devlet ödemeleri

Sosyal Yardım

Tablet Yardımı Başladı. Öğrencilere Tablet Dağıtılıyor.

Tablet Yardımı Başladı. Öğrencilere Tablet Dağıtılıyor. Öğrenci Tablet Yardımı. Tablet Başvurusu Nasıl Yapılır? Tablet Başvuru Şartları Nelerdir? Kimler Tablet Başvurusu Yapabilir? Ücretsiz Tablet Nasıl Alabilirim? 2023 Tablet Dağıtımı Ne Zaman? Devletin Verdiği Tablet İçin Nereye Başvurulur?

devlet ödemeleri

Tablet Yardımı Başladı. Öğrencilere Tablet Dağıtılıyor. Öğrenci Tablet Yardımı. Tablet Başvurusu Nasıl Yapılır? Tablet Başvuru Şartları Nelerdir? Kimler Tablet Başvurusu Yapabilir? Ücretsiz Tablet Nasıl Alabilirim? 2023 Tablet Dağıtımı Ne Zaman? Devletin Verdiği Tablet İçin Nereye Başvurulur?

Tablet Yardımı Başvurusu

Tablet Yardımı başvurusu. Tablet yardımı kapsamında devlet ihtiyaç sahibi öğrencilere eğitim amaçlı yardım etmektedir.

Sunulan destek tablet yardımıyla eğitimin daha rahat ve kolay bir şekilde ilerlemesine yardımcı olur. Bu sayede öğrenciler gerekli şartları taşıması durumunda ücretsiz tablet başvurusunu yapabilir.

Tablet Yardımı Başladı. Öğrencilere Tablet Dağıtılıyor.
Tablet Yardımı Başladı. Öğrencilere Tablet Dağıtılıyor.

Öğrenci Tablet Yardımı

Öğrenci Tablet Yardımı. Tablet yardımı için birinci 1. ve 12. sınıf öğrencisi olmak gerekir. Okul aile birliği ile iletişime geçilebilir.

Ayrıca Milli Eğitim web sitesi https://www.meb.gov.tr/ üzerinden duyurular takip edilebilir. Bu sayede eğitim sırasında öğrenci tablet yardımından ücretsiz yararlanmak mümkün olur.

Tablet Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tablet Başvurusu Nasıl Yapılır? Tablet başvurusu için online bir platform yoktur. Sadece her öğrenci okul yönetiminin belirlediği şartlar kapsamında yardımdan yararlanabilir.

İhtiyaç sahibi olan öğrencileri okul tespit ederek Milli Eğitime yazı gönderir. Talep edilen tablet başvurusu kurum tarafından yapılır.

Tablet Başvuru Şartları Nelerdir?

Tablet Başvuru Şartları Nelerdir? Tablet başvuru şartlarına bakıldığında öncelikli olarak 1. veya 12. sınıf öğrencisi olmak gerekir. Buna ek olarak okuyan çocuk sayısına bağlı başvuru şartları değişir.

Her hane de bir kez ücretsiz tablet imkanından yarar sağlanabilir. İhtiyaç sahibi olmak ve okul başarı ortalaması yüksek olması aranan diğer şartlar arasında sayılabilir.

Kimler Tablet Başvurusu Yapabilir?

Tablet başvurusu için açıklamaları ve ayrıntıları Milli Eğitim Bakanlığı sayfasından öğrenebilirsiniz. Duyuruları takip ederek tablet yardımından kimlerin yarar sağlayacağını görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca tabletten yararlanacak öğrencilerin 1. sınıf ile 12. sınıf arasında aktif öğrenciliğinin bulunması gerekir.

Ücretsiz Tablet Nasıl Alabilirim?

Ücretsiz Tablet Nasıl Alabilirim? Tablet yardımından yararlanacak olan öğrenciler okul yönetiminin kararıyla bu destekten faydalanabilir.

Okul yönetimi uygun görürse eğer tablet ihtiyacını bakanlığa bildirir. Ayrıca ihtiyaçlar değerlendirmeye alınır ve bakanlık uygun gördüğü takdirde her okul için belirli sayılarda tablet imkanı sağlar.

2023 Tablet Dağıtımı Ne Zaman?

2023 tablet dağıtımı ne zaman? Tablet yardımı 2023 yılında eğitim hayatının başlangıcıyla dağıtılacaktır. Fakat okul yönetiminin yaptığı çalışmalar ve okullara tabletlerin ulaştırılması her okulda farklı zamanları kapsar.

Çünkü bazı okullar merkezde bulunmaz ve erişimi uzak olan yerlerde daha geç vakitlerde tablet dağıtımı yapılır.

Devletin Verdiği Tablet İçin Nereye Başvurulur?

Devletin verdiği tablet için nereye başvurulur? Tablet yardımında kişilerin bireysel olarak başvuru yapabileceği bir platform yoktur.

Bu yardım sistemde maddi durumu yetersiz olan ve başarılı görülen öğrencilere yapılacaktır. Talep için başvuru toplanmaz. Bakanlık okul yönetiminin aldığı karar neticesinde resmi evrakla tablet dağıtımını şartları taşıyan kimselere yapar.

Öğrencilere Tablet Ne Zaman Verilecek?

Öğrencileri tablet ne zaman verilecek? Tablet yardımında ücretsiz bir şekilde bu destekten fayda sağlamak mümkündür.

Şartları taşıyan kimseler okul yönetimi tarafından belirlendikten sonra Milli Eğitim’den geri dönüş beklenir. Yoğunluğa bağlı olarak bekleme süresi değişkendir. Öncelikli olarak başvuru değerlendirmeleri tarihe göre sıralanır ve bu kapsamda sonuçlanır.

Öğrencilere Ücretsiz Tablet Başvurusu Nasıl Yapılır?

Öğrencilere ücretsiz tablet başvurusu nasıl yapılır? Tablet yardımı başvurusu için öğrenci ya da veliler bakanlık veya okullardan talepte bulunamaz. Çünkü herhangi bir online platform yoktur.

Sadece sistemde başarılı bulunan ve ihtiyaç sahibi olan kimseler devlet tarafından belirlenerek yardımlardan yararlanabilir. Bu belirleme okul yönetimi tarafından desteklenerek yapılır.

Milli Eğitim Bakanlığı Hangi Marka Tablet Veriyor?

Milli Eğitim bakanlığı hangi marka tablet veriyor? Tablet yardımı ile bakanlık yürüttüğü çalışmayı ihtiyaç sahibi ve başarılı çocuklara yapar.

Gerçekleştirilen yardım kapsamında özellikle başarılı çocuklar uzaktan eğitimin olduğu dönemde tablet ile eğitimlerine daha rahat devam edebilecektir. Dersleri kolayca dinleyebilir ve çeşitli aktivitelerle eğitime katkıda bulunabilirler.

Okul İçin Tablet Başvurusu Nasıl Yapılır?

Okul İçin Tablet Başvurusu Nasıl Yapılır? Tablet yardımı için okula talepte bulunmanız mümkündür. Fakat herhangi bir resmi evrak ya da yazıyla kurumlara tablet başvurusu için başvuru yapamazsınız.

Okul yönetimi aldığı karar neticesinde belirlediği ihtiyaç sahibi öğrencilerin yardımı alabilmesine katkı sağlar. Bu öğrencileri belirleyerek Milli Eğitim’den https://www.meb.gov.tr/ destek talep eder.

Milli Eğitim Bakanlığı Tablet Dağıtacak Mı?

Milli Eğitim Bakanlığı Tablet Dağıtacak Mı? Tablet dağıtımı bakanlık tarafından gerçekleştirilir. Bakanlık okullarda eğitim gören 1. ve 12. sınıf öğrencilerine tablet yardımında bulunur.

Öğrencilerin bu yardımdan yararlanabilmesi için başarı ortalamalarının üst düzeyde ve ihtiyaç sahibi olmaları gerekir.

Devletin Verdiği Tablet Ne Kadar?

Tablet yardımı kapsamında verilecek olan ürünün maddi değeri ortalama 1000 TL ve 3000 TL civarındadır. Net bir rakam bulunmaz. Çünkü marka ve model kurumun tercihine göre değişebilir.

Milli Eğitim Bakanlığı Tablet Ne Zaman Dağıtılacak?

Tablet yardımı dağıtım zamanı bakanlık tarafından belirlenir. Bakanlık kapsamlı çalışmalar sonucunda uygun gördüğü öğrencilere tableti eğitim başlamadan önce verir.

Bu sayede eğitimde tablet kullanılarak eğitimin daha eksiksiz ve verimli bir şekilde gerçekleşmesi sağlanır.

Öğrencilere Dağıtılan Tabletler Geri Alınacak mı?

Öğrencilere Dağıtılan Tabletler Geri Alınacak mı? Tablet yardımında verilen destek geri talep edilmez. Yardım amaçlı yapılan tabletler devlet tarafından geri toplanmayacaktır.

Verilen tablet öğrenciye ait olacaktır. Yapılan yardımda herhangi bir karşılık beklenmemektedir.

E-Devlet Tablet Başvurusu nasıl yapılır?

E-Devlet Tablet Başvurusu nasıl yapılır? Tablet başvurusu e-Devlet üzerinden yapılmaz. Tablet için başvuru yapacak kişiler sadece okul yönetimi ile görüşebilir.

Okul yönetimi belirlediği kişileri MEB kurumuna bildirir. Bu şekilde tablet gereksinimlerinde yardım sağlanır.

Bedava Tablet Başvurusu Formu

Bedava Tablet Başvurusu Formu. Tablet başvuru formu bulunmaz. Hiçbir şekilde form ya da dilekçe ile tablet talebinde bulunmak mümkün değildir.

Çünkü yapılacak destek sistemde otomatik olarak belirtilen ihtiyaç sahibi çocuklara gerçekleşecektir. Bakanlık sisteminde bulunan ve ihtiyaç sahibi olan çocuklara devlet tarafından ücretsiz tablet verilecektir.

MEB Tablet Başvurusu Formu

MEB Tablet Başvurusu Formu. Tablet başvurusu yapacak kişiler okul aile birliği ve okul yönetimi ile görüşebilir. Yapılacak başvuru veli tarafından yapılamamaktadır.

Sadece okul yönetimi bakanlık ile iletişime geçerek gerekli başvuruda bulunur. Bu şekilde kuruma giderek okul yönetiminde ihtiyaç sahibi olduğunuzu belirtir ve tablet istediğinizi aktarabilirsiniz.

meb.gov.tr Tablet Başvurusu

meb.gov.tr Tablet Başvurusu Tablet için Milli Eğitim web sitesine girerek duyuruları takip edebilirsiniz. Duyurular kısmında bakanlık yaptığı çalışmaları kapsamlı ve detaylı şekilde aktarır.

Bu sayede tablet yardımı için okul aile birliği ile iletişime geçerek tablet yardımı hakkındaki ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Belediye Tablet Başvurusu

Belediye Tablet Başvurusu. Tablet yardımı için belediyelerin düzenlediği kampanyalar vardır. Bu kampanyalar dahilinde öğrencilere ücretsiz tablet verilir.

Bağlı bulunduğunuz belediye giderek eğitim desteği kapsamında tablet yardımından yararlanıp yararlanmayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Bazı dönemlerde yapılan tablet yardımında belediyeye eğitim desteği başvurusunda bulunmanız mümkündür.

EBA Tablet Başvurusu

EBA Tablet Başvurusu. Tablet yardımı talep eden kişiler okul yönetimi ile iletişimde olmalıdır. Okul yönetiminin vereceği karar neticesinde bakanlık ile iletişime geçilir ve uzaktan eğitim zamanlarında tablet kullanımı hakkı talep edilir. Devletin verdiği bu destek karşılıksız şekilde yapılır.

Depremzede Tablet Yardımı

Depremzede Tablet Yardımı. Tablet yardımı depremzede öğrenciler için hayata geçirilecektir. Öğrenciler derslerini eksiksiz bir şekilde takip etsin diye Milli Eğitim bakanlığı gerekli çalışmalarını yapmaktadır.

Ayrıca bulunduğunuz bölgede en yakın okula giderek gerekli detayları öğrenebilmeniz mümkündür.

5/5 - (33 Oy )

devlet ödemeleri

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

147 Yorum

 1. Tablet ihtiyacım var okula gidiyor çocuklar 3 kardeş ders çalışmak için kiracı yiz eşimin çalıştığı oraya gidiyor ekmek parası na

  1. Bizim şalınımız yok Babam 70 yaşın da çalışmiyor Annem 55 yaşın da oda çalışmıyor 3 kardeşiz bir Büyük olarak ben varım ben de 15 yaşındayım okula gidiyorum Başkada çalışanımız yok Tablete ihtiyaçımız 3 kardeşiz üçümüzde okula gidiyoruz ve üçümüz de derse çalışamıyoruz bu Başvuruyu da komşumuzun telefonuun dan yapıyoruz Allah rızası için yardım gönderirmisiniz lütfen

   1. Lütfen bize de yardım edin yorumunuzu görün lütfen ki tablet olmadı kızımın haftaya sınavları başlıyor ve sınavlarına çalışamayacak

  2. Merhaba benimde bir bilgisayara ihtiyaçım var telefonum dokunmatik degil birde bizim okulda ek canli dersde veriyorlar canli derse giremiyorum dersimden geride kalıyorum bu

  3. BANADA LAZIM 7 YE GİDİYORUM VE SENEYE LGS VAR BUNA ÇALIŞACAĞIM LÜTFEN YARDIM EDİN

 2. Tablete ihtiyacım var orta okula gidiyorum anem babam ayrı kardeşlerimle beraber yaşıyoruz annem çalışmıyor 5 kardeşiz hepimizin tablete ihtiyacı var

 3. Ben adıyaman da kalıyorum deprem zedeyim çadırda kalıyorum okul olmadığı için deese eeişemiyorlar ben 3 çocuk ailesiyim biri8. sınıf diyeri 5. sınıf öğrencisi lütfen sesimizi duyun

 4. Tablete ihtiyacım var ne olacağı önemli değil kötü olsun çalışıyo olsun çok istedim ailemden ama durumumuz yok diyor ve bu başvuru bana çıkarsa Hayalerimi gerçekleştirmiş olursunuz tablet istiyorum sizden

  1. Taplet ihtiyacım var 12 sınıf öğrencisiyim sınava hazırlanıyorum Taplete ihtiyacı var başvurdum inşallah çıkar Taplet verirmisiniz

 5. Tablete ihtiyacım var ne olacağı önemli değil kötü olsun çalışıyo olsun çok istedim ailemden ama durumumuz yok diyor ve bu başvuru bana çıkarsa Hayalerimi gerçekleştirmiş olursunuz tablet istiyorum sizden bana çıkıcak diye bişey yok

 6. Benim taplete cok ihtiyacım var ve tapletim kırıldı annem babam ayrı duurumumuz yok babam habisde

  1. Benim iki öğrencim. Var ders çalışmak için tablete ihtiyaçim var bir öğrencim 5 diğer öğrencim 4 sınıfa gidiyor

 7. Tablete ihtiyacım var dört çocuklarım var tek birisi okuyor oda altıya gidiyor kocam da eve zor Para getiriyor

 8. 2 tane öğrencim var ilkokul 4 üncü sınıf tablet yardımı istiyorum çocuklarım için

 9. Tablet de ihtiyaç var okulla gidiyor 4 kardeşler ders çalışamıyor kiracıyız işten çıktım çok mağduruz

 10. Ben köyde yaşıyorum babamın telefonu tuşlu annemin yok komşunun telefonuyla baş vurdum lütfen vizede tablet gönderin hiç durumumuz yok lütfen.

 11. Kocam sakat 5 çocuğum var gecim zor oluyor kirçayız tablet yardımı istiyorum çocuklarım ders yapmaları için

   1. Benim kızım 12 yaşındayım tablet e
    ihtiyacı var Muş’a dağıtın
    Hürriyet mahallesi srm inşat
    B blok dağıtın

 12. 4 çocuğum var 3 ü öğrenci biride seneye ana sınıfı üniversite ve lise sınavına girecek iki çocuğum var çalışmaları için bizimde tablete ihtiyacımız var

 13. 4 ögrencim var ders için 1 telefon yetmiyor yardım yapılırsa seviniriz.

 14. Ortaokul öğrencisiyim tablete çok ihtiyacım var derslerimi telefon olmadığı için yapamıyorum çok zordayım 4 kardeş olduğum için babamın asgari ücret maaşı yetmiyor lütfen sesimi duyun

 15. Tablet ihtiyacım var 2 kardeşiz geçim sorunu muz var hiçbir online video izleyip sınavlara hazırlanamıyoruz yardımcı olun lütfen

  1. Biz üç kardeşiz tabletimiz yok bize yardım edebilir misiniz lütfen okula da gidiyoruz

  2. Tablet ihtiyacım vartelefonla derslerimi yapamıyorum lütfen bu mesajımı okuyun 3 kardeşiz babam asgari ücreti yetmiyor bu mesajımı okuyayım

  3. Biz iki kardeşiz tablet ihtiyacımız var ödev yapamıyoruz lütfen bizi duyun

 16. Tablet ihtiyacım var okula benle 1 küçük kardeşim için ders çalışmak için tablet ihtiyacımız var lütfen

 17. Tablet ihtiyacım var 2 kardeşiz geçim sorunu muz var hiçbir online video izleyip sınavlarda yapamıyoruz yardımcı olun lütfen

 18. Tablete çok ihtiyacım var derslerimi telefon olmadığı için yapamıyorum çok zordayım 4 kardeş olduğum için babamın asgari ücret maaşı yetmiyor lütfen sesimi duyun

  1. Biz üç kardeşiz bize yardım eder okula gidiyoruz Bir tane telefonu muz var o da yetmiyor bize bir tane tablet verebilir misiniz1

  1. Tablete ihtiyacım var ben de bir depremzedeyim okullarımız başladı lutfen bana da tablet yardımı yapabilirmisiniz

 19. Tablete ihtiyacım var Hatay Antakya dan depremzedeyim şuan yurtta kalıyoruz 7 kardeşiz ve ailede sadece 1 telefon var oda bize yetmiyor lütfen çok ihtiyacımız var

 20. Tablete çok ihtiyacım var derslerimi telefon olmadığı için yapamıyorum çok zordayım 4 kardeş olduğum için babamın asgari ücret maaşı yetmiyor lütfen sesimi duyun

 21. Benimde giden 3 take okul örenci var biz depremzedeyiz okul yok ama ders Calışmak istiyorlar bize 1 Yada 2 verirseniz seviniriz

 22. Çocuğum telefondan ders çalışıyo telefonumuz eski tablete ihtiyaç var çocuk 4. Sınıf

  1. Buraya yazarken ihtiyacini yazabiliyorsan demekki odevlerinide yapabilirsin

 23. Çocuğum telefondan ders çalışıyo telefonumuz eski tablete ihtiyaç var çocuk 4. Sınıf bitaneside 2. Sınıf durumumuz fazla yok tablet ihtiyaç

 24. Lütfen sesimi duyun derslerimi yapamadığım için ödevlerimden de geri kalıyorum 4 kardeşim 3 kardeş okul okuyoruz derslerimizi telefon olmadıgı için yapamıyoruz

 25. Oglum 2.sinifa gidiyo tablete ihtiyacımız var. Alamıyorum tablet ihtiyacımız var.

 26. Bizim tablete ihtiyacımız var öğretmenleri video atıyo ders veriyo dersleri kağıda yazıyor

 27. Benim 3 kardeşim var biz depremzedeyiz okul yok gidemiyorlar bende lise 1 gidiyorum gidemiyoruz okula 1 Yada 2 tablet verirseniz seviniriz lutfen

 28. 5 kardeşiz 4 tanemiz okuyo apartmanda kiracıyız çalışacak kimsemiz yok bazı durumlardan

 29. 8. Sınıf öğrencisiyim 5 kardeşiz 4 kişi okuyoruz konu eksiklerimi video izleyerek gideriyorum o yüzden bana çok gerekli bana verilmesini isterim

 30. Biz 4 kardesiz ders yapamiyoruz telefon yok bide biz depremzedeyiz alamiyiyoruz lutfen yardim edin

 31. Bizimde tablet yardımına ihtiyacımız var köyde oturuyoruz ve şehirle bağlantımız %40
  Yardımcı olabilirseniz ne mutlu bize

 32. 3 kardeşiz 2miz oluyoruz ben 6.sınıfa gidiyorum kardeşim 2ye derslerimiziyapamıyoruz lütfe n

 33. Benim tablete ihtiyacım var lise öğrencisiyim okula gidemiyorum hasarlı diye lütfen çok ihtiyacım var

 34. Lise öğrencisiyim ve okula gidemiyorum hasarlı diye lütfen çok ihtiyacım var…

 35. 3 tane çocuğum var 2 tanesi okuyor bir tanasi bebek tablet alıcak paramız yok çocuklar tablet istiyorlar ne yapacağımızı bilmiyoruz

 36. İki öğrencim var çocuklarımın başarısı için tablete ihtiyacımız var maddi durumlardan ötürü alamıyoruz kendimiz sizden rica etsem bize bir tane bile olsa yollaya bilir misiniz lütfen

 37. Tablete ihtiyacım var ben 9 sınıf öğrencisiyim 4 sınıfa giden küçük kardeşim okula gidiyoruz telefon yok tablete ihtiyacımız var

 38. Lütfen beni görün nolur bana tablet lazım ödev,eba oçin çünkü ödev yapamıyorum

 39. 8 sınıf öğrencisiyim abim 9 2 kardeşiz annemiz ve babamız sürekli işte olduğu için İnternet üzerinden konu tekrarı eva giriş gibi bir çok şeyi gerçekleştiremiyoruz lütfen yardım edilmesini arz ederim

 40. Benim ikicoçuumvar ortaokulagidiyor islahiyede yaşıyorum depremzedeyim tablete ihtiyacımvar kalyon kontenyırda kalıyoz

 41. Merhaba benim 3 çocuğum okuyor sadece benim telefonum var 3 çocuk 1 telefon ûzerinden okuyamıyor tablete ihtiyaçımız var biri 9,,óbûrleri 7,, 5 sınıfa gidiyor 1 telefon ûzerinde okuyamıyorlar ebadan ders çalişamiyolar gerisini size arz ederim

 42. Merhaba benim 3 çocuğum okuyor sadece benim telefonum var 3 çocuk 1 telefon ûzerinden okuyamıyor tablete ihtiyaçımız var biri 9,,óbûrleri 7,, 5 sınıfa gidiyor 1 telefon ûzerinde okuyamıyorlar ebadan ders çalişamiyolar gerisini size arz ederim

 43. 8 sın orencisiyim 3 kardeşiz Karabağlar Limontepe Salih Omurtak ta yaşıyoz askeriyenin hemen dibinde

 44. Annem ve babam benim engelli bizim tablet alıcak durumumuz yok ödevlerimi yapmak için tablet lazım umarım dileğimi yerine getirirsiniz

 45. Benim çocuklarmın tablete ihiyacı var benle kocam çalısıyoruz intarneten konu tekrarı giriş gibi bir çok şeyei gerçekleştiriyoruz lütfen yardım edin

  1. Benim çocuklarmın tablete ihiyacı var benle kocam çalısıyoruz intarneten konu tekrarı giriş gibi bir çok şeyei gerçekleştiriyoruz lütfen yardım edin

  2. 3 çocugum var ve ders calismalari icin tablete ihtiyacim var buyugu 6. Sinif kucukleride birisi 2 birisi 3

 46. Cocumun tablete ihtiyacıvar benle esim işe gidiyoruz lütfen yardım edin

 47. Çocuğum ortaokula gidiyor ve eba derslerine fazla çalışamıyor o yüzden ihtiyacım var

 48. BEN kmarasda depremzedeyim iki öğrencim var taplete ~ihtiyacımız var

 49. Selam ortaokul 2öğrencilerinden biriyim annemin telefonu bozulmak üzer bende buraya katılmak istedim rica etsem bana da gönderebilirmisiniz

 50. 5 kardeşiz babam işten çıktı eğitim göremiyoruz ödevlerimizi yapamıyoruz
  Yardım ettin sekizi duyun

 51. Lütfen bana çıksın yalvarırım lütfen bana gelsin çok ihtiyacım var.

 52. Ben öğrenciyim 6. Sınıfa gidiyorum bütün arkadaşlarımda var ama bende yok olmadığı içinde ne arkadaşlarımla ne öğretmenleriyle alacak durumum yok o yüzden talep ediyorum lütfen bana verin ihtiyacım var

 53. Oğlum 8. Sınıf öğrencisi lgs ‘ye az bir zaman kaldı ve eksik olan konularını iyi pekiştirmek amacıyla tablete ihtiyacımız var

 54. Acik ogretimden okuyorum onlayn sinavlar icin ihtiyacim var ve ayrica dersleri oradan takip edicem

 55. Benim 3 tane çocuğum var 3 u de öğrenci tablete ihtiyacınız var dersleri için

 56. Durumuz çok kutu ve şimdi benim ihtiyacım var lütfen ala birilirmiyim

 57. Benim 6 çocuğum var hepsi okula gidiyor yetişemiyorum tablete ihtiyacımız var

 58. Ben depremzedeyim 3 tane çocuğum var 3 çocuğumu da okutuyorum durumum iyi değil tablete ihtiyacımız var

 59. Benim 3 çoçuklarim var deprem bölgesindeyiz çoçuklarim okula gidemiyor

 60. Ben Adana’da depremzedeyim kardeşlerimin tablete uhtiyalari var zor durumdayiz lütfen sesimizi duyun

 61. Benin 3 tane çocuğumuz var biri lise1 ortaokul7 ilk okul 4 gidiyor dersleri var sınavlar haftaya başlıyor lütfen bize yardım edin

 62. Tablete ihtiyacım var lütfen LGS ye calisamiyorum 8.sinifim tablete çok ihtiyacım var bamafa veririmisiniz
  Lütfen ihtiyacım var

 63. Benim 3 çocuğum var biri lise bire biride ortaokulu yediye gidiyor diğeri de ilkokul dörde gidiyor bir hafta sonra sınavlar başlıyor ödevleri var tablete ihtiyacımız var

 64. çocugum okula gidiyor bu güne kadar devlet tarifindan çouklarima tablet verilmedi şimdi ise deprem sel felaketi yaşadik durumumuz baya bozuldu çocuklarim için tablet talep ediyorum tşk

 65. Üç tane okul okuyan çocugum var bunlara tablet lazim deprem selden dolayi işimiz yok

 66. Kaç kere başvuru yapmama rağmen bu durumunda hiç bir şekilde tablet yardımı yapılmıyor lütfen 3çocuğumda okuyor yardım eder misiniz

 67. Tablete ihtiyacım var evde eba dan ders çalışamıyorum yardım ederseniz seviniriz

 68. Ben depremzedeyim 3 çocuk babasiyım durumum yok bize 1 yada 2 tane verirseniz mutlu olurum telefonum yok eşimin telefonundan yaziyorum

 69. 7 sınıfa gidiyor kardeşim lgs ye hazilanmasi lazım anne babanız ayrı nenemin yanında kalıyoruz tablete ihiyacimiz var lütfen yardım ede bilmisiniz

 70. Benim de 3 çocuğum var benim de taplet ihtiyacım var lütfen Bize de yardım edin

 71. 11. Sınıfa gidiyorum 7 öğrenciyiz depremzede olarak tablet lazım ve gerçekten ders konusunda epey eksiklerimiz var

 72. Biz 4 kardesiz en buyugu benim ben calisiyom 2 kucuk kardesim okuyor ama artik okulda kitaplara gerek duymuyorlar ikide bir telefon getirn telefon getirn diyolar annem ev hanimi babam zaten zar zor calisiyor hani onlar ders katilabilmeleri icin ya telefon veya tablet getirin diyo bizde ne yapacamizi bilmiyoruz kucuk kardesim normalde tesekkur getiriyordu ama simdi kitaplardan ders yapmadiklari icin ne yazikki kardesimi hic bisey almadi

 73. Merhaba benim kızım 12 yaşında tablete ihtiyacı var muş Hürriyet MH. Srm inşat b blok kat 1

 74. Benim kızım tablete ihtiyacı varuş hüriyet MH. Srm inşat b blok kat 1 de dağıtın

 75. Merhaba benim kızım tablete ihtiyacım var muş Hürriyet mahallesi 148 soksrm inşaat b blok kat 1 de dağıtın

 76. okuyan 2tane çocuğum var maddi imkanım olmadığı için bizimde tablete ihtiyacınız var

 77. Ben telefonum yok derslerime odaklanamiyorum ebaya falan giremiyorum bana bı. Tablet gönderirseniz çok memnun olurum borclarimiz var ve aiylem tablet alamıyor yada bir telefon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu