Esra Erol'da

Hasret Karakoç cinayeti. Esra Erol’da Dadı Meryem Olayı

Hasret Karakoç cinayeti. Esra Erol'da Dadı Meryem Olayı. dadı meryem trans mı. Dadı Meryem Hasret Karakoç'u Öldürdü Mü?

Hasret Karakoç cinayeti. Esra Erol’da Dadı Meryem Olayı. dadı meryem trans mı. Dadı Meryem Hasret Karakoç’u Öldürdü Mü?

Hasret Karakoç cinayeti. Esra Erol'da Dadı Meryem Olayı
Hasret Karakoç cinayeti. Esra Erol’da Dadı Meryem Olayı

Esra Erol’da Programına çıkan Dadı Meryem hakkında şok edici gerçekler ortaya çıktı. Dadı Meryem 2011 yılında Edirne’nin Şerbettar Köyünde Hasret Karakoç’u Öldürdüğü ve 9 yıl hapis yattığı gerçekleri ortaya çıktı.

Hasret Karakoç Cinayeti

Edirne‘nin Havsa İlçesi’ne bağlı Şerbettar Köyü, 8 yaşındaki Hasret Karakoç cinayeti ile sarsıldı. İlköğretim okulu 2. sınıf öğrencisi olan Hasret, evine öğle yemeğine gittikten sonra bir daha geri dönmedi.

Ailesinin ve jandarma ekiplerinin tüm çabalarına rağmen küçük kız, evine sadece 50 metre uzaklıkta terk edilmiş bir evin bahçesinde toprağa gömülü halde bulundu. Köy mezarlığında düzenlenen cenaze töreninde, Hasret gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı.

Gözaltına Alınan Şüpheliler

Yapılan soruşturma sonrasında, Karakoç ailesinin komşuları 55 yaşındaki S.Ş. ve 17 yaşındaki oğlu S.Ş. jandarma tarafından gözaltına alındı. Anne S.Ş. suçlamaları reddederken, oğlu korkunç gerçeği itiraf etti ve Hasret’i öldürdüğünü kabul etti. Bu itiraf, toplumda büyük bir üzüntü ve öfkeye yol açtı.

Hasret Karakoç Cinayeti

Havsa İlçesi’nde yaşanan Hasret Karakoç cinayeti, bir çocuğun masum bir oyununun trajediyle sonuçlanmasına yol açtı. 17 yaşındaki S.Ş., kedi kovalayan küçük Hasret’i takip ettiği sırada, evin yanındaki boş bir eve girdiklerini ve orada kaza sonucu Hasret’in ölümüne neden olduğunu itiraf etti. Korkuya kapılan genç, Hasret’in cansız bedenini panikle toprağa gömdüğünü belirtti.

Hasret Karakoç Otopsi Sonuçları

Hasret’in acılı ailesi, Edirne’deki Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde yapılan ön otopside kızın başına aldığı darbe sonucu bayıldığını ve diri diri gömülerek boğularak öldüğünü öğrendi. Karakoç ailesinin yaşadığı derin üzüntü ve acı, tüm toplumu sarstı.

Katil İçin İdam İstendi

Hasret Karakoç cinayeti sonrasında gözaltına alınan anne ve oğlunun Edirne Kapalı Cezaevi’ne gönderilmesi, ailenin acısını hafifletmeye yetmedi. Köy Halkı katiller için İDAM çağrısında bulundu.

5/5 - (3 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu