Haberler

Yok Artık!!! 25 BİN TL Destek. Başvuran Anında Alıyor. 3 Yılda Ödüyor

Yok Artık!!! 25 BİN TL Destek. Başvuran Anında Alıyor. 3 Yılda Ödüyor. Mobil Bankacılık Üzerinden Başvurun. 2 Dakikada 25 BİN TL Destek Alın

Yok Artık!!! 25 BİN TL Destek. Başvuran Anında Alıyor. 3 Yılda Ödüyor. Bankaların yeni müşteri bulmak için birbiriyle yaptıkları promosyon ve kampanya yarışları devam ediyor. Garanti Bankası 25 BİN TL Düşük Faizli Kredi Veriyor.

Yok Artık!!! 25 BİN TL Destek. Başvuran Anında Alıyor. 3 Yılda Ödüyor
Yok Artık!!! 25 BİN TL Destek. Başvuran Anında Alıyor. 3 Yılda Ödüyor

25 BİN TL Kredi. 3 Yılda Ödeme İmkanı

Garanti Bankasının verdiği 25 BİN TL kredi desteği, 36 ay vadeli bir şekilde verilmektedir. Krediyi hemen alıp 3 yıl içinde ödemesini yapabiliyorsunuz.
Bu kredi desteği, 25.000 TL’lik bir limit ile sınırlı ve başvuru sonuçları yaklaşık 5 dakika içinde veriliyor.

36 ay vade imkanı ile sunulan bu kredi, müşterilerin bütçelerine uyum sağlayacak şekilde hazırlanıyor. Düşük faiz oranları ve  kolay ödeme seçenekleri ile ihtiyaç sahiplerine veriliyor.

Mobil Bankacılık Üzerinden Başvurun. 2 Dakikada 25 BİN TL Destek Alın

Garanti Bankası 25 BİN TL Kredi desteğini bankaya gitmeden mobil bankacılık üzerinden başvurunuzu yaparak 2 dakikada hesabınıza alabilirsiniz.

Garanti Bankası’nın bu yeni kampanyasında dikkat çeken en önemli özelliklerden biri, hızlı ve kolay başvuru sürecinin olmasıdır. Banka müşterisi olmanız ve internet bankacılığına erişiminiz varsa, bu özel ihtiyaç kredisine hemen başvurabilirsiniz.

Mobil bankacılık uygulaması üzerinden yapılan başvurular, banka şubesine gitme zahmetini ortadan kaldırarak, zaman tasarrufu sağlıyor.

Yıldız Vermek İster Misiniz?

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu