Banka Şubeleri

Türkiye İş Bankası Ayaspaşa Şubesi İletişim

Türkiye İş Bankası Ayaspaşa/İstanbul Şubesi, İstanbul Beyoğlu’nda yer almaktadır. İş Bankası Ayaspaşa şubesi telefon numarası 0212 251 21 68, şubenin faks numarası ise 0212 251 21 73’tür.

Şube Adı
Türkiye İş Bankası Ayaspaşa/İstanbul Şubesi
ŞEHİR:
İstanbul
İLÇE:
Beyoğlu
ŞUBE KODU:
1005
BANKA KODU:
64
SWIFT kodu
ISBKTRIS
FAKS NO:
0212 251 21 73
Türkiye İş Bankası Ayaspaşaİstanbul Şubesi İletişim
Türkiye İş Bankası Ayaspaşa İstanbul Şubesi İletişim

EFT ve havale gibi para transferi işlemlerinde geçerli olan İş Bankası banka kodu ‘’64’’tür. İş Bankası Ayaspaşa şubesi şube kodu ise ‘’1005’’ olarak belirlenmiştir. Uluslararası para transferi işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanım sağlayacağınız İş Bankası Ayaspaşa şubesi SWIFT kodu ‘’ISBKTRIS’’ şeklindedir. Bu kod ile Dolar, Euro ve Sterlin transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası Ayaspaşa şubesi çalışma saatleri

İş Bankası Ayaspaşa şubesi çalışma saatleri, hafta içi geçerli olmak üzere sabah 09.00 ile akşam 17.00 arasıdır. 12.30-13.30 saatleri arası, şubenin öğle molası olup herhangi bir bankacılık işlemi gerçekleştirilmemektedir.

Şube, hafta sonları kapalıdır. Cumartesi ve pazar günleri ile mesai saatleri dışındaki tüm İş Bankası işlemleriniz için 0850 724 0 724 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

İş Bankası Ayaspaşa şubesi Nerededir?

İş Bankası Ayaspaşa şubesine ulaşmak için haritaya tıklayabilirsiniz.

ayaspasasubesi

İş Bankası Ayaspaşa şubesi adresi, Gümüşsuyu Mahallesi, İnönü Caddesi, No:7-A Beyoğlu/İstanbul’dur. Çalışma saatleri içerisinde şubeye gelerek tüm İş Bankası işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Diğer Şubeleri İçin https://www.devletodemeleri.com/?s=iş+bankasi Sayfasını Ziyaret Edin.

Yukarıda yer alan makale tamamen bilgi amaçlıdır. İşlem yapmadan önce lütfen müşteri temsilcisini arayarak daha fazla detaylı bilgi sahibi olun.

İş Bankası Ayaspaşa şubesi Şikayet

İş Bankası Ayaspaşa şubesi hakkında görüş, öneri ve şikayetlerinizi yorum olarak bildirebilirsiniz.

5/5 - (13 Oy )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu