Burs Başvurusu

Yozgatlı Sanayici ve İşadamları Derneği (YOSİAD) eğitim bursu başvurusu başladı.

Yozgatlı Sanayici ve İşadamları Derneği (YOSİAD) eğitim bursu başvurusu başladı. Öğrencilere Düzenli Burs Desteği Başladı.

Yozgatlı Sanayici ve İşadamları Derneği (YOSİAD) eğitim bursu başvurusu başladı.
Yozgatlı Sanayici ve İşadamları Derneği (YOSİAD) eğitim bursu başvurusu başladı.

YOSİAD Genel Başkanı Erdal Öztürk Burs Hakkında Açıklamalarda Bulundu

Burs programlarına yönelik önemli bir açıklamada bulunan YOSİAD Genel Başkanı Erdal Öztürk, dernek üyelerinin sosyal sorumluluk bilincinin altını çizdi. Öztürk, “Bir bireyin asıl zenginliğini, bu dünyada gerçekleştirdiği hayır işleri oluşturur. YOSİAD üyesi olan değerli iş insanlarımız, gerçekleştirdiğimiz her sosyal sorumluluk projesinde öncü rol üstleniyorlar.

Burs yardımını duyurduğumuz andan itibaren destek telefonları aralıksız geldi. Hem yurt içinden hem de yurtdışından gelen desteklerle, ‘Kaç öğrenciye hangi miktarda destek gerekiyorsa yanınızdayız.‘ mesajlarıyla bizleri onurlandırdılar. Önceki yıl 110 öğrencimize burs imkanı sunmuştuk.

Bu yıl bu sayının çok daha üzerine çıkarak daha fazla genç için fırsat oluşturmayı hedefliyoruz. Bu vesileyle tüm destekçilerimize kalpten teşekkürlerimi sunarım. Allah sizlerden razı olsun. Birlik ve beraberliğimiz daima sürsün.” şeklinde konuştu.

Yozgatlı Sanayici ve İşadamları Derneği (YOSİAD) eğitim bursu başvurusu Nasıl Yapılır?

Yozgatlı Sanayici ve İş Adamları Derneği, her yıl olduğu gibi bu yıl da Yozgatlı üniversite öğrencilerine burs imkanı sunuyor. Dernek, eğitime destek olma amacıyla yüzlerce öğrenciye maddi yardımda bulunmaktadır. Bu sene de ihtiyaç sahibi ve lisans programında okuyan Yozgatlı üniversite öğrencileri, derneğin sağladığı aylık burs desteğinden faydalanabilecekler.

Yozgatlı Sanayici ve İşadamları Derneği (YOSİAD) Burs Başvuru Süreci Nasıl İşliyor?

Burs başvuruları, Yozgatlı Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin resmi internet sitesi üzerinden alınacak. Öğrenciler, online başvuru formunu doldurarak burs için müracaat edebilirler.

Burs almak isteyen öğrenciler, öğrenci belgeleri ve maddi durumlarını gösteren evraklarla birlikte www.yosiad.org.tr adresindeki başvuru formunu eksiksiz doldurmalıdırlar.

Direk Burs Başvuru Formuna https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSerioIkA4DM4ibZ79OmSX6cihIcqe9SdiI7UfV–vSTtA0Y5A/viewform Buradan ulaşabilirsiniz.

Yozgatlı Sanayici ve İşadamları Derneği (YOSİAD) Burs Başvurusu Ne Zaman Yapılacak?

Yeni eğitim öğretim dönemi için burs başvuru tarihleri hakkında bilgilendirme: 2023-2024 Eğitim Öğretim yılında burs başvurularının Eylül ayı içerisinde alınması planlanmaktadır.

Önceki döneme bakıldığında, başvuruların 14 Eylül‘de başlatıldığı görülmüştür. Bu yılın başvuru sürecinin de benzer bir takvimle ilerlemesi bekleniyor. Öğrencilerin başvuru tarihlerini kaçırmamaları adına resmi duyuruları takip etmeleri önerilir.

Burs Başvurusu İçin Hemen https://www.devletodemeleri.com/burs-basvurusu Tıklayın Devlet Ödemeleri

 

5/5 - (8 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu