devlet ödemeleri

Güncel

Trendyol İşe Alım Müdürüyüm Diye Mesaj Geldi. 2023 Yılının Yeni Dolandırıcılık Yöntemi. Aman Dikkat

Trendyol İşe Alım Müdürüyüm Diye Mesaj Geldi

Son zamanlarda kullanıcıların telefonlarına gelen yaygın SMS’ler arasında Trendyol tarafından gönderildiği belirtilen mesajlar yer alıyor.

Mesaj başlangıcında Trendyol işe alım müdürüyüm ifadeleri bulunurken devamında açık pozisyonlar için kullanıcılar, evden part time çalışmaya davet ediliyor.

Tüm bunlara ek olarak maaşların aynı gün içerisinde ödendiği ve 500 TL – 2800 TL bandında olduğu bilgisi de verilmektedir.

Mesajın son kısmında kullanıcıların kabul etmek ve detayları öğrenmek üzere mevcut bağlantıya tıklaması ve Whatsapp telefon numarası aracılığı ile iletişim sağlamasından söz edilir. Kullanıcılar, bu mesajın içeriğinin ne denli doğru olduğunu merak etmek ile birlikte bunun bir dolandırıcılık yöntemi olup olmadığını internet üzerinden sorgulamaktadır.

Trendyol işe alım müdürüyüm diye mesaj geldi bu mesaj gerçek mi soruları sıklıkla araştırılan hususlar arasında yer alır.

trendyol işe alım müdürüyüm diye mesaj geldi
trendyol işe alım müdürüyüm diye mesaj geldi

Trendyol işe alım için mesaj atar mı?

Trendyol işe alım için mesaj atar mı sorusu bu tip SMS’leri alan herkesin aklındaki ortak sorular arasında ilk sıralarda yer alır. Öncelikle Trendyol şirketine herhangi bir iş başvurusu yapmadığınız halde işe alındınız içeriğinde bir dönüt alıyorsanız bunun yüksek ihtimalle bir dolandırıcılık metodu olduğunu fark etmelisiniz.

Aynı zamanda part time çalışma karşılığında günlük 2800 Türk Lirasına varan ödemelerin vaat edilmesi de gerçekçi değildir.

İlgili Makaleler

Trendyol işe alım konusunda kullanıcılara bu tip mesajlar atmaz. Rastgele seçime dayalı bu mesajlar, dolandırıcılar tarafından atılır. Dolayısıyla kullanıcılar, uyanık olmak ve kendilerine gelen mesajlardan şüphe duymak ile yükümlüdürler.

Mesajda bulunan bağlantı ya da WhatsApp telefon numarası aracılığı ile iletişim kurulduğu takdirde ilerleyen dönemlerde mağduriyetler ya da istenmeyen durumlar yaşanabilir. Bu nedenle her daim tetikte olmak ve bu tip mesajları görmezden gelerek direkt silmek daha faydalı olacaktır.

Trendyol işe alım süreci nasıl olur?

Trendyol işe alım süreci nasıl olur ya da Trendyol’da nasıl çalışırım diye merak ediyorsanız çalışmayı hedeflediğiniz pozisyona bağlı olarak yanıtların değişeceğini bilmelisiniz. Bilindiği üzere Trendyol Group, son derece geniş olmak ile birlikte bünyesinde farklı iş imkanları barındırmaktadır.

Kargocu pozisyonunda çalışmak isteyenler Trendyol Express işe alım süreçlerini incelemelidir. Çoğu birimde olduğu üzere kargocu olarak çalışmayı arzu edenlerde de deneyim en önemli faktörler arasında yer alır.

Trendyol Express ile çalışmak isteyenler kendi şirketlerini kurmalı ve daha sonra Trendyol ile iş ortağı olmalıdır. Araçlı kurye ya da Trendyol Express taşıyıcısı olmak üzere farklı şartlar aranır. Örneğin kendi şirketini kuracak olanlar 3 yaşını geçmemek üzere bir panelvan tipte araca sahip olmalıdır.

Bu sayede taşıma işlemini olması gerektiği şekilde gerçekleştirebilirler. Güncel detaylar Trendyol aracılığı ile öğrenilebilir.

Trendyol’da müşteri temsilcisi olarak işe başlamak için firmaya iş başvurusunda bulunmak gerekir. Boş pozisyon olduğunda Trendyol’un işe alım sitelerinde bunlar paylaşılır ve bu sayede ilgili kişiler başvuru yapma hakkına sahip olur. 

5/5 - (18 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu