Haberler

Yılbaşına Özel Ziraat Bankası’ndan 1 Milyon TL 7.861 TL Taksit Ödemeli Kredi Desteği

Yılbaşına Özel Ziraat Bankası'ndan 1 Milyon TL 7.861 TL Taksit Ödemeli Kredi Desteği. Ziraat Bankası'nın Yılbaşı Kampanyası ve Konut Kredisi Seçenekleri

Yılbaşına Özel Ziraat Bankası’ndan 1 Milyon TL 7.861 TL Taksit Ödemeli Kredi Desteği. Yılbaşına özel, Ziraat Bankası ev sahibi olmak isteyenlere müjdeli bir haberle geldi. 1 milyon TL’ye kadar olan konut kredisi için başvurular başladı.

Yılbaşına Özel Ziraat Bankası'ndan 1 Milyon TL 7.861 TL Taksit Ödemeli Kredi Desteği
Yılbaşına Özel Ziraat Bankası’ndan 1 Milyon TL 7.861 TL Taksit Ödemeli Kredi Desteği

Bu kredi, özellikle yüksek konut fiyatları karşısında ev sahibi olmakta zorlanan vatandaşlar için büyük bir fırsat sunuyor.

Ziraat Bankası’nın Yılbaşı Kampanyası ve Konut Kredisi Seçenekleri

Kamu bankaları arasında önemli bir yere sahip olan Ziraat Bankası, yılbaşı kampanyası kapsamında 7.861 TL aylık taksitle 1 milyon TL’lik konut kredisi imkânı sağlıyor. Bu kampanya, yüksek konut fiyatları nedeniyle zorlanan vatandaşlar için yeni bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Ortak Konut Kredisi Nedir? Nasıl Kullanılır?

Ziraat Bankası’nın sunduğu ortak konut kredisi, birden fazla kişinin gelir beyanıyla yüksek tutarlı taksitleri kolayca ödeme imkânı sunuyor. Bu sistem, en az iki en fazla beş kişi tarafından kullanılabiliyor. Böylece, yüksek kredi tutarları daha kolay ödenebiliyor.

Kredi Şartları ve Başvuru Koşulları

Kampanyadan yararlanmak isteyenler için belirli şartlar bulunuyor. Düzenli geliri olan en az iki, en fazla beş kişi bu krediyi kullanabilir. Kredi tutarı, SPK lisanslı ekspertiz firmalarınca belirlenen konut değeri üzerinden hesaplanıyor ve ipotek ile teminat altına alınıyor.

Kredi Hesaplama ve Taksit Tutarları

Ziraat Bankası’nın bu kampanyasında sunulan 1 milyon TL’lik konut kredisinde yıllık yüzde 3,89 faiz oranıyla 120 ay vadeli kredi seçeneği bulunuyor. Ortak konut kredisi seçeneğiyle, bu krediyi kullanan kişilerin aylık taksit ödemeleri 7.861 TL olarak belirlenmiş.

Yıldız Vermek İster Misiniz?

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu