Haberler

Seçim’de Can Alan Kavga. Bir çok kişi de yaralı

Seçim'de Can Alan Kavga. Bir çok kişi de yaralı. Seçim'de Kavga Çıktı. Muhtarlık Seçimleri. Seçim Sonuçları ne zaman açıklanacak?

Seçim’de Can Alan Kavga. Bir çok kişi de yaralı. Seçim’de Kavga Çıktı. Muhtarlık Seçimleri. Seçim Sonuçları ne zaman açıklanacak?

Seçim'de Can Alan Kavga. Bir çok kişi de yaralı
Seçim’de Can Alan Kavga. Bir çok kişi de yaralı

Diyarbakır‘ın Sur ilçesine bağlı Ağaçlıdere Mahallesi’nde gerçekleşen muhtarlık seçimi sırasında, iki farklı grup arasında çıkan tartışma şiddetli bir çatışmaya dönüştü. Oy kullanma işlemlerinin yapıldığı sırada başlayan anlaşmazlık, kısa süre içinde taş, sopa ve silahların kullanıldığı bir kavgaya evrildi.

Olaya müdahale etmek üzere bölgeye jandarma ve 112 Acil Sağlık ekipleri sevk edildi. Yaşanan üzücü olay sonucunda Emin Çelik isimli bir vatandaş hayatını kaybetti, 11 kişi ise yaralanarak tedavi altına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Bayburt’ta 1 Kişi Yaralandı

Bayburt‘un merkezine bağlı Balca köyünde gerçekleştirilen muhtarlık seçimleri sırasında, ortaya çıkan anlaşmazlık bir kavgaya yol açtı. Seçimlerle ilgili tartışmanın büyümesi üzerine yaşanan olayda, jandarma ve 112 Acil Sağlık ekipleri hızla müdahale için olay yerine çağrıldı.

Çıkan arbede sırasında Talip Yıldırım isimli bir kişi yaralanarak Bayburt Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı ve burada tedavi altına alındı. Olayla ilgili detaylı bir soruşturma başlatıldığı bildirildi.

Konya Akehir İlçesinde 2 Kişi Yaralandı

Konya’nın Akşehir ilçesine bağlı Yenimahalle İstasyon Bulvarı üzerinde bulunan Nasrettin Hoca İlköğretim Okulu’nun bahçesinde, oy kullanımı sırasında iki müşahit arasında çıkan tartışma şiddete dönüştü. Yaşanan kavgada, GK isimli kişi bıçakla, YK ise darbe sonucu yaralandı.

Her iki yaralı da olay yerine hızla ulaşan sağlık ekipleri tarafından ilk müdahaleleri yapıldıktan sonra hastaneye kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Şanlıurfa’da Muhtarlık Seçiminde Kavga. 6 Kişi Yaralandı

Şanlıurfa’nın Güneş Mahallesi’nde, muhtarlık seçimi sırasında iki farklı grup arasında sınıf içinde başlayan bir tartışma, kısa süre içinde okul bahçesine taşınarak büyüdü. Taraflar ve tarafların yakınları arasında çıkan kavgada sopaların kullanılması sonucu, aralarında iki kadının da bulunduğu toplam altı kişi yaralandı.

Olay yerine müdahale eden jandarma ekipleri, kavgaya karışan tarafları okul çevresinden uzaklaştırdı ve yaralılar hemen ambulanslarla hastaneye sevk edildi. Kavga ile ilgili olarak derinlemesine bir araştırma yürütülmekte olduğu bildirildi.

Yıldız Vermek İster Misiniz?

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu