Haberler

Kocaeli Vatandaşlarına Müjde. TOKİ Konut Satışı Başladı

Kocaeli Vatandaşlarına Müjde. TOKİ Konut Satışı Başladı. Yüzde 25 Peşinat Ödeyerek TOKİ'den Ucuz konut alabilirsiniz. Kocaeli TOKİ Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kocaeli Vatandaşlarına Müjde. TOKİ Konut Satışı Başladı. Kocaeli başta olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde yaşayan vatandaşlar için müjdeli bir haber var.

Kocaeli Vatandaşlarına Müjde. TOKİ Konut Satışı Başladı
Kocaeli Vatandaşlarına Müjde. TOKİ Konut Satışı Başladı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), yüzde 25 peşinat ve 72 ay vade imkanıyla konut ve iş yeri satışı yapacağını duyurdu. Bu fırsat, özellikle ev sahibi olma hayali kuran Kocaelililer için büyük bir fırsat olarak görülüyor.

Kocaeli TOKİ Konut Koşulları Belli Oldu

TOKİ’nin bu kampanyası kapsamında, Adana, Ağrı, Ankara, Aydın, Balıkesir, Batman, Diyarbakır ve daha birçok ilde konutlar satışa sunulacak. Yüzde 25 peşinat ve 72 ay vade seçenekleriyle sunulan bu konutlar, birçok aileyi ev sahibi yapma yolunda önemli bir adım niteliği taşıyor. Kocaeli’de yaşayanlar da bu fırsattan yararlanabilirler.

TOKİ’den İş Yeri Satın Alma Fırsatı Başladı

TOKİ, iş yerleri için de benzer bir kampanya sunuyor. Afyonkarahisar, Ağrı, Ankara, Aydın gibi birçok ilde yer alan iş yerleri, yüzde 25 peşinat ve 48 ay vade seçenekleriyle alıcılarını bekliyor. Bu fırsat, küçük ve orta ölçekli işletmeler için büyük bir avantaj olarak öne çıkıyor.

TOKİ Açık Artırma Tarihleri ve Yerleri Belli Oldu

Konutlar için 13 Aralık Çarşamba, iş yerleri için ise 14 Aralık Perşembe günü yapılacak açık artırmalar Ankara The Green Park Hotel ve TOKİ İstanbul Hizmet Binası‘nda gerçekleştirilecek. Ayrıca, “www.emlakmuzayede.com.tr” internet adresi üzerinden de teklifler verilebilecek.

TOKİ Son Kayıt Zamanı Ne Zaman?

Açık artırmaya internet üzerinden katılmak isteyenler için son kayıt tarihi 12 Aralık Salı günü saat 10.30 olarak belirlenmiştir. Bankacılık hizmetleri, Türkiye Halk Bankası ve Ziraat Bankası tarafından yürütülecek ve başvurular bu bankaların tüm şubeleri aracılığıyla alınacaktır.

Daha fazla bilgi ve ayrıntılar için “www.toki.gov.tr“, “www.emlakmuzayede.com.tr” internet adresleri ve “444 86 54” numaralı telefon hattı üzerinden ulaşabilirsiniz.

5/5 - (5 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu