Müge Anlı ile Tatlı Sert

Müge Anlı Hamide Akdaş Kimdir? Neden Gözaltına Alındı

Müge Anlı Hamide Akdaş Kimdir? Neden Gözaltına Alındı. Müge Anlı Son Bölüm. Müge Anlı'da Neler Oldu?

Müge Anlı Hamide Akdaş Kimdir? Neden Gözaltına Alındı. Müge Anlı Son Bölüm. Müge Anlı’da Neler Oldu?

Müge Anlı Hamide Akdaş Kimdir Neden Gözaltına Alındı
Müge Anlı Hamide Akdaş Kimdir Neden Gözaltına Alındı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu Hamide Akdaş, 15 Mart’ta tutuklandığı haberleriyle gündeme geldi. Altın meselesiyle ilgili Fatma Tosun’un durumu merak konusu.

ATV ekranlarında her hafta içi sabah saat 10:00’da izleyiciyle buluşan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, 15 Mart Cuma günü neler yaşandığına dair bilgiler aranıyor. Program, esrarengiz olaylar, cinayetler ve kayıplar üzerine odaklanıyor. Konular, Doktor Şevki Sözen ve Avukat Rahmi Özkan gibi uzmanların katkılarıyla ele alınıyor. Müge Anlı ve ekibinin, 15 Mart’taki programında hangi çarpıcı gelişmelerin olduğu izleyiciler tarafından merakla bekleniyor.

Hamide Akdaş Neden Gözaltına Alındı?

Travmatik bir felaket sonucu eşini ve annesini yitiren Fatma Tosun, zor günler geçirirken, bir yandan da görümcesi ve onun sevgilisi Şahin, Hamide Akdaş‘ın çocukları adına toplanan yardımları kendisine teslim etti.

Ancak Fatma Tosun, kendisine ait olduğunu söylediği paraların eksik olduğunu iddia ederek ortadan kayboldu ve bu durumu inkar etti. Müge Anlı‘nın programında, iddialarını reddeden Hamide Akdaş canlı yayında gözaltına alındı.

Müge Anlı‘nın programı, Fatma Tosun’un kayıp altınlarının bulunmasıyla başladı. Hamide Hanım, altınların bir deterjan torbası içerisinde bulunduğunu açıkladı. Bu haber karşısında Fatma Tosun, hüzün yerine mutluluk gözyaşları döktü. Hamide Hanım‘ın yakın dostu olduğu belirtilen Şahin Akgül de stüdyoda yer aldı ve Hamide ile ilişkileri hakkında konuştu.

Hamide, “Üç yıldır Şahin ile birlikteyim,” derken, Şahin bu durumu yalanladı ve Fatma’ya karşı hukuki yollara başvuracağını, Hamide‘nin kendisine musallat olduğunu iddia etti.

5/5 - (4 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu