Haberler

Serkan şen çocuk katili. Dadı Meryem Katil Çıktı

Serkan şen çocuk katili. Dadı Meryem Katil Çıktı. serkan sen meryem cinayeti. hasret karakoç cinayeti serkan. serkan şen kimdir

Serkan şen çocuk katili. Dadı Meryem Katil Çıktı. serkan sen meryem cinayeti. hasret karakoç cinayeti serkan. serkan şen kimdir?

Serkan şen çocuk katili. Dadı Meryem Katil Çıktı
Serkan şen çocuk katili. Dadı Meryem Katil Çıktı

Serkan şen çocuk katili. ATV ekranlarında izleyicilerle buluşan Esra Erol‘un programında, Mehmet Altun‘un eşiyle yeniden bir araya gelme umudu, beklenmedik bir olayla gölgede kaldı.

Uzun süredir ayrı yaşadığı eşi Rabia Altun ile barışmak için programa katılan Mehmet Altun‘un hikayesi, Rabia’nın çocuklarının dadısı tarafından aldatıldığını öğrenmesiyle başka bir boyut kazandı. Ancak işin iç yüzü çok daha karmaşık ve karanlık çıktı.

Çocuk Katili Meryem’in Korkunç İtirafı

Yayına katılan çocukların dadısı Meryem‘in geçmişi, canlı yayında yapılan bir ihbarla gün yüzüne çıktı. Esra Erol‘un sorularıyla konu derinleşirken, Meryem’in 8 yaşındaki Hasret Karakoç adlı çocuğu öldürdüğü ve bu suçtan dolayı 9 yıl hapis cezası aldığı ortaya çıktı.

Ancak Meryem, daha sonra cinayetten dolayı toplamda on sekiz yıl hapis cezasına çarptırıldığını itiraf etti.

Hapisten Sonra Cinsiyet Değiştirdi

Bir zamanlar adı Çocuk Katili olarak anılan Serkan, hapisten çıktıktan sonra hayatına yeni bir başlangıç yapma kararı aldı. Yaptığı hatalardan ders alarak ve geçmişteki karanlık günlerini geride bırakarak cinsiyet değiştirme sürecine girdi.

Geçmişin Gölgesinde Bir Hayat: Serkan’ın İtirafı

Esra Erol’un programında, Serkan, geçmişte işlediği cinayet hakkında konuştu. Olayın mağduru sadece 8 yaşındayken, Serkan henüz 16 yaşında bir gençti. Kazara gerçekleşen bu trajik olayın ardından, Serkan’ın hayatı tamamen değişti. Hapishane yıllarından sonra, kendini ve karakterini tamamen değiştirme yoluna gitti.

5/5 - (4 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu