Güncel

MABEM Kart Nedir? Başvuru Nasıl Yapılır? Manisa Büyükşehir Belediyesi

MABEM Kart Nedir? Başvuru Nasıl Yapılır? Manisa Büyükşehir Belediyesi. Öğrencilere Müjde. MABEM kart başvurusu başladı.

MABEM Kart Nedir? Başvuru Nasıl Yapılır? Manisa Büyükşehir Belediyesi. Öğrencilere Müjde. MABEM kart başvurusu başladı.

MABEM Kart Nedir Başvuru Nasıl Yapılır Manisa Büyükşehir Belediyesi
MABEM Kart Nedir Başvuru Nasıl Yapılır Manisa Büyükşehir Belediyesi

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 17 ilçede hizmete aldığı MABEM eğitim kurumları aracılığıyla eğitimde fırsat eşitliği sağlama misyonu taşıyor. MABEM, başarılarıyla tüm Manisa’nın gurur kaynağı olurken, Manisa Büyükşehir Belediyesi bu başarıların devamını garantilemek için MABEM öğrencilerine ek destek ve yenilikler sunmaya devam ediyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Limit Yayınları MABEM Kart

MABEM eğitim kurumları, öğrencilerin başarı çıtasını daha da yükseltmek amacıyla yenilikçi uygulamaları hayata geçiriyor. Bu çerçevede, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Limit Yayınları işbirliğiyle MABEM Kart Projesi üzerinde çalışılmakta. Bu kart, öğrencilere online ortamda çeşitli avantajlar ve fırsatlar sunacak şekilde tasarlandı.

MABEM Kart Nedir?

MABEM Kart, öğrencilere bilgi ve içerik zenginliği sunarak, eğitim yolculuklarında önemli bir destek olacak. Projenin son durumunu görüşmek üzere bir toplantı düzenlendi. Toplantıda, MABEM Kart’ın online işleyişi ve öğrencilere sağlayacağı avantajlar ve fırsatlar hakkında detaylı değerlendirmeler yapıldı.

MABEM Kart İçeriği Nedir?

MABEM Kart Projesi, Genel Sekreter Yardımcısı Ergün Aksoy’un açıklamalarına göre, 4 farklı yayından ve 8 farklı kaynak grubundan beslenecek. Kart içerisinde konu anlatım kitapları, soru bankaları, paragraf kitapları, kamp kitapları ve Z Kitap formatında materyaller bulunacak. Aynı zamanda online deneme sınavları ile öğrencilerin istedikleri her an kendilerini denemelerini ve ilerlemelerini takip etmeleri sağlanacak.

MABEM Kart sayesinde öğrenciler, ekstra kaynak almak zorunda kalmadan yüzlerce kaynak kitap, milyonlarca soru havuzuna ve videolu çözümlere erişebilecekler. Bu proje, 5’inci sınıf öğrencilerinden 12’nci sınıf öğrencilerine kadar tüm ara sınıf MABEM öğrencilerinin kullanımına sunulacak.

LGS-TYT-AYT grupları için sınav stresini azaltacak ve motivasyonlarını artıracak bir takım sürpriz etkinlikler de MABEM Kart’ın içerisinde yer alacak. Öğrenciler, mabemkart.com web sitesi üzerinden MABEM Kart üzerindeki kod ile kayıt olacak ve tüm hizmetlere erişebilecekler.

Cengiz Ergün, bu projenin Cumhuriyetin 100’üncü yılında çocukların başarısını arttırmak için güzel bir armağan olacağını belirtti. MABEM Kart’ın duyurusu öğrenciler arasında büyük bir heyecan yarattı ve projenin hayırlı olmasını temenni ediyorlar.

5/5 - (2 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu