Güncel

Tasarım Yaparak Para Kazanma

Tasarım Yaparak Para Kazanma. Canvadan para kazanilir mi? Canvadan nasıl para kazanırım? Tasarladığım logoları nerede satabilirim?

Tasarım yaparak para kazanmak için gerekli olan yetenektir. Tasarım yeteneği bulunan kişiler, birtakım eğitimler alarak kendilerini geliştirebilir. Tasarım yaparak para kazanmanın en iyi yanları hem ek gelir sağlar hem de evde çalışma fırsatı sunmaktadır. Günümüz dünyasında ise birçok insan internet üzerinden tasarım gibi işler yaparak para kazanmaktadır.

Tasarım Yaparak Para Kazanma
Tasarım Yaparak Para Kazanma

Tshigo Nasıl Para Kazanılır?

Tshigo adlı siteden kendi tişörtünüzü tasarlayarak para kazanabilirsiniz. Bu doğrultuda ilk olarak Tshigo web sitesine girmeniz gerekmektedir. Daha sonra ise tasarla kısmına geçiş yaparak resim çizebilirsiniz. Ayrıca tasarladığınız tişörte kendi çocuğunuzun resmini veya sloganınıza yer verebilirsiniz.

Tasarım Ürünlerimi Nasıl Satabilirim?

Tasarım ürünlerinizi kendinize ait sosyal medya hesaplarınızdan, kişisel site adresinizden ve pazarlama hizmeti veren sitelerden satabilirsiniz.

Kıyafet Tasarım Yaparak Para Kazanmak

Kıyafet tasarlayarak para kazanmak için e-ticaret siteleriyle ortak olan web sitelerine kaydolmanız gerekmektedir. Kullanıcılar siteye kayıt işlemi yaptıktan sonra tasarladıkları kıyafetleri sisteme yükleyebilmektedirler. Sisteme yüklenen kıyafet tasarımları ise site tasarımcıları tarafından titiz bir şekilde incelendikten sonra onay vermeleri halinde anlaşmalı oldukları e-ticaret sitelerine yüklüyorlar.

E-ticaret sitesinden tasarladığınız kıyafetlerinin satışından belli bir komisyon verilmektedir. Bu tür sitelerden yapılan satışlarının komisyonları genellikle %20-40 arasında değişiklik göstermektedir.

Tasarım Yaparak Para Kazanma Siteleri

Tshigo, kammana, tisho, baskimo, shirtbaz, spreadshirt, designhill ve printful web adresleri kıyafet veya tişört tasarımı yaparak para kazandıran sitelerdir.

Evde Tasarım Yaparak Para Kazanmak

Evde tasarım yaparak para kazanmanın birçok yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemleri ele aldığımızda ise grafik tasarımı, logo tasarımı, takı tasarımı, web sitesi tasarımı, tişört ve kıyafet tasarımı, photoshop tasarımı ve kartvizit tasarımı evde yapılabilmektedir.

Evde Logo Tasarımı Yaparak Para Kazanmak

Bir firmanın, kurumun veya derneğin kimliğini gösteren logodur. Logo, insanların görsel olarak algılanmasına olanak sağlamaktadır. Bu yüzden logo tasarımı oldukça önemlidir. Günümüz internet dünyasının da vermiş olduğu hizmetlerden birisi de logo satış siteleridir.

Ayrıca evde para kazanmak veya ek gelir elde etmek isteyen kişiler logo hazırlayarak maddi gelir elde etmektedirler. Logo tasarımında kendinizi geliştirmek için internet üzerinden birçok kaynağa ulaşabilirsiniz. Ayrıca logo tasarım dersleri alabilirsiniz. Logo tasarlayarak, logo satma sitelerine yükleyebilirsiniz. Logo satma siteleri ise şunlardır; bionluk, sadeceON ve idemama gibi sitelerdir.

Ayakkabı Tasarlayarak Para Kazanma

Dünyada birçok kişi evde ek gelir elde etmek için birbirinden farklı yöntemlere başvurmaktadır. Bu yöntemlerden birisi de ayakkabı tasarımıdır. Ayakkabı tasarımı için gerekli olan en önemli özellik yetenek ve zekadır.

Ayakkabı tasarlayarak para kazandıran birçok internet sitesi bulunmaktadır. Bu yüzden pazar hizmeti internet sitelerine üye olunması gerekmektedir.

Ayakkabı tasarımı yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır:

  •  Renk seçiminin doğru yapılması,
  • Siparişte istenenleri doğru bir şekilde yapılması,
  • Yapılan ayakkabı tasarımının yüzeysel olmaması,
  • Yeni modeller örnek alınmalı,
  • Ayakkabı tasarımı yapan kişi kendine inanmalı ve tasarımına güvenmelidir.

Tshigo üzerinden tişört tasarlayıp satmak için buraya tıklayınız.

Kammana üzerinden tişört veya kıyafet tasarlayıp satmak için buraya tıklayınız.

Tisho üzerinden tişört tasarlayıp satmak için buraya tıklayınız.

Logo tasarımı yaparak para kazanmak için buraya tıklayınız.

Ayakkabı tasarımı yapmak için buraya tıklayınız.

5/5 - (4 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu