Güncel

Rüzgar Gülü Başvurusu Nasıl Yapılır? 2024 Başvuru Formu

Rüzgar Gülü Başvurusu Nasıl Yapılır? 2024 Başvuru Formu. Rüzgar Gülü Saat Kaçta Başlıyor? Rüzgar Gülü Yarışmasına Kaç Yaşındakiler Katılabilir?

Rüzgar Gülü Başvurusu Nasıl Yapılır? 2024 Başvuru Formu. TRT Çocuk kanalında sevilen yarışma Rüzgar Gülü için başvurular açıldı. 2024 yılına özel, bu eğlenceli yarışmaya katılmak isteyenler www.trtcocuk.com.tr ve  https://www.trtcocuk.net.tr/ruzgar-gulu üzerinden gerekli bilgilere ulaşabilir, yaş sınırı, başvuru şartları ve iletişim bilgileri gibi detayları öğrenebilirler.

Rüzgar Gülü Başvurusu Nasıl Yapılır 2024 Başvuru Formu
Rüzgar Gülü Başvurusu Nasıl Yapılır 2024 Başvuru Formu

Rüzgar Gülü, her bölümde çocuklara Atasözleri ve Kitaplarla ilgili sorular sorarak, doğru yanıtları veren talihlilere güzel hediyeler sunuyor. Emel Yurt Özenç ve Serkant Özenç’in yaratıcılığıyla hayat bulan bu program, yenilikçi formatıyla çocukları bilgiyle eğlendirirken, ödüllerle de motivasyonunu artırıyor. Rüzgar Gülü’nün canlı yayınında yer almak ve harika hediyeler kazanma şansı yakalamak isteyen herkesi bekliyoruz. Bu özel yarışmanın bir parçası olmak için acele edin, başvurularınızı yapın ve Rüzgar Gülü’nün renkli dünyasına adım atın.

Rüzgar Gülü Saat Kaçta Başlıyor?

TRT Çocuk‘un sevilen programı Rüzgar Gülü, her hafta içi akşam 18.55’te ekranlarınıza misafir oluyor. TRT’nin özenle hazırladığı bu yarışma, çocukları hem eğlendiren hem de öğreten bir formatla sizleri bekliyor.

Bu heyecan verici yarışmayı kaçırmamak için saatlerinizi ayarlayın ve TRT Çocuk kanalında yerinizi alın. Rüzgar Gülü’nün renkli dünyasına katılmak için her gün ekran başında olmayı unutmayın.

Rüzgar Gülü Yarışmasına Kaç Yaşındakiler Katılabilir?

TRT Çocuk’un büyük beğeni toplayan programı Rüzgar Gülü, 8 ile 12 yaş aralığındaki çocukları ağırlamaya hazır. Bu eğlenceli ve öğretici yarışmada yer almak isteyen çocuklar, TRT Çocuk kanalında yayınlanan bu özel programa katılım gösterebilirler.

Rüzgar Gülü, çocukların hem bilgilerini sınayacakları hem de unutulmaz anlar yaşayacakları bir platform sunuyor. Bu yaş aralığındaysanız veya tanıdığınız çocuklar varsa, Rüzgar Gülü’ne katılmaları için onları teşvik edin.

Rüzgar Gülü Başvurusu Nasıl Yapılır?

Rüzgar Gülü programına katılmak isteyen minik dostlarımız, TRT Çocuk‘un sevilen yarışması için başvurularını çok kolay bir şekilde yapabilirler. Başvuru işlemleri için lütfen https://www.trtcocuk.net.tr/ruzgargulu adresini ziyaret edin ve yarışma bölümünden başvuru formunu doldurun.

Başvuru formunuzu doldururken telefon numaranız başta olmak üzere tüm bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeniz çok önemli. TRT Çocuk ekibi, başvurunuzu değerlendirdikten sonra sizinle iletişime geçecek ve programa katılım detayları hakkında bilgi verecek.

Rüzgar Gülü başvurusu için https://www.devletodemeleri.com/ruzgar-gulu-programi-nasil-basvurulur/ tıkla.

5/5 - (5 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu