Müge Anlı ile Tatlı Sert

Müge Anlı’ya Katılan Nehir, Eşim Annemle Kaçtı İddası

Müge Anlı'ya Katılan Nehir, Eşim Annemle Kaçtı İddası. Damadıyla Kaçan Şirin Kimdir? Nereli? Sosyal Medya Hesabı

Müge Anlı’ya Katılan Nehir, Eşim Annemle Kaçtı İddası. Damadıyla Kaçan Şirin Kimdir? Nereli? Sosyal Medya Hesabı

Müge Anlı'ya Katılan Nehir, Eşim Annemle Kaçtı İddası
Müge Anlı’ya Katılan Nehir, Eşim Annemle Kaçtı İddası

Atv ekranlarının ilgiyle takip edilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te, izleyicileri hayrete düşüren bir olay meydana geldi. Hafta içi her gün seyircisiyle buluşan Müge Anlı‘nın sunuculuğunu üstlendiği programda, 18 yaşındaki Nehir adlı genç kızın yaşadığı beklenmedik durum, herkesi şaşkına çevirdi.

Nehir, canlı yayında, “Eşim dediğim sevgilim ve 40 yaşındaki annem birlikte kaçtı” ifadelerini kullanarak, Müge Anlı‘dan yardım istedi. Müge Anlı ve stüdyodaki konuklar, bu duruma ilk başta inanmakta güçlük çekseler de, canlı yayında gösterilen TikTok videoları gerçeğin şaşırtıcı boyutunu ortaya koydu.

Nehir’in İddiası Kocam Annemle Kaçtı

Bir aile dramı, insanların kafasını karıştırdı ve genelde sakin akıp giden günlük hayatın sıra dışı bir olayla kesintiye uğramasına neden oldu.

Genç bir anne olan Nehir, herkesi hayrete düşüren bir iddiada bulundu: Resmi bir nikahı olmamasına rağmen, sevgilisi ve annesi birlikte kaçtı.

Nehir, bir yaşındaki çocuğunun annesi olarak, yaşadığı bu beklenmedik durumu Müge Anlı ile paylaştı.

Olayın detaylarını anlatırken, “Annem ve sevgilim kaçarken, evimizdeki 2 burma bilezik, bir cumhuriyet altını ve 11 bin TL’yi de yanlarında götürdüler” dedi.

Tiktok Görüntüleri Şok Etti

Müge Anlı, canlı yayında, genç Nehir’in 40 yaşındaki annesi ve 24 yaşındaki sevgilisinin birlikte çekilmiş TikTok fotoğraflarını gösterdi. Ancak Müge Anlı, bu görüntülere ilk başta inanmak istemedi. Gördüğü manzara karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Müge Anlı, duyduğu hayreti ifade ederken, “Devenin nalı!” şeklinde bir tepki verdi.

Durum daha da ilginç bir hal aldı; Nehir’in sevgilisi, fotoğrafların yayınlanmasının ardından canlı yayına bağlanarak, durumu açıklamaya çalıştı. “Müstakbel kayınvalidem ile kaçmadım, sadece yardımcı oldum” diyerek, yaşananları kendince açıkladı.

5/5 - (3 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu