmaz köyündeki evinde gözaltına alındı. İlk ifadesinde sürücü, “Çarpma sesi duydum, ama ilerlerken bir şey görmedim. Yol boyunca hiçbir şeye tanık olmadım. Evime vardığımda uyudum. Ekipler gelip bana birisine çarptığımı söylediler,” dedi.

Adli Kontrol: Bayram Ç., adliyeye sevk edildikten sonra adli kontrolden çıkarıldı. Bu durum, Turan’ın sevenleri arasında infiale yol açarken, olayın nasıl sonuçlanacağı merak konusu oldu.

5/5 - (4 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu