İş Fikirleri

Sticker şeklinde güneş panelleri İş Fikri

Sticker şeklinde güneş panelleri İş Fikri. Güneş Paneli İş Fikirleri. Güneş Paneli Nasıl Yapılır? Güneş Paneli Toptan Al Sat Para Kazan. Güneş Panelinden Elektrik Nasıl Üretilir?

Güneş Paneli İş Fikirleri. Güneş enerjisi şüphesiz en iyi yatırım alanlarında biri. O sebeple yeni iş fikirlerine gebe bir alan. Stanford Üniversitesi bilim adamları her yüzeye yapışabilen sticker şeklinde güneş panelleri geliştirdiler.

Hollandalı Solaroad, güneş enerjisini etkin ve kolay bir şekilde toplayan bir cihaz üretmişti. Şimdi de Stanford Üniversitesi bilim adamları her yüzeye yapışabilen sticker şeklinde güneş panelleri geliştirdiler.

Güneş Paneli İş Fikirleri

Güneş panelleri büyük yer kaplar ve pahalıdır. Üniversitenin makina mühendisliği bölümünde çalışan araştırmacılar Colorado ve Seoul’daki bilim adamlarının da yardımıyla güneş enerjisi elde etmeyi sağlayan ince, esnek bir materyal geliştirdi.

Bu yeni iş fikri sayesinde güneş panelleri, cep telefonlarından pencere camına, giysilerin üzerinden kartvizitlere kadar her yere yapıştırılabilir. Araştırmanın lideri Xiaolin Zheng yeni güneş panelinin esnek ve hafif olduğunu, her yere yapışabildiğini ve fiyatının da çok düşük  olduğunu söyledi.

Bu tüy gibi hafif, protatif güneş enerjisi elde etme inovasyonu gelecekte küçük çaplı enerji üretimi teknolojilerinin geliştirilmesine ışık tutacaktır. Bu temiz enerji üzerine iş fikri hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

100’lerce iş fikri için hemen https://www.devletodemeleri.com/is-fikirleri/ sayfasını ziyaret edin

5/5 - (5 Oy )

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu