Haberler

Seçil Erzan Davasında Şok Gelişme. Kayıp Kırık Telefonu Bulundu. “ilişki” ağı ortaya çıktı

Seçil Erzan Davasında Şok Gelişme. Kayıp Kırık Telefonu Bulundu. "ilişki" ağı ortaya çıktı. Gizemli Mesajlar ve Duygusal İlişkiler. Seçil Erzan Davasının Perde Arkası Aydınlatılıyor

Seçil Erzan Davasında Şok Gelişme. Kayıp Kırık Telefonu Bulundu. “ilişki” ağı ortaya çıktı. Futbolcuları yüksek fon vaadiyle dolandıran Seçil Erzan’ın eski kayıp ve kırık olan telefonu bulundu. Dosyayı aydınlatacak çok fazla bilgi ve ilişkiler ortaya çıktı.

Seçil Erzan Davasında Şok Gelişme. Kayıp Kırık Telefonu Bulundu. ilişki ağı ortaya çıktı
Seçil Erzan Davasında Şok Gelişme. Kayıp Kırık Telefonu Bulundu. ilişki ağı ortaya çıktı

Gizemli Mesajlar ve Duygusal İlişkiler. Seçil Erzan Davasının Perde Arkası Aydınlatılıyor

Seçil Erzan’ın, “Bankadan kırıp atmamı, içindeki tüm yazışmaları da silmemi söylediler” dediği şahsi telefonundan çıkan mesajlar, davanın seyrini değiştirecek nitelikte. Bu mesajlar, Erzan’ın Atilla Baltaş ile olan karmaşık ilişkisi ortaya çıktı. Baltaş, Erzan tarafından “tefeci” olarak suçlanıyor ve kendisini Şırnak Cizre‘ye kaçırmak istediğini iddia ediyor. Ancak mesajlar, ikilinin arasında duygusal bir ilişki yaşanmış olabileceğini gösteriyor.

Duygusal Mesajlaşmalar ve Kıskançlık Krizleri Netleşti

Erzan’ın telefonunda ‘Ogün Amca‘ olarak kaydedilen Baltaş ile olan 1732 mesaj, ikilinin duygusal yazışmalarını da içeriyor. Özellikle 14 Şubat 2023‘teki, yani Sevgililer Günü’ndeki 135 mesaj, bu karmaşık ilişkinin boyutlarını gözler önüne seriyor. Baltaş’ın “En büyük hediyeyi verdin. En sonunda bitirdin beni, çok sağ ol. Ben olmayacağım artık” gibi duygusal yanıtları, ilişkinin yoğunluğuna işaret ediyor.

Arda Turan ile Olan İlişki ve Kıskançlık Krizi

Baltaş ve Erzan arasında yaşanan bir diğer dikkat çekici an, kıskançlık krizleri. 28 Şubat 2023’te, Atilla Baltaş, Erzan’ın sürekli WhatsApp’ta olması sebebiyle kiminle konuştuğunu sorguluyor. Erzan, Arda Turan’la olan yazışmasının ekran fotoğrafını Baltaş’a göndererek, “Arda benim kardeşim gibi. 15 yaş küçük benden” diyor. Baltaş’ın bu mesajlara kıskançlıkla yanıt vermesi, ilişkilerindeki duygusal yoğunluğu daha da belirginleştiriyor.

Gizemli İnternet Aramaları

Erzan’ın internet arama kaydı da dikkat çekici. 11 Şubat 2023’te “Gürcistan para birimi” ve “Gürcistan’dan para”, 3 Mart’ta ise “kg altın” ve “1 kg altın kaç TL” aramaları yapmış. Bu aramalar, Erzan’ın Gürcistan’dan para ve altınla ilgili işlemler yaptığı şeklinde yorumlanıyor. Ancak dava dosyasında bu konuda somut bir kanıt bulunmuyor.

Yıldız Vermek İster Misiniz?

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu