Burs Başvurusu

Lokman hekim sağlık Vakfı Yetiş Doktor Burs Başvurusu

Lokman hekim sağlık Vakfı Yetiş Doktor Burs Başvurusu Başvurusu Nasıl Yapılır? Doktor Öğrencilere Burs Desteği

Lokman Hekim sağlık vakfı Yetiş Doktor Burs Başvurusu. Lokman Hekim sağlık vakfı öğrencilere burs desteği vermektedir. #yetişdoktor Sloganıyla Lokman Hekim sağlık vakfı öğrencilere burs desteği vermeye devam ediyor.

Lokman hekim sağlık vakfı Yetiş Doktor Burs Başvurusu
Lokman hekim sağlık vakfı Yetiş Doktor Burs Başvurusu

Lokman Hekim Sağlık Vakfı Burs

Tıp fakültesi öğrencilerine eğitim dönemleri boyunca sunulan burs KARŞILIKSIZ olarak verilmektedir. Bu bursun amacı, öğrencilere eğitimleri süresince maddi olarak destek olmaktır. Ancak bu karşılıksız yardımın arkasında belirli bir beklenti vardır.

Bu beklenti şunlardır:

  • Mezun olduktan sonra doktorlar, hastalarına ayrım yapmadan, kendi aile bireylerine göstereceği özen ve ilgiyle yaklaşmalıdır.
  • Ekonomik bağımsızlıklarını kazandıklarında, ihtiyaç sahibi olan bir doktor adayına eğitim desteği sağlama amacı güdülmelidir.

Bu proje, tıp öğrencilerini sadece ekonomik olarak değil, aynı zamanda mesleklerinde etik ve insani değerlere sahip bireyler olarak yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Lokman Hekim Sağlık Vakfı Burs Başvurusu Ne Zaman

2022-2023 eğitim öğretim yılı için burs başvuruları 1 Eylül Perşembe günü başlamış olacak ve başvurular 15 Ekim Cumartesi gününe kadar devam edecektir. İlgilenen adayların bu tarihler arasında başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

2023-2024 Eğitim Öğretim yılı için burs başvuru tarihleri henüz açıklanmadı. Başvuru tarihleri açıklanır açıklanmaz sizlerle buradan paylaşacağız.

Lokman Hekim Sağlık Vakfı Burs Başvurusu El Yazısı İle Olacaktır

Burs başvurunuz sırasında hazırlamanız gereken tanıtım yazısı, sizin ve ailenizin yaşam koşullarını, ailenizde kaç kardeş olduğunuzu, kardeşlerinizin eğitim durumlarını, sizin ilgi alanlarınızı ve hayatta başarmak istediğiniz şeyleri içermelidir. Bu bilgiler, mülakata alacak vakıf yetkilileri için oldukça önemlidir.

Bu metni hazırlarken, samimi ve içten bir dil kullanmanız faydalı olacaktır. Ayrıca, belirtilen kriterlere uygun olarak tanıtım yazınızı el yazınızla yazmanız gerekmektedir. El yazısı, sizin hakkınızda daha kişisel ve samimi bir izlenim bırakacaktır.

Lokman Hekim Sağlık Vakfı Online Burs Başvuru Formu

Lokman Hekim Sağlık Vakfı online başvuru formu için hemen https://www.lokmanhekimsv.org/burs-basvurusu/ tıklayın. Sizden istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurun ve başvurunuzu tamamlayın.

Lokman Hekim Sağlık Vakfı Bursu ne kadar?

Lokman Hekim Sağlık Vakfı Bursu 10 BİN TL olarak tek seferlik verilmektedir. Başvuruyu sadece sağlık bölümlerinde okuyan öğrenciler yapabilirler.

5/5 - (15 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir Yorum

  1. Maddi durumum hiç yok ve buzdolabım bom boş yiyecek içecek hiç bir şeyim yok 6 çocuk annesiyim eşim bel fıtığı olduğu için çalışmıyor bir el uzatsaniz çok seviniriz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu