Güncel

SSS Tiktok Nedir?

SSS Tiktok Nedir? Ssstiktok MP3 Nasıl İndirilir? TikTok Filigran Kaldırma Nasıl Yapılır? TikTok Video İndirme

SSSTiktok Nedir? TikTok son zamanların en popüler uygulamalarından birisidir. Her geçen gün milyonlara hitap etmeye devam ederek milyonlara ulaşmaya devam ediyor. Dilediğiniz zaman, istediğiniz yerde izleyebileceğiniz milyonlarca videoların bulunduğu platformdur.

SSS Tiktok Nedir?
SSS Tiktok Nedir?

TikTok kişilere kısa videolar izleterek keyifli vakit geçirmelerini sağlamakta. Dileyen kişilerinde bu videoları çekerek telefonunuza indirdiğiniz TikTok uygulamasına yükleyebilirsiniz. 

Ancak TikTok’da kullanıcıları rahatsız eden en önemli faktör bu videoları istediği gibi filigransız bir şekilde indirememektir. Ancak bu sorun da artık ortadan kaldırabilirsiniz.

Kendi videolarını veya başka videoları başka platformda yayınlamak isteyen veya videoları HD olarak izlemek isteyen kişiler için hem video olarak hem mp3 olarak bu videoları filigransız bir şekilde indirmek için bir sürü uygulama ve web sayfası bulunmaktadır. Ssstiktok bu işlemi yapan en iyi web sitesidir. İstenen videoları sorunsuz ve güvenli bir şekilde üstelik ücretsiz olarak telefona indirebilirsiniz. 

Ssstiktok nasıl kullanılır diye merak ediyorsanız, ilk olarak Ssstiktok video indirici uygulamayı telefonunuza indirmelisiniz. 

 • Daha sonra telefonunuzda yer alan TikTok uygulamasına giriş yapın,
 • Video görüntüleme ekranının sağ kısmında yer alan paylaş butonuna tıklayın. Buradan ‘’Bağlantıyı Kopyala’’ seçeneğine dokunun.
 • Bağlantıyı kopyaladıktan sonra Ssstiktok uygulamasını açın ve kopyaladığınız bağlantıyı ana sayfaya yapıştırın. Bağlantıyı ana sayfaya yapıştırdıktan sonra indir seçeneğine tıklayın.
 • İndirme işleminden sonra karşınızdaki sayfada ‘’ Filigranlı ve Filigransız’’ adı altında iki seçenek göreceksiniz. Tercihine göre birini seçerek işleminize devam edin.
 • Seçim yaptıktan sonra indirme işlemi başlayacaktır ve indirme işlemi sonlanınca video indirilenler kısmında yerini alacaktır.

Ssstiktok MP3 Nasıl İndirilir?

Sadece videoları değil TikTok seslerini veya sadece sesleri indirmek isterseniz bunun içinde birçok çözüm yolu bulunmaktadır. Yapmanız gereken ilk şey İstediğiniz TikTok videosunun sesini tanımlamaktır. İstediğiniz sesleri indirebileceğiniz uygulamalar olduğu gibi web sitelerde bulunmaktadır. MP3 dosyasını indirmek için bağlantıyı kopyalıyoruz Ssstiktok’a girerek kopyaladığımız bağlantıyı ekranda çıkan kutuya yapıştırıyoruz ve indir butonuna tıklıyoruz.

Bu şekilde dilediğiniz videoların seslerini indirebilirsiniz ancak algoritma durumlarından dolayı dosya indirme şekli değişebilmektedir. Dosya değişerek inerse M4A şeklinde olabilir bu durumu düzeltmek için Play Store veya Apple Store üzerinden, M4A uygulamasını indirerek bu durumu düzeltebilirsiniz. Uygulama ekranında M4A’yı MP3’e dönüştürme seçeneği bulunmaktadır bu kısmı kullanarak değişerek inen dosyayı düzeltebilirsiniz.

Filigransız TikTok

İzlediğiniz videoları indirmek istiyorsanız bunu yapabileceğiniz binlerce web sitesi ve uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamalar veya siteler sayesinde istediğiniz videoları indirebilirsiniz ancak bazı uygulamalar videoları indirirken filigran olarak yani sizi izlerken rahatsız edecek şekilde indirmektedir. Ssstiktok uygulaması sayesinde bunu yapmanız mümkündür.

TikTok Filigran Kaldırma Nasıl Yapılır?

TikTok uygulamasında filigransız kullanmak isteyenler için birkaç yol bulunmaktadır. 

 • Filigranı Videonuzdan Kırpın

TikTok filigran silme için videodan kırpmak en basit yaklaşım budur, ancak bu yolun olumsuz tarafı videonun en boy oranını değiştirecektir. TikTok ile aynı video boyutu özelliklerini kullanan başka bir platformda yeniden paylaşmak isterseniz eğer, içeriğin etrafında siyah bir kenar boşluğu bırakacak.

 • TikTok Filigran Kaldırma Uygulaması Kullanın

Yalnızca iOS ve Android’de TikTok filigran kaldırmak için bir dizi video düzenleme uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulamalar videoyu içe aktaracak ve filigranı tamamen atlayacak. Filigran kaldırma uygulamaları ile videonuzdan bu rahatsız edici görüntüyü kaldırabilirsiniz. TikTok filigranı kaldıran birkaç uygulama bulunmaktadır bunlardan bazılar;

 1. BeeCut
 2. Tmate
 3. TikTok Filigran Kaldırıcı
 • Video Düzenleme Aracı Kullanın

Filigranı çevredeki piksellerle değiştirecek bir video düzenleme uygulaması da kullanabilirsiniz. Filigranın üstüne bir grafik eklemek için bir videolar kullanabilirsiniz. Bunun için bildiğiniz bir program kullanmanız gerekmektedir.

TikTok Video İndirme

TikTok günümüzde yüz milyonlarca kullanıcıya sahiptir. Ve her gün binlerce insana ulaşmaya devam etmektedir. Diğer Sosyal Medya hesaplarının da en büyük rakibi olan TikTok platformunda her gün sayısız video yayınlanıyor. Video telefona indirildiğinde ise ekranda filigran yerleştiriliyor bu sayede videonun kime ait olduğu rahatsa görülebiliyor.

TikTok üzerinde içerik üreten kişiler yayınladıkları videoları rahatlıkla indirebiliyorlar. Ayrıca herhangi bir videoların yan tarafında bulunan Paylaş butonuna tıklanmalıdır. Burada video kaydet seçeneği de gözükmektedir. Video üzerinde paylaş butonuna tıklanır. Buradan videoyu Kaydet seçeneği gözükmektedir. Sonrasında videoyu kaydet kısmına tıklamanız gerekiyor.

Bu şekilde video doğrudan telefonunuza indirilir. Bazı videoların çeşitli yerlerinde de belli aralıklar ile filigranlar çıkabilir. Bu filigranlar ise doğru bir şekilde yerleştirilir. Ayrıca bu filigranlar içerisinde ise TikTok simgesi ve kullanıcı adı bulunuyor. Yayınlayan kişi videonun indirilmesi istenmiyorsa bu seçenek de görünmüyor. 

SS TikTok Nedir?

TikTok çok popüler bir uygulamadır ve bunun getirdiği dezavantajlardan birisi de gizliliktir. Kendi profilinizi gizleyebilirsiniz ancak açık bir profiliniz var ise ekran görüntülerini engelleyemezsiniz. Takipçilerinizi sınırlamak için hesabınızı gizli yapabilirsiniz, ancak hala sahip olduğunuz takipçiler videolarınızın ekran görüntüsünü alabilecektir. İnsanların TikTok videolarınızı indirmesini engellemek istiyorsanız bu mümkündür. Yapmanız gerekenler ise;

 • TikTok uygulamasını ve sağ alt köşedeki Profili açın.
 • Sağ üst köşedeki 3 Satır Simgesine dokunun
 • Ayarlar ve Gizlilikte dokunun 
 • Gizlilik > İndirmeleri seçin 
 • Seçeneği kapatmak veya açmak için Video indirmelerine dokunun

TikTok, bir içerik oluşturucunun videolarından birini indirirseniz bildirimde bulunmaz.

5/5 - (3 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu