Belediye Yardımları

Şahinbey Belediyesi Ayakkabı Randevu Nasıl Alınır?

Şahinbey Belediyesi Ayakkabı Randevu Nasıl Alınır? Şahinbey Belediyesi Kimlere Ayakkabı Veriyor? Şahinbey Belediyesi Ayakkabı Başvuru Nasıl Yapılır?

Şahinbey Belediyesi Ayakkabı Randevu Nasıl Alınır?

Şahinbey Belediyesi Ayakkabı Randevu Nasıl Alınır? Gaziantep Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde birtakım sosyal ve maddi projeleri yürütür. Bu yardımlar, kendi il sınırları içerisinde yaşayan yurttaşlarını sosyal açıdan kendilerinin güvende hissettirirken aynı zamanda da maddi anlamda onlara destek sağlıyor.

Şahinbey Belediyesi Ayakkabı Randevu Nasıl Alınır
Şahinbey Belediyesi Ayakkabı Randevu Nasıl Alınır

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi kapsamında yapılan bu yardımlara bir yenisi daha eklendi. Yapılan bu yardım ile 150 bin çocuğa ayakkabı dağıtılacak. Ayrılan bu yardım fonu tamamen belediyenin kendi bütçesinden karşılanacak olup tamamen devlet onaylıdır.

Şahinbey belediyesi ayakkabı randevu nasıl alınır? diye merak eden vatandaşlarımız, bu yazı dizimizde bu büyükşehir belediyesi tarafından yapılacak olan yardımın tüm şartlarını öğrenebilecekler.

Şahinbey Belediyesi Kimlere Ayakkabı Veriyor?

Yaklaşık 3 seneden beri böyle bir yardım projesi yürütüldüğünü yeni öğrenen vatandaşlar, Şahinbey belediyesi kimlere ayakkabı veriyor sorusuna cevap arıyor. Bu sorunun cevabı ise Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından çoktan verildi. Bu yapılan yardım türünden faydalanacak kişiler ise belediye tarafından şu şekilde belirlenmiştir;

  • İlkokul 4 ve lise son sınıf arasında eğitim ve öğretim hayatına devam eden tüm öğrenciler
  • Yardıma muhtaç çocuklar
  • İhtiyaç sahibi çocuklar
  • Eğitim ve öğretim hayatına belli maddi zorluklarla devam etmeye çalışan öğrenciler
  • Sınıf not ortalaması yüksek olan öğrenciler

Bu şartları taşıyan öğrencilere karne hediyesi olarak, belediye tarafından ayakkabı hediye ediliyor. Ayrıyeten bu yardım türünden, üniversite öğrencileri ise güz döneminde faydalanabilecekler. Eğer siz de bu yardım türünden faydalanmak istiyorsanız, Şahinbey belediyesinden randevu oluşturmanız gerekir.

Bu randevuyu oluşturmak için ya belediyenin telefon numarasını aramanız ya da belediyeye gidip yüz yüze görüşme yapmanız gerekir. Bu yardıma ait olan tüm bilgileri öğrenmek için Şahinbey belediyesinin resmi sitesine https://www.sahinbey.bel.tr/haber/1/6012/belediyemizden-randevulu-ayakkabi-dagitimi linkine tıklayarak hızlı ve güvenilir bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

Şahinbey Belediyesi 3000 TL Yardım Başvurusu İçin https://www.devletodemeleri.com/sahinbey-belediyesi-3000-tl-yardim-basvurusu/ Tıklayın.

Şahinbey Belediyesi Ayakkabı Başvuru Nasıl Yapılır?

Şahinbey belediyesi tarafından yapılacak bu yardımın genel şartlarını öğrenmek isteyen vatandaşlar, ayakkabı başvurusu nasıl yapılır sorusuna cevap istiyorlar. Bu sorunun cevaplarını yukarıda belirttiğimiz linke tıklayarak siz de öğrenebilirsiniz.

https://www.sahinbey.bel.tr/ linkine ulaştıktan sonra bu yardım türüne nasıl başvuracağınızı, yardım şartlarını ve yardımın ne şartlar altında verileceğini öğrendikten sonra, yardım başvuru ve randevu talebinizi belediyeye iletmiş olacaksınız.

Alacağınız bu yardım türü ile hem siz maddi açıdan rahatlayacak, hem de çocuklarınızın yüzünü güldüreceksiniz. Yapılan bu yardımların, yurttaşları psikolojik ve sosyal açıdan da olumlu yönde etkilediği görülmektedir.

Şahinbey Ayakkabı Başvuru Formu

Şahinbey belediyesi resmi sitesine giriş sağladıktan sonra, sağ üst kısımda bulunan arama butonuna Şahinbey ayakkabı başvuru formu sayfasına giriş yapabileceksiniz. Bu başvuru formunu doldurduktan sonra size en kısa sürede Şahinbey belediyesi tarafından cevap verilecektir.

Eğer bu yardımdan fayda sağlamaya hak kazanırsanız, belirlenen süre zarfı içerisinde siz de ayakkabıları belediyeden temin edebileceksiniz.

Şahinbey Belediyesi 2500 TL Yardım Başvurusu için https://www.devletodemeleri.com/sahinbey-belediyesi-2500-tl-yardim-basvurusu/ Tıklayın.

Şahinbey Belediyesi Yardımları Nelerdir?

Şahinbey Belediyesi Yapmış Olduğu Yardımlar;
Yukarıda Yer Alan Yardım Bilgileri Tamamen Sosyal Belediyecilik yardımları göz önünde bulundurularak bilgi verilmiştir. Yardımların Olup Olmadığını ve Devam edip etmediğini öğrenmek için hemen  https://www.sahinbey.bel.tr/Default resmi web sayfasını ziyaret edin.
5/5 - (30 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

11 Yorum

  1. Bende esımden bosandım bosandıktan sonra vefat etti oglumla tek kalıyorum oglum yetım ayakkabı ıstıyorum ogluma 6 yasında

  2. Benim üç çocuğum var eşimden ayrıyim tek gelir benim çalışmam üçüne yetişemiyorum üçü de okula gidiyor derslerinde araştırma yapicaklari zaman eksik kalıyorlar tablet isiyoruz biz lütfen yardımcı olurmusunuz bizede.

  3. Kirada oturuyorum kiram 1.750 iki tane çocuğum var biri okula gidiyo diğeri ise küçük maddi durumum yok bende ev hanımıyım sizden bayram harçlığı istiyorum Allah razı olsun sizden

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu