Haberler

TÜBİTAK 236 Personel Alımı Duyurusunu Yayımladı. Başvurular Hangi Tarihlerde Yapılacak?

TÜBİTAK 236 Personel Alımı Duyurusunu Yayımladı. Başvurular Hangi Tarihlerde Yapılacak? Personel Başvuru Formu

TÜBİTAK 236 Personel Alımı Duyurusunu Yayımladı. Başvurular Hangi Tarihlerde Yapılacak? Personel Başvuru Formu

TÜBİTAK 236 Personel Alımı Duyurusunu Yayımladı. Başvurular Hangi Tarihlerde Yapılacak
TÜBİTAK 236 Personel Alımı Duyurusunu Yayımladı. Başvurular Hangi Tarihlerde Yapılacak

TÜBİTAK 236 Personel Alımı İçin Başvuruları Açtı

Son dakika açıklamasına göre, TÜBİTAK 236 yeni personel alımı yapacak. TÜBİTAK 236 personel alımı kapsamında çeşitli mühendislik ve teknik alanlarda istihdam sağlanacak. İşte başvuru koşulları ve gerekli bilgiler:

TÜBİTAK Personel Alım Yapılacak Pozisyonlar

TÜBİTAK tarafından istihdam edilmek üzere toplamda 236 personel alınacak. Bu alımlar şu şekilde dağıtılmıştır:

  • 50 araştırmacı: Sistem, endüstri ve sistem mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği, elektronik ve haberleşme mühendisliği, bilgisayar mühendisliği ve benzeri alanlarda.
  • 35 araştırmacı: Endüstri mühendisliği, elektronik mühendisliği, telekomünikasyon mühendisliği ve diğer ilgili alanlarda.
  • 100 araştırmacı: Yönetim bilişim sistemleri, bilgisayar bilimi ve mühendisliği, bilişim sistemleri teknolojisi gibi disiplinlerde.
  • 45 teknik ve destek personeli: Makine mühendisliği, malzeme mühendisliği, mekatronik ve benzeri mühendislik alanlarından.
  • 6 teknik destek personeli: Sistem mühendisliği, malzeme bilimi, çevre mühendisliği, mekatronik sistemler mühendisliği gibi bölümlerde.

TÜBİTAK Personel Başvuru Koşulları Nelerdir?

Başvuru yapacak adayların çeşitli genel ve özel şartları karşılaması gerekiyor. Başvurular için detaylı koşullar ve prosedürler, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı gibi resmi kaynaklarda mevcuttur. TÜBİTAK, başvuru koşullarıyla ilgili bilgileri resmi web sitesinde ve İş Başvuru Sistemi’nde yayınlamıştır.

TÜBİTAK Personel Başvurusu Nasıl Yapılır?

TÜBİTAK personel alımına başvurmak için TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi’ni ziyaret edin. Başvurular, https://kariyer.tubitak.gov.tr adresi üzerinden çevrimiçi olarak yapılacaktır. Adaylar, başvuru formunu doldurarak ve gerekli belgeleri ekleyerek başvuru işlemlerini tamamlayabilirler.

TÜBİTAK 236 personel alımı için başvurular ne zaman sona eriyor?

Başvuruların son tarihi, TÜBİTAK tarafından belirlenen ve web sitesinde duyurulan takvime göre değişiklik gösterebilir. Kesin tarihler için TÜBİTAK’ın resmi web sitesini kontrol edin.

TÜBİTAK personel alımı için başvuru koşulları nelerdir?

Başvuru için adayların belirli genel ve özel şartları karşılaması gerekir. Bu şartlar, başvurulan pozisyona göre değişiklik gösterebilir. Başvuru için gerekli tüm koşullar ve bilgiler, TÜBİTAK’ın resmi web sitesinde mevcuttur.

TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi’ne nasıl erişebilirim?

TÜBİTAK personel alımı için başvuru işlemleri, TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi üzerinden yapılmaktadır. https://kariyer.tubitak.gov.tr adresine giderek başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

TÜBİTAK personel alımı fırsatlarını değerlendirmek isteyenler için bu bilgiler rehber niteliğindedir. Daha fazla ayrıntı ve güncel bilgiler için TÜBİTAK‘ın resmi web sitesini takip edin.

5/5 - (5 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu