GüncelHaberler

Muğla Köyceğiz Dolmuş Saatleri. Muğla Köyceğiz Arası Kaç Lira?

Muğla Köyceğiz Dolmuş Saatleri. Muğla Köyceğiz Arası Kaç Lira? Muğla Köyceğiz Dolmuşu Nereden Kalkıyor? Son Otobüs Saat Kaçta Kalkıyor?

Muğla Köyceğiz Dolmuş Saatleri. Muğla Köyceğiz Arası Kaç Lira? Muğla merkezden Köyceğiz gibi doğal güzellikleri olan bir ilçeye ulaşım oldukça kolaydır. Otobüs veya dolmuşlarla kısa sürede gidilebilir. Ayrıca özel araçlarla da Köyceğiz merkeze varmak mümkündür.

Muğla Köyceğiz Dolmuş Saatleri. Muğla Köyceğiz Arası Kaç Lira
Muğla Köyceğiz Dolmuş Saatleri. Muğla Köyceğiz Arası Kaç Lira

Otobüs ve dolmuşlar merkezden Köyceğiz’e hafta içi sabah 06.30’da hareket ederken hafta sonunda ise 06.45’te seferlere başlamaktadır. Güzergah Menteşe-Köyceğiz şeklindedir ve ortalama 1 saat içerisinde ilçeye ulaşılır. 58 km mesafe vardır. Gece en son sefer ise 00.45 saatinde ilçeden merkeze çift yönlü olacak şekilde ayarlanmıştır. Yolcuların mağduriyet yaşamaması için olası ekstrem durumlar önceden halka bildirilir. Bu saatler dışında kar yağışı, deprem ve yangın gibi doğal afetlerde seferlerde aksama yaşanabilmektedir. 

Muğla Köyceğiz Arası Kaç Lira?

Muğla Büyükşehir Belediyesine ait Kent Kart sahiplerine indirimli ulaşım imkanı sağlanmaktadır. Köyceğiz ilçesine bu karta sahip olan herkes 13 TL’ye ulaşabilirken kartı olmayanlar ise 16 TL’ye seyahat edebilmektedir. Ayrıca 65 yaş üstüne ve gazi, şehit yakınlarına daha fazla indirimler uygulanır. Genel olarak belediye dolmuş hatlarında A, B, C, D, E, F, G ve H sınıfı ücret tarifeleri uygulanmaktadır. 

Muğla Köyceğiz Dolmuşu Nereden Kalkıyor?

Muğla merkez Cumhuriyet Meydanından Köyceğiz’e hareket eden otobüsler kalkmaktadır. Aynı zamanda Köyceğiz’den Muğla merkeze gelen birçok otobüs hattı vardır. Hat numarası 48-12’dir. Durakların isimleri burada https://ulasim.muttas.com.tr/ilce/koycegiz yer alan bilgilere göre öğrenilerek doğru yerde dolmuş ve otobüsler beklenebilir. 

Yıldız Vermek İster Misiniz?

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu