Haberler

Ramazan Kolisi Ne Kadar? 2024 Mart Güncel Fiyatları

Ramazan Kolisi Ne Kadar? 2024 Mart Güncel Fiyatları. Ramazan Kolisi 2024 Fiyatları Ne Kadar? En Ucuz Ramazan Kolisi

Ramazan Kolisi Ne Kadar? 2024 Mart Güncel Fiyatları. Ramazan ayının yaklaşması ile birlikte, marketlerde satışa sunulan Ramazan kolisi fiyatlarında önemli bir artış yaşandı. Bu yılki gıda enflasyonunun %69.71 seviyesinde gerçekleşmesi, Ramazan kolisi fiyatlarının da bu orana paralel olarak %16.3 ile %63 arasında bir artış göstermesine neden oldu.

Ramazan Kolisi Ne Kadar 2024 Mart Güncel Fiyatları
Ramazan Kolisi Ne Kadar 2024 Mart Güncel Fiyatları

Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahiplerine yardım etmek ve bu özel dönemde sofraları bereketlendirmek amacıyla hazırlanan ramazan paketlerinin maliyetindeki bu artış, alışveriş yapacak vatandaşları etkileyecek önemli bir gelişme olarak dikkat çekiyor.

Ramazan Kolisi 2024 Fiyatları Ne Kadar?

Geçtiğimiz yıl 229 TL olarak belirlenen ramazan paketlerinin fiyatı, bu yıl %21.77’lik bir artışla 279.95 TL’ye yükseldi. Piyasada yer alan farklı marketlerde Ramazan kolisi fiyatları 229.90 TL’den başlayıp, 299.90 TL’ye kadar çıkıyor.

Daha geniş içerikli ramazan kolilerinin fiyatları ise %16.3 artışla 499 TL’ye ulaşırken, en kapsamlı paketlerin fiyatı %63.6’lık bir artışla 899.90 TL oldu.

Sözcü gazetesi yazarlarından Sayime Başçı, özellikle kurumsal hediye kartlarına olan talebin önemli ölçüde arttığını belirtiyor. Edenred Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü İpek Baylav ise, son iki yılda hediye kartlarına olan talebin %500 oranında arttığını açıkladı. Ramazan yardımlarında ve çeşitli ihtiyaçların karşılanmasında, giderek daha fazla çeşitli ödeme seçeneklerinin ve hediye kartlarının tercih edildiği gözlemleniyor. Bu durum, Ramazan kolisi fiyatları ve alışveriş alışkanlıklarında yaşanan değişiklikleri de ortaya koyuyor.

Yıldız Vermek İster Misiniz?

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu