HaberlerSosyal Yardım

Tablet Yardımı Başvurusu Nasıl Yapılır? 2024 Başvuru Formu

Cumhuriyetin 100. Yılına Özel Tablet Yardımı Başvurusu Başladı. Öğrencilere Tablet Dağıtılıyor. Öğrenci Tablet Yardımı. Tablet Başvurusu Nasıl Yapılır? Tablet Yardımı.

Tablet Yardımı Başvurusu Başladı. Öğrencilere Tablet Dağıtılıyor. Öğrenci Tablet Yardımı. Tablet Başvurusu Nasıl Yapılır? Tablet Yardımı.

Tablet Yardımı başvurusu. Tablet yardımı kapsamında devlet ihtiyaç sahibi öğrencilere eğitim amaçlı yardım etmektedir.

Tablet Yardımı

Sunulan destek tablet yardımıyla eğitimin daha rahat ve kolay bir şekilde ilerlemesine yardımcı olur. Bu sayede öğrenciler gerekli şartları taşıması durumunda ücretsiz tablet başvurusunu yapabilir.

Tablet Yardımı Başladı. Öğrencilere Tablet Dağıtılıyor.
Tablet Yardımı Başladı. Öğrencilere Tablet Dağıtılıyor.

Öğrenci Tablet Yardımı

Öğrenci Tablet Yardımı. Tablet yardımı için birinci 1. ve 12. sınıf öğrencisi olmak gerekir. Okul aile birliği ile iletişime geçilebilir.

Ayrıca Milli Eğitim web sitesi https://www.meb.gov.tr/ üzerinden duyurular takip edilebilir. Bu sayede eğitim sırasında öğrenci tablet yardımından ücretsiz yararlanmak mümkün olur.

Baykar Tablet Yardımı Başvurusu İçin https://www.devletodemeleri.com/baykar-tablet-yardimi/ Tıklayın.

Tablet Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tablet Başvurusu Nasıl Yapılır? Tablet başvurusu için online bir platform yoktur. Sadece her öğrenci okul yönetiminin belirlediği şartlar kapsamında yardımdan yararlanabilir.

İhtiyaç sahibi olan öğrencileri okul tespit ederek Milli Eğitime yazı gönderir. Talep edilen tablet başvurusu kurum tarafından yapılır.

Tablet Başvuru Şartları Nelerdir?

Tablet Başvuru Şartları Nelerdir? Tablet başvuru şartlarına bakıldığında öncelikli olarak 1. veya 12. sınıf öğrencisi olmak gerekir. Buna ek olarak okuyan çocuk sayısına bağlı başvuru şartları değişir.

Her hane de bir kez ücretsiz tablet imkanından yarar sağlanabilir. İhtiyaç sahibi olmak ve okul başarı ortalaması yüksek olması aranan diğer şartlar arasında sayılabilir.

Kimler Tablet Başvurusu Yapabilir?

Tablet başvurusu için açıklamaları ve ayrıntıları Milli Eğitim Bakanlığı https://www.meb.gov.tr/ sayfasından öğrenebilirsiniz. Duyuruları takip ederek tablet yardımından kimlerin yarar sağlayacağını görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca tabletten yararlanacak öğrencilerin 1. sınıf ile 12. sınıf arasında aktif öğrenciliğinin bulunması gerekir.

Maddi Destek Tablet yardımı başvurusu için https://www.devletodemeleri.com/maddi-destek-com-tablet/ tıklayın

Ücretsiz Tablet Nasıl Alabilirim?

Ücretsiz Tablet Nasıl Alabilirim? Tablet yardımından yararlanacak olan öğrenciler okul yönetiminin kararıyla bu destekten faydalanabilir.

Okul yönetimi uygun görürse eğer tablet ihtiyacını bakanlığa bildirir. Ayrıca ihtiyaçlar değerlendirmeye alınır ve bakanlık uygun gördüğü takdirde her okul için belirli sayılarda tablet imkanı sağlar.

2023 Tablet Dağıtımı Ne Zaman?

2023 tablet dağıtımı ne zaman? Tablet yardımı 2023 yılında eğitim hayatının başlangıcıyla dağıtılacaktır. Fakat okul yönetiminin yaptığı çalışmalar ve okullara tabletlerin ulaştırılması her okulda farklı zamanları kapsar.

Çünkü bazı okullar merkezde bulunmaz ve erişimi uzak olan yerlerde daha geç vakitlerde tablet dağıtımı yapılır.

Devletin Verdiği Tablet İçin Nereye Başvurulur?

Devletin verdiği tablet için nereye başvurulur? Tablet yardımında kişilerin bireysel olarak başvuru yapabileceği bir platform yoktur.

Bu yardım sistemde maddi durumu yetersiz olan ve başarılı görülen öğrencilere yapılacaktır. Talep için başvuru toplanmaz. Bakanlık okul yönetiminin aldığı karar neticesinde resmi evrakla tablet dağıtımını şartları taşıyan kimselere yapar.

Öğrencilere Tablet Ne Zaman Verilecek?

Öğrencileri tablet ne zaman verilecek? Tablet yardımında ücretsiz bir şekilde bu destekten fayda sağlamak mümkündür.

Şartları taşıyan kimseler okul yönetimi tarafından belirlendikten sonra Milli Eğitim’den geri dönüş beklenir. Yoğunluğa bağlı olarak bekleme süresi değişkendir. Öncelikli olarak başvuru değerlendirmeleri tarihe göre sıralanır ve bu kapsamda sonuçlanır.

Öğrencilere Ücretsiz Tablet Başvurusu Nasıl Yapılır?

Öğrencilere ücretsiz tablet başvurusu nasıl yapılır? Tablet yardımı başvurusu için öğrenci ya da veliler bakanlık veya okullardan talepte bulunamaz. Çünkü herhangi bir online platform yoktur.

Sadece sistemde başarılı bulunan ve ihtiyaç sahibi olan kimseler devlet tarafından belirlenerek yardımlardan yararlanabilir. Bu belirleme okul yönetimi tarafından desteklenerek yapılır.

Milli Eğitim Bakanlığı Hangi Marka Tablet Veriyor?

Milli Eğitim bakanlığı hangi marka tablet veriyor? Tablet yardımı ile bakanlık yürüttüğü çalışmayı ihtiyaç sahibi ve başarılı çocuklara yapar.

Gerçekleştirilen yardım kapsamında özellikle başarılı çocuklar uzaktan eğitimin olduğu dönemde tablet ile eğitimlerine daha rahat devam edebilecektir. Dersleri kolayca dinleyebilir ve çeşitli aktivitelerle eğitime katkıda bulunabilirler.

Okul İçin Tablet Başvurusu Nasıl Yapılır?

Okul İçin Tablet Başvurusu Nasıl Yapılır? Tablet yardımı için okula talepte bulunmanız mümkündür. Fakat herhangi bir resmi evrak ya da yazıyla kurumlara tablet başvurusu için başvuru yapamazsınız.

Okul yönetimi aldığı karar neticesinde belirlediği ihtiyaç sahibi öğrencilerin yardımı alabilmesine katkı sağlar. Bu öğrencileri belirleyerek Milli Eğitim’den https://www.meb.gov.tr/ destek talep eder.

Milli Eğitim Bakanlığı Tablet Dağıtacak Mı?

Milli Eğitim Bakanlığı Tablet Dağıtacak Mı? Tablet dağıtımı bakanlık tarafından gerçekleştirilir. Bakanlık okullarda eğitim gören 1. ve 12. sınıf öğrencilerine tablet yardımında bulunur.

Öğrencilerin bu yardımdan yararlanabilmesi için başarı ortalamalarının üst düzeyde ve ihtiyaç sahibi olmaları gerekir.

Devletin Verdiği Tablet Ne Kadar?

Tablet yardımı kapsamında verilecek olan ürünün maddi değeri ortalama 1000 TL ve 3000 TL civarındadır. Net bir rakam bulunmaz. Çünkü marka ve model kurumun tercihine göre değişebilir.

Milli Eğitim Bakanlığı Tablet Ne Zaman Dağıtılacak?

Tablet yardımı dağıtım zamanı bakanlık tarafından belirlenir. Bakanlık kapsamlı çalışmalar sonucunda uygun gördüğü öğrencilere tableti eğitim başlamadan önce verir.

Bu sayede eğitimde tablet kullanılarak eğitimin daha eksiksiz ve verimli bir şekilde gerçekleşmesi sağlanır.

Öğrencilere Dağıtılan Tabletler Geri Alınacak mı?

Öğrencilere Dağıtılan Tabletler Geri Alınacak mı? Tablet yardımında verilen destek geri talep edilmez. Yardım amaçlı yapılan tabletler devlet tarafından geri toplanmayacaktır.

Verilen tablet öğrenciye ait olacaktır. Yapılan yardımda herhangi bir karşılık beklenmemektedir.

E-Devlet Tablet Başvurusu nasıl yapılır?

E-Devlet Tablet Başvurusu nasıl yapılır? Tablet başvurusu e-Devlet üzerinden yapılmaz. Tablet için başvuru yapacak kişiler sadece okul yönetimi ile görüşebilir.

Okul yönetimi belirlediği kişileri MEB kurumuna bildirir. Bu şekilde tablet gereksinimlerinde yardım sağlanır.

Bedava Tablet Başvurusu Formu

Bedava Tablet Başvurusu Formu. Tablet başvuru formu bulunmaz. Hiçbir şekilde form ya da dilekçe ile tablet talebinde bulunmak mümkün değildir.

Çünkü yapılacak destek sistemde otomatik olarak belirtilen ihtiyaç sahibi çocuklara gerçekleşecektir. Bakanlık sisteminde bulunan ve ihtiyaç sahibi olan çocuklara devlet tarafından ücretsiz tablet verilecektir.

MEB Tablet Başvurusu Formu

MEB Tablet Başvurusu Formu. Tablet başvurusu yapacak kişiler okul aile birliği ve okul yönetimi ile görüşebilir. Yapılacak başvuru veli tarafından yapılamamaktadır.

Sadece okul yönetimi bakanlık ile iletişime geçerek gerekli başvuruda bulunur. Bu şekilde kuruma giderek okul yönetiminde ihtiyaç sahibi olduğunuzu belirtir ve tablet istediğinizi aktarabilirsiniz.

meb.gov.tr Tablet Başvurusu

meb.gov.tr Tablet Başvurusu Tablet için Milli Eğitim web sitesine girerek duyuruları takip edebilirsiniz. Duyurular kısmında bakanlık yaptığı çalışmaları kapsamlı ve detaylı şekilde aktarır.

Bu sayede tablet yardımı için okul aile birliği ile iletişime geçerek tablet yardımı hakkındaki ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Belediye Tablet Başvurusu

Belediye Tablet Başvurusu. Tablet yardımı için belediyelerin düzenlediği kampanyalar vardır. Bu kampanyalar dahilinde öğrencilere ücretsiz tablet verilir.

Bağlı bulunduğunuz belediye giderek eğitim desteği kapsamında tablet yardımından yararlanıp yararlanmayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Bazı dönemlerde yapılan tablet yardımında belediyeye eğitim desteği başvurusunda bulunmanız mümkündür.

EBA Tablet Başvurusu

EBA Tablet Başvurusu. Tablet yardımı talep eden kişiler okul yönetimi ile iletişimde olmalıdır. Okul yönetiminin vereceği karar neticesinde bakanlık ile iletişime geçilir ve uzaktan eğitim zamanlarında tablet kullanımı hakkı talep edilir. Devletin verdiği bu destek karşılıksız şekilde yapılır.

Depremzede Tablet Yardımı

Depremzede Tablet Yardımı. Tablet yardımı depremzede öğrenciler için hayata geçirilecektir. Öğrenciler derslerini eksiksiz bir şekilde takip etsin diye Milli Eğitim bakanlığı gerekli çalışmalarını yapmaktadır.

Ayrıca bulunduğunuz bölgede en yakın okula giderek gerekli detayları öğrenebilmeniz mümkündür.

Devlet Ödemeleri yardım başvurusu için https://www.devletodemeleri.com ziyaret edebilirsiniz.

4.8/5 - (83 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

342 Yorum

 1. Benimde iki çocuğum okula gidiyo bizede tablet verim lütfen çocuklarım odevlerini yapması için

  1. Bende tablet istiyorum bana çok ihtiyacım yardımcı olursanız sevinirim

 2. 4 çocuk annesiyim lütfen bize de bağış yapın tablet istiyorum lütfen

 3. 6 çocuğum var hepsi öğrenci durumumuz iyi değil lütfen bende istiyorum yardım edin çok zor durumdayız (lütfen)

 4. biz depremzedeyiz malatya babam engelli ve inşaatçı bizede tablet yardımı yaparmısınız maaş zaten 2700 tablete ihtiyacımız var.

 5. Table çok ihtiyacımız var iki çocuğumuz var ve tablet alacak durumumuz yok

  1. Bizde tablet ihtiyacım var liseye gidiyorum ama bi derse odaklanamıyorum tabletim olursa tekrar yapcam annem babam ayrı ben babanemin yanında kalıyorum evimiz kira bı gelirimiz yok lütfen vizede bi yardımcı olun 2 kardeşim

 6. Ben depremzedeyim Hatay’dan Ankara’ya geldim kirada oturuyoruz 4 tane çocuğumu okutuyorum ve depremden dolayı Derslerden geri kalıyor Onun için sizden ricam tablet gönderebilir misiniz

 7. 6 çocuğum var 4 çocuğum okuyor biri engeli hasta epilesi hastası onlar için talep ediyorum taplet veririseniz sevinirim alacak durumum yok Nurdağı deprem bölgesi yaşıyor lütfen yardımcı olun

 8. 3 tane okuyan oğlum var çocuklarım için tablet yardım başvurusu istiyoruz lütfen yardım edin zor durumdayız

 9. bizim durumumuz hiç yok ne başvuru yaptıysak kabul olmadı ne olur siz kabul edin bu başvuruyu beş kişilik aileyiz ne olur kabul edin lütfen durumumuz hiç yok

 10. Selamün aleyküm benim maddi durumum olmadığı için buraya başvuru yapıyorum kızımın tek bir hayali var tableti olmak nolur yalvarıyorum kızıma el uzatsaniz bizi ve kızımızı çok sevindirir siniz

 11. Merhaba 3 öğrencim var 2 kızım ortaokul biri ortaokul 8 ci sınıf diğer kızım da ortaokul 6 cı sınıfa başlıyor oğlum ilkokul 3 cü sınıfa başlıyor tablete çok ihtiyacımız var verirseniz çok seviniriz şimdiden teşekürler

 12. Lütfen bizde 4 kardeşiz ihtiyacımız var 4ümüzde okuyoruz bize tablet gönderirseniz seviniriz sizlere dua ederiz teşekkürler.

 13. Merhaba ben 10. Sınıfım ve babam böbrek hastası malesef bize tablet alacak durumumuz yok biz 4 kişiyiz ama malesef ne tablet ne telefon yok bazı ödevlerimiz yarım kalıya rica etsem bi tane gönderieseniz çok mutlu oluruz

 14. Merhaba 2 kızım var ikiside başarılı değil maddi durumuz ciddi şekilde kötü çocuklarım için tablet başvuru yapmak istiyorum

 15. 5 kızım var okuyolar derslerinde başarılı olamıyorlar maddi durumumuz iyi değil ve tablet yardımınızdan yararlanmak istiyoruz

 16. İki oğlum okuyor maddi durumum tablet almaya yetmiyor. Çocuklarıma taplet istiyorum.

 17. Vatandaşlık. Maaşı almak istiyorum. Ekonomik sıkıntı. Çekmekteyim. 5nufudlu bir ailem var

  1. Bende depremzede yım iki çocukum var yeni boşamışım çocuklarıma yemek yapmak için paramda yok

 18. Merhabalar benim tablete ihtiyacım var 3 kardeşiz hepimizde çok lazım verirseniz mutlu olurum verirseniz Allah sizden bin kere razı olsun size hep dua edicem

 19. Merhabalar benim tablete ihtiyacım var 3 kardeşiz hepimizde çok lazım verirseniz mutlu olurum verirseniz Allah sizden bin kere razı olsun size hep dua edicem

 20. 2 öğrencim var kirada oturuyorum eşim inşaat işçisi aylık gelirim yok yevmiye ile çalışıyor tablet yardımı istiyorum

 21. Benim 4 çocuğum var biri 6.sınıfa geçti digeri 9.sınıfa geçti diğer çocuğumda 11.sınıfa geçti diğer çocuğumda 20 aylık tablet yardım istiyorum

 22. Ben Fatma 4 kardeşiz 3 kişi okuyoruz Benim de tabletim olsun istiyorum kardeşlerime ders çalışırım bana verirseniz çok sevinirim

 23. Merhaba Benimde 3 çocuğum var
  2kızım 1oğlum var Tablet istiyoruz Yardımcımız Olursanız çok seviniriz

 24. Oglum için tablet istiyorum dersleri için yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

 25. Merhabalar benim 2 çocuğum var �kisi de okula gidiyor tablet yardımı istiyorum kiradayız maddi durumumuz iyi değil

 26. 4 çocuğum var deprem zedeyim Osmaniyeliyim çocuklarımın eğitimi için tablet istiyorum ihtiyacım var

 27. Merhaba ben 8. Sınifa gidiyorum ama benim bu sene lgs sınavım var ama ders calışacak bir yer bile yok ne bir dershane ne bir etüt var onun için devletimizin yardım amacıyla dağıtım yaptığı tabletlere çok ihtiyaçım var .

 28. Ben Ahsen lise ye gidecek benim ve kardeşim için babam çalışıyor oda ev kirasina ekmek parasına zor yetiyor annem de engelli kardeşine bakiyor bize destek olmak için 3kardesiz taplet yardımı yaparmisiniz lutfen

 29. Benim oğlu 8sınıt gidiyor herkes verdi tablet benim oğlum vermedi okul bende tablet istiyom durum yok kocam ceza evinde bayram parası istiyor

 30. İyi günler ben Hatay İskenderun luyum iki kızım var küçük sizden para yardımı talebi istiyorum lütfen yardım edin

 31. Tablete çok ihtiyacım var tablet siz ders çalışmıyorum allah razısı için bana yardım edin

   1. ben nisanur 5 sinf ogrencisiyim coook hityacim var kumbarmda buriktiriyoruo 2senedir bin telem oldu ama 3kat pahalandi alamiyorum yolarsanis duvaciniz olufm

 32. Benim tablete ihticim var
  yapamıyorum yardım istiyorum lütfen Allah için yardım edin Allah razı olsun egerki yardım ederseniz

 33. Benim işim yok dorudürüs işimyok evim yok borcumcok çok işyok kiramıveremiyorum çok madulum 3cocuk.var.okuladiyo.tablet.istiyorlar.cocuk.lar.alamıyorum

 34. İki oğlum okula gidiyor benimde tablete ihtiyacım var inşallah cevap gelir bu kaçıncı başvurum bilmiyom inşallah cevap gelir çok ihtiyacı mız var tablete çocuklar ebadan ders yapıyorlar

 35. Benim iki tane oğlum okula gidiyor benimde tablete ihtiyacım var inşallah cevap gelir bu bunlar ebadan ders görüyorlar inşallah cevap gelir bu kaç kere basvurduk cevap gelsin inşallah

 36. 4 çocuklarım var 2 Side okula gidiyor tablete ihtiyacım var adanada yaşıyorum

 37. 3 çocuğum var 3. Sınıf öğrencisi için ihtiyaç vardır inş oğlumun şansına çıkar

 38. Ben iki çocuk büyütüyorum babasından boşandım lütfen tablet yardımı almak istiyorum

 39. Durumumuz olmadığı için babam bana tablet alamıyor lütfen yardım edin

 40. Kızım lise ikiye gidiyor taplet ihdiyaci var kizimada verir misiniz babasıni kaybetti alacak durumum yok lütfen bizede verin

 41. 3 tane çocuğu. Var ucude okuyor tabletleri yok ders çalışırken çok, zorlaniyorlar tablet yardimi istiyorum 2 si ortaokul biri ilk okul öğrencisi yardımlarını bekliyorum

 42. hayırlı Ramazanlar benim 4 çocuğum var uzaktan eğitim döneminde tablet dağıtımından bilgim yoktu 3 çocuğum okuduğu için üniversiteye giden oğlum kardeşleri için kendini feda etti 2 dersten kaldı canlı derse giremediği için bu sene okulu dondurdu ve şuan 3 aylık asker ve anafilaksi hastası döndüğünde eğitimine tekrar devam edecek inşallah kızlarından biri 10.sınıf diğeri 4. sınıfta okuyor en küçük kızımsa 4 yasında eşim ara işlerinde kardeşi hapiste olduğu için onun ailesine ve bize bakmakta zorlanıyor bende çocuklara tablet al demeye çekiniyorum yükü çok ağır eşim öksüz yetim büyümüş zaten zora sokup üzmek istemiyorum eğer mesajımı gören duyarlı insan halinden anlayan bi hayırsever yada devlet büyüğümüz yardımcı olursa çok memnun oluruz .

   1. 2 çocuğum var 4. ve 7. sınıfa giden tablete ihtiyaç var yardımcı olur musunuz ?

   2. Kızım 1.sınıfyan beridir tablet istiyor.İmkanımız olmadığı içinde kızıma alamıyorum kızım şu an 6m sınıf bugün karnesini aldı bu 4.takdir belgesi başarısının da neticeye ulaşmasını istiyorum lütfen bir el uzatın çok ihtiyacımız var.Ayrıca 5çocuğum okul okuyor 1 tane ilkokul 2 tane ortaokul 2 tane açık ta okuyor lütfen bir el uzatın hepsine telefon da yetişemiyor lütfen bir yarım eli uzatın

 43. Lise 9 sınıftayım elimde ne bir telefon nede bir tablet var babam vefat etti annemin telefonu kaldırmıyor doğru düzgün ders çalışamıyorum elimde bir teknolojik alet olsa çok iyi olurdu en azından ebaya girerdim evimizdekiler kaldırmiyor

 44. Ben kiraciyim kirham Zor odiyurum Ban yardimi edin ben calismiyum benim madem dorom yok derse giremiyorum tablet ve bilgisar istiyorum cok ityacim var benim teknoloji alacak durumum yok sizden yardım bekliyorum lütfen bilgisayar ityacim var benim derse giremiyorum can li derse giremiyorum tablet ve bilgisar istiyorum cok ityacim var sihmdiden tesekkur

 45. Babam 4 aydır calışmiyor annemin telefonu olmuyor 4 kardeşiz maddi yardım istiyoruz ve sadece kitaptan calişiyoruz test almaya paramız yetmiyor eğer tablet gelirse bizde calişabilecez

 46. Adıyaman merkez’de depremzedeyim 4 çocuğum var bir oğlum LGS’ye çalışacak diğer oğlum 7 sınıfa gidiyor diğer ikisi de ilkokul öğrencisi oğlumun LGS çalışması için tablete ihtiyacı var verirseniz sevinirim

 47. Adıyaman merkez’de depremzedeyim 4 çocuğum var bir oğlum LGS’ye çalışacak diğer oğlum yediye gidiyor diğer ikisi ilkokul öğrencisi oğlumun tablete ihtiyacı var çalışması için verilirse sevinirim

 48. 13 yaşındayım tabletimiz yok seneye lgs sınavım var çalışcak tablet veya bilgasayara ihtiyacım var teşekkürler…

 49. Benimde beş çocuğum var dört tanesi okula gidiyor tablete ihtiyacımız vardır

 50. Tablete ihtiyacım var çocuklarım için başvuruyorum 3 tane çocuğum var sizden tablet istiyorum

 51. Siz büyüklerinden bana Yardımcı olmanızı istiyorum 2 tane öğrencim var çocuklarım eba üstünde gelen derslerde çocuklarım giremiyor Lütfen bize de yardımcı olur musunuz saygılar

 52. 13 yaşındayım ortaokul öğrencisiyim tablet veya bilgisayara çok ihtiyacımız var ablam dıştan okuyor

 53. Merhaba ben Sultan 12 sınıfım ve ders çalışmaya ihtiyacım var Şanlıurfa Ceylanpınar gönderisiniz çok sevinirim teşekkürler

 54. Merhaba ben Sultan ben 12 sınıfım bana tablet lazım Şanlıurfa Ceylanpınar

 55. Deprem zedeyiz ve kızım için tablet veya bilgisayar talep ediyorum lütfen yardımcı olun derslerinden geriye kaldı ve çok üzgün

 56. Ben Perihan 12 yaşındayım derslerime çalışmak için bu tablet Yardıma ihtiyacım var önceden tablet yardım başvurusu yapmıştım bana çıkmıştı ama bana tablet vermediler bana çıkarsa ve bana gönderirseniz çok sevinirim derslerimi çalışabilirim babam ve annem boşandı ikisi ayrı kiradayız eğer bana çıkarsa çok sevinirim

 57. Merhaba benim adım Muhammed ben yedinci sınıfa gidiyorum babam eve zor para getiriyor babama söyleyemiyorum bana birtane lazım ders çalışmak için gönderseniz çok teşekür ederim

 58. Merhaba biz 4 kardeşiz 2 kardeşimle okula gidiyoruz ben yediye gidiyorum kardeşim 4 de gidiyor bize 1 tane tablet versenizde olur biz onla idare ederiz versenizde teşekür ederiz

 59. Merhaba bizim durumumuz iyi değil biliyorsunuz ki her şey pahalı ve alamıyoruz biz 3 kardeşiz 2 çocuk okula gidiyor ve ödev olsun onlari yapamıyoruz babam akşam geç geldiği için yapamıyoruz annemin telefonda da yapamıyoruz lütfen tablet verin 1 tane de olur yeterki verin az birşey bize destek çıkın lütfen

 60. Merhaba herkese selam lar bizim maddi durum yok ondan tablet alamıyoruz. Ne annem nede babam çalışıyor 3 kardeşiz hepimiz okuyoruz ama çok zor oluyor lütfen bizi düşünün derlerden eksik kalıyoruz biz

 61. Lütfen bize de tablet verin durumunuz yok eşimden ayrıyım oğlum 4 sınıfa gidiyor çalışamıyorum babası cezaevinde zaten eşimden ayrıyım lütfen bize de tablet verirseniz çok mutlu oluruz teşekkürler

 62. Ben Muhammed 35 yaşındayım 3 çocuk babasıyım deprem bölgesindeyim çok mahtururum

 63. Ben 4 çocuk annesiyim eşimden ayrılıyorum 7 senedir ayrıldım kiracıyım çocuklarıma ben bakıyordum hastalandım çalışamaz hale geldim kolonik hastalığım var astımım var üstelik anjiyo olacağım maddi durumum olmadığı için anjiyo olamıyorum şu faturaları elektrik faturalarım her biri 3-4 tane birikmiş ben çok zor durumdayım artık çalışamıyorum çalışanım yok sizden tek talebim bize yardım etmeniz Allah rızası için teşekkür ederim

 64. 2 çocuğum var ikiside okula gidiyor masrafları karsilayamiyorum kiraciyim tablet leri yok tablet ihtiyaçlar var.

 65. biz zor durumdayız tablete ihtiyacımız var madi durumumuz kötü o yüzden bu başvuruyu başvurmaya karar verdik.

 66. biz zor durumdayız nolur yardım edin hiç tabletimiz yok çalışma tableti için kulnacaz

 67. biz zor durumdayız nolur yardım edin 1kuruş bile paramız yok fakiriz 3 çocukumuz var

 68. Devletimizden bende çocuklarımın için taplet istiyorum 3tane çocuğum var benimde derslerini çalışmaları için durum olmadığı için alamıyorum sizlerden rica ediyorum lütfen

 69. Merhaba rahatsız etmiyorum inşallah ben eşimden ayrıyım kiracıyım 3 çocuğuma babam bakıyordum hastalandı kronik hastalığı var nefes alırlar anju olacağım maddi durumum olmadığı için anjiyo olamıyorum çocuklarıma bakamıyorum sen tek istediğim iki çocuğum okula gidiyor onların ihtiyaçlarını çocuklarıma yardım etmek Allah razı olsun

 70. İki oğlum 0ortaokula gidiyor onlar için tablet yardımın da bulunmak istiyorum berat ile mert

 71. 2 çocuğum var tablete ihtiyacimiz var lütfen bizede gönderin sadece benim telefonum var ders çalışmaktada zorlanıyolar bide ben depremzedeyim

 72. 2 çocuğum var tablete ihtiyacimiz var lütfen bizede gönderin sadece benim telefonum var ders çalışmaktada zorlanıyolar

 73. Ben 8 sınıfa gidiyorum bir yal önce kolum kırıldı bir yal okula ara vermek zorunda kaldım 3 kez ameliyat oldum durumumuz iyi degil tablete ihtiyacım var telfon nomarasi babamın

 74. Merhaba ben Barış Kara Kaş İstanbul Küçükçekmece deyim Atatürk mahallesi aşina sokak no4 d2 3 tane öğrencim var onlar için istiyorum dersleri için

 75. 2 çocuğumu okuyor tablete çok ihtiyacımız var çocukların ödevlerinden bazen geri kaldığı için hiç bişey yapamıyorum o nedenle çocuklarıma da tablet istiyorum

 76. 2 çocuğumu okuyor tablete çok ihtiyacımız var çocukların ödevlerinden bazen geri kaldığı için hiç bişey yapamıyorum o nedenle çocuklarıma da tablet istiyorum

 77. Benim telefonum yok bu tablete çok ihtiyacım var 4 kardeşiz ve babam yaklaşık 50 yaşında ben lise 1
  kardeşim ise ilk okula gidiyor eğer olursa da bu tableti verirseniz çok teşekkür ederim

 78. Ben telefonum yok derslerime odaklanamiyorum ebaya falan giremiyorum bana bı. Tablet gönderirseniz çok memnun olurum borclarimiz var ve aiylem tablet alamıyor yada bir telefon

 79. okuyan 2tane çocuğum var maddi imkanım olmadığı için bizimde tablete ihtiyacınız var

 80. Merhaba benim kızım tablete ihtiyacım var muş Hürriyet mahallesi 148 soksrm inşaat b blok kat 1 de dağıtın

 81. Benim kızım tablete ihtiyacı varuş hüriyet MH. Srm inşat b blok kat 1 de dağıtın

 82. Merhaba benim kızım 12 yaşında tablete ihtiyacı var muş Hürriyet MH. Srm inşat b blok kat 1

 83. Biz 4 kardesiz en buyugu benim ben calisiyom 2 kucuk kardesim okuyor ama artik okulda kitaplara gerek duymuyorlar ikide bir telefon getirn telefon getirn diyolar annem ev hanimi babam zaten zar zor calisiyor hani onlar ders katilabilmeleri icin ya telefon veya tablet getirin diyo bizde ne yapacamizi bilmiyoruz kucuk kardesim normalde tesekkur getiriyordu ama simdi kitaplardan ders yapmadiklari icin ne yazikki kardesimi hic bisey almadi

 84. 11. Sınıfa gidiyorum 7 öğrenciyiz depremzede olarak tablet lazım ve gerçekten ders konusunda epey eksiklerimiz var

 85. Benim de 3 çocuğum var benim de taplet ihtiyacım var lütfen Bize de yardım edin

 86. 7 sınıfa gidiyor kardeşim lgs ye hazilanmasi lazım anne babanız ayrı nenemin yanında kalıyoruz tablete ihiyacimiz var lütfen yardım ede bilmisiniz

 87. Ben depremzedeyim 3 çocuk babasiyım durumum yok bize 1 yada 2 tane verirseniz mutlu olurum telefonum yok eşimin telefonundan yaziyorum

 88. Merhabalar ben lgs öğrencisiyim maddi durumumuz
  İyi olmadığı için dershaneye gidemiyorum telefon yada tabletim hiç olmadı hep istemişimdir 3 kardeşiz en küçük kardeşim otizm tanısı konuldu ben ortancılarıyım lütfen mesajıma geri dönüş yaparsınız beni çok çok mutlu edersiniz.

 89. Evde beşkardeşiz başımızda okula gidiyok ders çalışırken çok zorlanıyorum

 90. Merhaba biz 2 kardeş okuyoruz engeli kardeşim var maddi durumu iyi olmadığı için alamıyoruz lütfen bize 1 tabeleti çok görmeyin

 91. Depremzedeyim 3 tane çocuğum var derslerine daha iyi çalışmaları için tablete ihtiyaçları var, Evimde engelli babam var iki gözü görmüyor. Allah’ım yardım edenlerden razı olsun inşallah.

 92. Tablete ihtiyacım var evde eba dan ders çalışamıyorum yardım ederseniz seviniriz

 93. Kaç kere başvuru yapmama rağmen bu durumunda hiç bir şekilde tablet yardımı yapılmıyor lütfen 3çocuğumda okuyor yardım eder misiniz

 94. Üç tane okul okuyan çocugum var bunlara tablet lazim deprem selden dolayi işimiz yok

 95. çocugum okula gidiyor bu güne kadar devlet tarifindan çouklarima tablet verilmedi şimdi ise deprem sel felaketi yaşadik durumumuz baya bozuldu çocuklarim için tablet talep ediyorum tşk

 96. Benim 3 çocuğum var biri lise bire biride ortaokulu yediye gidiyor diğeri de ilkokul dörde gidiyor bir hafta sonra sınavlar başlıyor ödevleri var tablete ihtiyacımız var

 97. Tablete ihtiyacım var lütfen LGS ye calisamiyorum 8.sinifim tablete çok ihtiyacım var bamafa veririmisiniz
  Lütfen ihtiyacım var

 98. Benin 3 tane çocuğumuz var biri lise1 ortaokul7 ilk okul 4 gidiyor dersleri var sınavlar haftaya başlıyor lütfen bize yardım edin

 99. Ben Adana’da depremzedeyim kardeşlerimin tablete uhtiyalari var zor durumdayiz lütfen sesimizi duyun

 100. Ben depremzedeyim 3 tane çocuğum var 3 çocuğumu da okutuyorum durumum iyi değil tablete ihtiyacımız var

 101. Benim 6 çocuğum var hepsi okula gidiyor yetişemiyorum tablete ihtiyacımız var

 102. Benim tabledim kırıldı ve ödevlerini yapmıyorum ve maçı durumum yok lütfen yardım!!

 103. Orta okula gidiyorum birde 1. Sınıfa giden kardeşim var tablete çok ihtiyacım var hocalar ebadan çok gönderiyo ve yapamıyorum ve öküzden derslerim kötü geliyo

 104. Benim annem felç hastası bize de tablet gönderirmisiniz babam çalışmıyor 3 kardeşiz telefon annemim ben 17 yaşındayım telefonum bile yok lütfen banada gönderirmisiniz

 105. Ben çiftçinin çocuğuyum 5kardesim var ben 4. Üç kardeşim okula gidiyor tablet alacak gücümüz yok

 106. Bizede lazım 2 çocuk okula gidiyor birlikte dercalışırlar kiracıyim artı toplam 5 çocuk var

 107. Ben Ferit 5.sınıf tablete ihtiyacım var hayatımda hiç tablet ellemedim

  1. Benim 4 tane çocuğum var 3 de öğrenci tablete ihtiyacımız var telefonum tuşlu nolursunuz tablet yardımı edin

 108. Benim 3 tane çocuğum var 3 u de öğrenci tablete ihtiyacınız var dersleri için

 109. Acik ogretimden okuyorum onlayn sinavlar icin ihtiyacim var ve ayrica dersleri oradan takip edicem

 110. Oğlum 8. Sınıf öğrencisi lgs ‘ye az bir zaman kaldı ve eksik olan konularını iyi pekiştirmek amacıyla tablete ihtiyacımız var

 111. Ben öğrenciyim 6. Sınıfa gidiyorum bütün arkadaşlarımda var ama bende yok olmadığı içinde ne arkadaşlarımla ne öğretmenleriyle alacak durumum yok o yüzden talep ediyorum lütfen bana verin ihtiyacım var

 112. Lütfen bana çıksın yalvarırım lütfen bana gelsin çok ihtiyacım var.

 113. 5 kardeşiz babam işten çıktı eğitim göremiyoruz ödevlerimizi yapamıyoruz
  Yardım ettin sekizi duyun

 114. Selam ortaokul 2öğrencilerinden biriyim annemin telefonu bozulmak üzer bende buraya katılmak istedim rica etsem bana da gönderebilirmisiniz

 115. Çocuğum ortaokula gidiyor ve eba derslerine fazla çalışamıyor o yüzden ihtiyacım var

 116. Cocumun tablete ihtiyacıvar benle esim işe gidiyoruz lütfen yardım edin

 117. Benim çocuklarmın tablete ihiyacı var benle kocam çalısıyoruz intarneten konu tekrarı giriş gibi bir çok şeyei gerçekleştiriyoruz lütfen yardım edin

  1. Benim çocuklarmın tablete ihiyacı var benle kocam çalısıyoruz intarneten konu tekrarı giriş gibi bir çok şeyei gerçekleştiriyoruz lütfen yardım edin

   1. Benim üç tane çocuğum var lise son kızım var sınavları çalışmak için istiyom oğlum var okula gidiyor kiraciyim hiç tabletleri olmadı alamadık yardımcı olursanız çok sevinirim okuyan her çocuk ihtiyacı olan herkese lazım çocuklarım çok sevinecek yetmiyor

  2. 3 çocugum var ve ders calismalari icin tablete ihtiyacim var buyugu 6. Sinif kucukleride birisi 2 birisi 3

 118. Annem ve babam benim engelli bizim tablet alıcak durumumuz yok ödevlerimi yapmak için tablet lazım umarım dileğimi yerine getirirsiniz

 119. 8 sın orencisiyim 3 kardeşiz Karabağlar Limontepe Salih Omurtak ta yaşıyoz askeriyenin hemen dibinde

 120. Merhaba benim 3 çocuğum okuyor sadece benim telefonum var 3 çocuk 1 telefon ûzerinden okuyamıyor tablete ihtiyaçımız var biri 9,,óbûrleri 7,, 5 sınıfa gidiyor 1 telefon ûzerinde okuyamıyorlar ebadan ders çalişamiyolar gerisini size arz ederim

 121. Merhaba benim 3 çocuğum okuyor sadece benim telefonum var 3 çocuk 1 telefon ûzerinden okuyamıyor tablete ihtiyaçımız var biri 9,,óbûrleri 7,, 5 sınıfa gidiyor 1 telefon ûzerinde okuyamıyorlar ebadan ders çalişamiyolar gerisini size arz ederim

 122. Benim ikicoçuumvar ortaokulagidiyor islahiyede yaşıyorum depremzedeyim tablete ihtiyacımvar kalyon kontenyırda kalıyoz

 123. 8 sınıf öğrencisiyim abim 9 2 kardeşiz annemiz ve babamız sürekli işte olduğu için İnternet üzerinden konu tekrarı eva giriş gibi bir çok şeyi gerçekleştiremiyoruz lütfen yardım edilmesini arz ederim

 124. Lütfen beni görün nolur bana tablet lazım ödev,eba oçin çünkü ödev yapamıyorum

 125. Tablete ihtiyacım var ben 9 sınıf öğrencisiyim 4 sınıfa giden küçük kardeşim okula gidiyoruz telefon yok tablete ihtiyacımız var

 126. İki öğrencim var çocuklarımın başarısı için tablete ihtiyacımız var maddi durumlardan ötürü alamıyoruz kendimiz sizden rica etsem bize bir tane bile olsa yollaya bilir misiniz lütfen

  1. Benim 2 çocuğum var biri 1.ci sınıf diğeri 4. sınıf tablete ihtiyaçları var

 127. 3 tane çocuğum var 2 tanesi okuyor bir tanasi bebek tablet alıcak paramız yok çocuklar tablet istiyorlar ne yapacağımızı bilmiyoruz

 128. Lise öğrencisiyim ve okula gidemiyorum hasarlı diye lütfen çok ihtiyacım var…

 129. Benim tablete ihtiyacım var lise öğrencisiyim okula gidemiyorum hasarlı diye lütfen çok ihtiyacım var

 130. 3 kardeşiz 2miz oluyoruz ben 6.sınıfa gidiyorum kardeşim 2ye derslerimiziyapamıyoruz lütfe n

 131. Bizimde tablet yardımına ihtiyacımız var köyde oturuyoruz ve şehirle bağlantımız %40
  Yardımcı olabilirseniz ne mutlu bize

 132. Biz 4 kardesiz ders yapamiyoruz telefon yok bide biz depremzedeyiz alamiyiyoruz lutfen yardim edin

 133. 8. Sınıf öğrencisiyim 5 kardeşiz 4 kişi okuyoruz konu eksiklerimi video izleyerek gideriyorum o yüzden bana çok gerekli bana verilmesini isterim

 134. 5 kardeşiz 4 tanemiz okuyo apartmanda kiracıyız çalışacak kimsemiz yok bazı durumlardan

 135. Benim 3 kardeşim var biz depremzedeyiz okul yok gidemiyorlar bende lise 1 gidiyorum gidemiyoruz okula 1 Yada 2 tablet verirseniz seviniriz lutfen

 136. Bizim tablete ihtiyacımız var öğretmenleri video atıyo ders veriyo dersleri kağıda yazıyor

 137. Oglum 2.sinifa gidiyo tablete ihtiyacımız var. Alamıyorum tablet ihtiyacımız var.

 138. Lütfen sesimi duyun derslerimi yapamadığım için ödevlerimden de geri kalıyorum 4 kardeşim 3 kardeş okul okuyoruz derslerimizi telefon olmadıgı için yapamıyoruz

 139. Çocuğum telefondan ders çalışıyo telefonumuz eski tablete ihtiyaç var çocuk 4. Sınıf bitaneside 2. Sınıf durumumuz fazla yok tablet ihtiyaç

  1. Buraya yazarken ihtiyacini yazabiliyorsan demekki odevlerinide yapabilirsin

 140. Çocuğum telefondan ders çalışıyo telefonumuz eski tablete ihtiyaç var çocuk 4. Sınıf

 141. Benimde giden 3 take okul örenci var biz depremzedeyiz okul yok ama ders Calışmak istiyorlar bize 1 Yada 2 verirseniz seviniriz

 142. Tablete çok ihtiyacım var derslerimi telefon olmadığı için yapamıyorum çok zordayım 4 kardeş olduğum için babamın asgari ücret maaşı yetmiyor lütfen sesimi duyun

 143. Tablete ihtiyacım var Hatay Antakya dan depremzedeyim şuan yurtta kalıyoruz 7 kardeşiz ve ailede sadece 1 telefon var oda bize yetmiyor lütfen çok ihtiyacımız var

  1. Tablete ihtiyacım var ben de bir depremzedeyim okullarımız başladı lutfen bana da tablet yardımı yapabilirmisiniz

 144. Tablete çok ihtiyacım var derslerimi telefon olmadığı için yapamıyorum çok zordayım 4 kardeş olduğum için babamın asgari ücret maaşı yetmiyor lütfen sesimi duyun

  1. Biz üç kardeşiz bize yardım eder okula gidiyoruz Bir tane telefonu muz var o da yetmiyor bize bir tane tablet verebilir misiniz1

 145. Tablet ihtiyacım var 2 kardeşiz geçim sorunu muz var hiçbir online video izleyip sınavlarda yapamıyoruz yardımcı olun lütfen

 146. Tablet ihtiyacım var okula benle 1 küçük kardeşim için ders çalışmak için tablet ihtiyacımız var lütfen

 147. Tablet ihtiyacım var 2 kardeşiz geçim sorunu muz var hiçbir online video izleyip sınavlara hazırlanamıyoruz yardımcı olun lütfen

  1. Biz üç kardeşiz tabletimiz yok bize yardım edebilir misiniz lütfen okula da gidiyoruz

   1. Adıyaman merkez e bağlı köyünde yım 3 sınıf a giden oğlum var çadırda kalıyoruz eğitim devamlılığı olması için vizede tablet lazım ilgilenen arkadaşlar bizim de sesimizi duyarsa seviniriz

  2. Tablet ihtiyacım vartelefonla derslerimi yapamıyorum lütfen bu mesajımı okuyun 3 kardeşiz babam asgari ücreti yetmiyor bu mesajımı okuyayım

  3. Biz iki kardeşiz tablet ihtiyacımız var ödev yapamıyoruz lütfen bizi duyun

 148. Ortaokul öğrencisiyim tablete çok ihtiyacım var derslerimi telefon olmadığı için yapamıyorum çok zordayım 4 kardeş olduğum için babamın asgari ücret maaşı yetmiyor lütfen sesimi duyun

 149. 4 ögrencim var ders için 1 telefon yetmiyor yardım yapılırsa seviniriz.

 150. 4 çocuğum var 3 ü öğrenci biride seneye ana sınıfı üniversite ve lise sınavına girecek iki çocuğum var çalışmaları için bizimde tablete ihtiyacımız var

   1. Benim kızım 12 yaşındayım tablet e
    ihtiyacı var Muş’a dağıtın
    Hürriyet mahallesi srm inşat
    B blok dağıtın

 151. Kocam sakat 5 çocuğum var gecim zor oluyor kirçayız tablet yardımı istiyorum çocuklarım ders yapmaları için

 152. Ben köyde yaşıyorum babamın telefonu tuşlu annemin yok komşunun telefonuyla baş vurdum lütfen vizede tablet gönderin hiç durumumuz yok lütfen.

 153. Tablet de ihtiyaç var okulla gidiyor 4 kardeşler ders çalışamıyor kiracıyız işten çıktım çok mağduruz

  1. Bize de tableti alıp verirseniz çok mutlu oluruz durumumuz yok çocuğum hep tablet istiyor lütfen bize de tablet verir misiniz eğer verirsen çocuğunun hayalini gerçekleştirmiş olursunuz çok mutlu oluruz ne olur bize de verin

 154. 2 tane öğrencim var ilkokul 4 üncü sınıf tablet yardımı istiyorum çocuklarım için

 155. Tablete ihtiyacım var dört çocuklarım var tek birisi okuyor oda altıya gidiyor kocam da eve zor Para getiriyor

 156. Benim taplete cok ihtiyacım var ve tapletim kırıldı annem babam ayrı duurumumuz yok babam habisde

  1. Benim iki öğrencim. Var ders çalışmak için tablete ihtiyaçim var bir öğrencim 5 diğer öğrencim 4 sınıfa gidiyor

 157. Tablete ihtiyacım var ne olacağı önemli değil kötü olsun çalışıyo olsun çok istedim ailemden ama durumumuz yok diyor ve bu başvuru bana çıkarsa Hayalerimi gerçekleştirmiş olursunuz tablet istiyorum sizden bana çıkıcak diye bişey yok

 158. Tablete ihtiyacım var ne olacağı önemli değil kötü olsun çalışıyo olsun çok istedim ailemden ama durumumuz yok diyor ve bu başvuru bana çıkarsa Hayalerimi gerçekleştirmiş olursunuz tablet istiyorum sizden

  1. Taplet ihtiyacım var 12 sınıf öğrencisiyim sınava hazırlanıyorum Taplete ihtiyacı var başvurdum inşallah çıkar Taplet verirmisiniz

 159. Ben adıyaman da kalıyorum deprem zedeyim çadırda kalıyorum okul olmadığı için deese eeişemiyorlar ben 3 çocuk ailesiyim biri8. sınıf diyeri 5. sınıf öğrencisi lütfen sesimizi duyun

 160. Tablete ihtiyacım var orta okula gidiyorum anem babam ayrı kardeşlerimle beraber yaşıyoruz annem çalışmıyor 5 kardeşiz hepimizin tablete ihtiyacı var

 161. Benim oğlum 2 tane. Okula gidiyor onların tabletleri yoktur durum olmadığım için alamıyorum sizden yardım istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 162. tablet ihtiyacım var 3 tane okula cocuklarım var onlar için tablet başvurusu yapmaktayım

  1. tablet ihtiyacım var 3 tane okula cocuklarım var onlar için tablet başvurusu yapmaktayım

 163. Tablet ihtiyacım var okula gidiyor çocuklar 3 kardeş ders çalışmak için kiracı yiz eşimin çalıştığı oraya gidiyor ekmek parası na

  1. Bizim şalınımız yok Babam 70 yaşın da çalışmiyor Annem 55 yaşın da oda çalışmıyor 3 kardeşiz bir Büyük olarak ben varım ben de 15 yaşındayım okula gidiyorum Başkada çalışanımız yok Tablete ihtiyaçımız 3 kardeşiz üçümüzde okula gidiyoruz ve üçümüz de derse çalışamıyoruz bu Başvuruyu da komşumuzun telefonuun dan yapıyoruz Allah rızası için yardım gönderirmisiniz lütfen

     1. Biz 8sekiz kardeşiz babam karaciğer siroz kanseri ensefolapi şu anda yoğun bakımda durumu çok kötü ve annem çalışmıyor ev hanımı 2tanede yetim var ve evde ki en büyük 13 yaşında ve annemin ders çalıştıracak vakti yok bize tablet lazım ders çalışmak için ve eposta babamın adına gelcek

    1. Biz 8 kişiyiz bir kişi çalışıyor o da babam ben 5 şe gidiyorum tablete ihtiyacım var

   1. Lütfen bize de yardım edin yorumunuzu görün lütfen ki tablet olmadı kızımın haftaya sınavları başlıyor ve sınavlarına çalışamayacak

    1. 2 tane çocuğum okuyor bize de tablet yarımı yaparmisiniz ihtiyacım var

   2. Benimde 4 çocuğum var ve ikisinde okula gidiyor gelirimiz fazla olmadığı için eşim kironik hadtasi herzaman calisamiyor derslerde zorlanıyor coculari için istiyorum bende

  2. Merhaba benimde bir bilgisayara ihtiyaçım var telefonum dokunmatik degil birde bizim okulda ek canli dersde veriyorlar canli derse giremiyorum dersimden geride kalıyorum bu

  3. BANADA LAZIM 7 YE GİDİYORUM VE SENEYE LGS VAR BUNA ÇALIŞACAĞIM LÜTFEN YARDIM EDİN

   1. Benim kızım ve oğlum okula gidiyor tablet ihtiyacımız var teşekkürler

  4. İzmir Bornova merkez mahallesinde oturuyom üçtanne çocugum var okula giden bizde taplet istiyoruz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu