Yardım Kartı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 41 Kart Başvurusu ve Sorgulama

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 41 Kart başvurusu ve sorgulama; Ülkemizde bir çok belediyenin ihtiyaç sahiplerine farklı alanlarda yardım yaptığı biliniyor ve bu yardımlar sayesinde de yardıma muhtaç vatandaşlarımız ihtiyaçlarını karşılıyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi de, ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik yardımlarıyla dar gelirli ailelere ve aile bireylerine imkanları doğrultusunda yardım eli uzatıyor.

Kocaeli Belediyesi 41 kart nedir konusuna gelecek olursak; Ekonomik durumları itibariyle sağlıklı beslenme noktasında sıkıntı yaşayan vatandaşlarımıza gıda yardımı verilmektedir. Daha önceki yıllarda vatandaşlarımızın bu ihtiyaçları kurumumuz tarafından verilen gıda kolileri ile giderilmekteydi.

Ancak vatandaşlarımıza daha hızlı daha kaliteli hizmet verilmesi ve gıda yardımının daha kolay ulaştırılabilmesi amacıyla öncelikle “Sosyal Doku” programı daha sonra da eklenen yeni bir yazılım ile “41 Kart Projesi” oluşturulmuştur. 01.09.2011 tarihi itibariyle “Gıda Tanımlı 41 Kart” uygulaması hayata geçirilmiş ve vatandaşlarımızın anlaşmalı marketlerden gıda alışverişi yapabilmeleri, kurumumuz tarafından da yardımların kolaylıkla takibi sağlanmıştır.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 41 Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 41 kart başvurusu nasıl yapılır? Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin hayata geçirdiği 41 kart projesiyle, bir çok ihtiyaç sahibi, maddi imkanı elverişsiz, yardıma muhtaç vatandaşlara yönelik 41 Kart yardımı yapılmaktadır.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne ait 41 Kart’a başvuru yapacak olan ihtiyaç sahibi vatandaşların, başvuru esnasında istenen belgelerle birlikte belediyenin Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü’ne giderek başvurularını yapabilir. Bunun dışında başvuru için telefon ile de başvuru talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru yaptıktan sonra, belediyenin uzman personeli tarafından yapılacak olan sosyal inceleme sonrasında, ihtiyaç sahibi olup olmadığınızın, ihtiyacınız varsa hangi ihtiyaçlarınızın olduğunun belirlenmesi ve giderilmesi için size neler yapılabileceği konusunda karar verilmektedir.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 41 Kart Başvurusu Sorgulama

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 41 Kart başvurusu sorgulama işleminizi yapmak için başvurunuz esnasında sizden istenen belgeleri eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurup teslim etmeniz gerekmektedir.

Bütün belgeleri tam anlamıyla teslim ettikten sonra belediye personeli tarafından inceleme sürecine gireceksiniz. Bu süreç esnasında https://ebelediye.kocaeli.bel.tr/cozummasasi/basvuruSorgula adresinden başvuru sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 41 Kart Başvurusu ve Sorgulama

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 41 Kart Başvuru Formu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 41 Kart başvuru formu; 41 Kart başvuru formu için belediyenin Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü binasına giderek formu temin edebilirsiniz. Bunun dışında belediyenin resmi internet sitesinden de başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 41 Kart Başvurusu Telefon Numarası

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 41 Kart başvurusu telefon numarası olarak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne ait 153 Başvuru Sorgula numarası belirtilmiştir.

153 Başvuru Sorgulam telefon numarasına Kocaeli il sınırları içerisinde yaşayan vatandaşlar direk numarayı tuşlayarak iletişim sağlayabilir.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvurusu Sorgulama ve Başvuru Formu Sosyal Yardım, Erzak Yardımı, Gıda Yardımı, Yardım Kolisi, Maddi Yardım

Yalova Belediyesi Yardım Başvurusu Sorgulama ve Başvuru Formu Sosyal Yardım, Erzak Yardımı, Gıda Yardımı, Yardım Kolisi, Maddi Yardım

Düzce Belediyesi Yardım Başvurusu Sorgulama ve Başvuru Formu Sosyal Yardım, Erzak Yardımı, Gıda Yardımı, Yardım Kolisi, Maddi Yardım


 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 41 Kart Nereden Alınır?

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 41 Kart nereden alınır? Bu soru ihtiyaç sahibi vatandaşların en çok sorduğu sorular arasında yerini almaktadır. 41 Kart başvurularını belediye binasından, telefonla ya da internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru sırasında sizden istenen belgeleri eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurduktan sonra telsim edip, incelenme süreci içerisine gireceksiniz. İzmit sahilde bulunan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Çözüm Masası hizmet binasından başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 41 Kart Nasıl Alınır?

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 41 Kart nasıl alınır? 41 Kart’a başvuru yapmak isteyen ihtiyaç sahibi vatandaşların öncelikle, başvuru esnasında istenilen belgeleri doğru ve eksiksiz olarak doldurması gerekiyor. Belgeleri eksiksiz olarak temin ettikten sonra hizmet binasına giderek teslim edilmesi, daha sonra da inceleme sürecine girileceği için bir süre beklenilmesi gerekiyor.

İnceleme süreciniz bittikten sonra 41 Kart alıp alamayacağınız konusunda sizlere olumlu ya da olumsuz olarak geri dönüş sağlanacaktır.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 41 Kart Başvurusu Nereye Yapılır?

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 41 Kart başvurusu nereye yapılır? Kocaeli il sınırları içerisinde yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlar, gerekli belgeleri temin ettikten sonra İzmir sahilinde bulunan hizmet binasına giderek teslim etmesi gerekiyor. Bunun dışında belediyeye ait hizmet binasına giderek de başvurularınızı gerçeklştirebilirsiniz.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 41 Kart Kimlere Verilir?

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 41 Kart kimlere verilir? Kocaeli il sınırları içerisinde yaşayıp da ihtiyaç sahibi, maddi imkanı elverişsiz olan ve yardıma muhtaç vatandaşlara verilir.

Eğer ihtiyaç sahibiyseniz sizden istenen belgeleri teslim ettikten sonra başvuru yapmış oluyorsunuz ve incelenme süreci içerisinde bulunuyorsunuz.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 41 Kart Yardım Kartı Limiti Ne Kadar?

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 41 Kart yardım kartı limiti ne kadar? İhtiyaç sahibi vatandaşlar başvurularını yaptıktan sonra 41 Kart almaya hak kazananların otomatik olarak hesabına bakiye yüklenmektedir. Ancak bakiye yüklenirken belediyeden yapılan açıklama olarak toplam bir miktar belirlendiği için, belediye tarafından yapılacak miktar değişmektedir.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 41 Kart İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 41 Kart için gerekli belgeler nelerdir? 41 Kart başvurusu yapacak olan ihtiyaç sahibi vatandaşların eksiksiz olarak evraklarını temin ettikten sonra teslim etmesi gerekiyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 41 Kart İçin Gerekli Belgeler

  • Muhtarlıktan alınacak 1 adet fakirlik belgesi
  • Hane içerisinde yaşayanların nüfus cüzdanlarının fotokopisi
  • Hane içerisinde yaşayan 16 yaş ve üzeri bütün bireylerin SGK Hizmet Dökümü ve provizyon sorgulaması gerekiyor. ( Bu belgeleri E-Devlet üzerinden ya da SGK’dan kimlik ibrazı ile temin edilebilir. )
  • Emekli vatandaşların emekli maaş dökümü ve provizyon sorgulaması ( E-Devlet üzerinden ya da SGK’dan kimlik ibrazı ile temin edilebilir. )
  • Başvuru dilekçesi ya da başvuru formu

Yukarıdaki belgeleri eksiksiz olarak temin ettiğiniz takdirde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 41 Kart Bakiye Sorgulama

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 41 Kart bakiye sorgulama işleminizi belediyenin 153 bakiye sorgulama sisteminden öğrenebilirsiniz. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi il sınırları içerisinde ikamet eden ihtiyaç sahibi vatandaşlar, 41 Kart’larındaki bakiyeyi 153 numaralı Çağrı Merkezi telefonu arayarak 3’ü tuşlayıp, müşteri temsilcisine bağlanmadan 41 Kart’ın ön yüzündeki 16 haneli numarayı tuşlayıp, bakiyelerini öğrenebilirler.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 41 Kart Bakiye Yükleme

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 41 Kart bakiye yükleme işleminizi kendiniz yapamazsınız. Kocaeli il sınırları içerisinde yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlara, belediye tarafından otomatik olarak bakiye yüklenmektedir.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 41 Kart Süt Parası Ne Kadar?

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 41 Kart süt parası ne kadar? Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin annelere süt kampanyası ile birlikte, doğumda önce 3 ay ve doğumdan sonra 3 ay toplamda 6 ay boyunca süt desteği veriyor.

Annelere süt kampanyası doğrultusunda 6 ay boyunca her ay 12 litre süt alınabilecek. 6 ay boyunca 41 Kartlara yatırılacak olan süt parası ile yeni doğum yapmış annelerin bebeklerine süt yardımı yapılıyor.

Süt parasından yararlanmak isteyen doğum yapmış annelerin, aile sağlığı merkezine düzenli olarak muayeneye gittiği taktirde verilecektir. 41 Kart ile süt almak isteyen anneler, gideceği anlaşmalı marketler cep telefonlarına mesaj olarak gönderilecektir.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 41 Kart Yakacak Yardımı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 41 Kart yakacak yardımı sayesinde ihtiyaç sahibi ailelere kışın ısınma yardımı yapılıyor. Bu da 41 Kartlara yüklenen bakiye ile sağlanabiliyor.

Yürütülen yakacak yardımı projesinde ihtiyaç sahibi her aileye 2250 TL yakacak yardımı yatırılıyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 41 Kart Hangi Marketlerde Geçerli?

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 41 Kart hangi marketlerde geçerli? İhtiyaç sahibi ailelere 41 Kart sayesinde sigara ve alkol hariç temel ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla, düzenli olarak kartlarına belediye tarafından bakiye yükleniyor.

Bu bakiyeyi Kocaeli il sınırları içerisindeki anlaşmalı marketlerde gıda, hijyen, kırtasiye ürünü, inşaat malzemesi gibi ihtiyaçlarınız karşılamak amacıyla harcayabilirsiniz.

41 Kart Anlaşmalı Marketler

İZMİT

Köşem Market

Damak Tadım Şarküteri

Pazar Toptan ve Perakende

Nokta Market

Hamza Market

Alnabaa İnşaat Taah

Expres Gıda

Selin Market

Kaya Market

Ber Marketçilik Ticaret

Yıldız Market

Origin Gıda

Merkez Et ve Tavukçuluk

Özpaşa Sofrası

İEP Gıda İnşaat Turizm

BRKT Temizlik Gıda

Kaya Kardeşler

Bizim Bakkal

Yöre Süt Ürünleri Gıda

Aydın Market Panel

Yöre Süt Ürünleri Gıda (Turan Güneş Cd.)

Günkay Mağazacılık T.

Yöre Süt Ürünleri Gıda (Fatih Mah.)

Yöre Süt Ürünleri Gıda (Turan Güneş Cd.)

Ülkem Gıda Toptan Ve.

İdris Şentürk

İhsan Market – Musa

Ayşe Bezirci Kayaçif

Kesmar Vilayet

Yöre Süt Gıda Ürün P. (Ömerağa Mah.)

Yöre Süt Ürünleri Gıda ( Mehmet Ali Paşa Mah.)

Erhan Kan

Kayalı Market

Veysel Horoz

Şam Market

Şam Market (Kadıköy Mah.)

Ahmed Allammorey

Ahmed Market

Yeşilova Yılmaz Market

KANDIRA

Bebekler Akaryakıt V.

Burak Gıda Büro San.

BAŞİSKELE

Peynirci Baba BLG ÇEL

Kesmar İnşaat Taah. G.

Ahmad Hamaş Market

Kesmar İnşaat Taahhü.

İbrahim İbrahim

İSSAWİ

Mecit Market

Halil Market

Fırat Market

Kesmar Başiskele

Eldeblen Muhammed

MAJD Market

KARAMÜRSEL

Çarşı Büfe

Karamürsel Gıda Kahv.

DERİNCE

KRS Toptan Market

Şenlik Kaya

Özcanlar Market

Dörttebir Gıda İnşaat

Osmanlı Gıda Ticaret

Eymen Market

Yalçın Market

Mothanna Alaboud

Ata Market

Saleh Almadhoun

Muhammed Elmüslim

Alşanlar Gıda

Tanüver Gıda Pazarı

Rahat Gross Market

Aksoy Market

Ergün Gıda

Peynirin Kalbi Kaya

Yıldız Market

Doğu Gıda

Günkay Mağazacılık T.

Peynirci Baba

Yöre Süt Ürünleri Gıda

KARTEPE

Gülmar Market

Peynirci Baba

GÖLCÜK

Yöre Süt Ürünleri Gıda (Merkez Mah.)

Yöre Süt Ürünleri Gıda (Merkez Mah.)

Yöre Süt Ürünleri Gıda (Merkez Mah.)

Sarı Market

Kıran Market

Bizim Market

Gencerler Market

İdris Şentürk

Kesmar Gölcük

KÖRFEZ

Özcan Gıda

Ergun Gıda Taah. San.

Yöre Süt Ürünleri Gıda (Güney Mah.)

Yöre Süt Ürünleri Gıda (Yavuz Sultan Mah.)

Roya Market

Yöre Süt Ürünleri Gıda (Mimarsinan Mah.)

Nebil Mustafa

Gencerler Market

Zekeriye Nasen

Şam Market Münzir Al

Günkay Mağazacılık T.

Muhtar Market

Polat AVM

Adem Bilgiç

Harun Alpgün

Yöre Süt Ürünleri Gıda İnşaat

Taşmar Market

En Sa Gross Market

Kaya Kardeşler Peynircilik

ÇAYIROVA

Lezzet Peynircilik

Sir Süpermarket

Hamzaoğlu Atamar Gıda

Bereket Peynircilik

Bertanoğulları Gıdai

Sevim Hipermarket

Yöre Süt Gıda Ürün Perakende

Avşar Market

Altıntaş Market

Göçmar Gıda

Avşar Gıda Pazarı

Yöre Süt Ürünleri Gıda

DARICA

Halep Market

Hellim Market

Seç Market

Kaya Kardeşler Gıda

Yöre Süt Ürünleri Gıda (Emek Mah.)

Lezzet Peynircilik

Yöre Süt Ürünleri Gıda (Bağlarbaşı Mah.)

Yöre Süt Ürünleri Gıda İnşaat

Yöre Süt Ürünleri Gıda (Emek Mah.)

İkizler Mini Market

Yöre Süt Ürünleri Gıda (Osmangazi Mah.)

Yaprak Marketçilik (Nenehatun Mah.)

Yaprak Marketçilik (Abdi İpekçi Mah.)

Yaprak Marketçilik (Osmangazi Mah.)

Suliman Bakkal

Hasan Ali Kösalı

Asya Market

Ekomar Yaprak Market

GEBZE

VİSAM eLŞALİ

Ebu Alez

Bakliyatçı

Nurmar Hipermarket

Avşar Gıda Pazarı

Akkad Market

Yorulmaz Gıda

Yöre Süt Ürünleri Gıda (Sultan Orhan Mah.)

Yöre Süt Ürünleri Gıda (Osman Yılmaz Mah.)

Yöre Süt Ürünleri Gıda (Güzeller Mah.)

Yöre Süt Ürünleri Gıda (Kazım Karabekir Mah.)

Yöre Süt Ürünleri Gıda (Çukurbağ Mah.)

Yöre Süt Ürünleri Gıda (Mustafa Paşa Mah.)

Yöre Süt Ürünleri Gıda (Fatih Caddesi)

Yöre Süt Ürünleri Gıda (Yavuz Selim Mah.)

Yöre Süt Ürünleri Gıda (Tatlıkuyu Mah.)

Yöre Süt Ürünleri Gıda (Yenikent Mah.)

Bereket Peynircilik

Yöre Süt Ürünleri Gıda (Hacı Halil Mah.)

Derya Süper Market Gıda

Yöre Süt Ürünleri Gıda (Bağlarbaşı Mah.)

Ergen Market

Şebin Gıda

Şebin Gıda – 2

Sizin Bakkal Hamza K.

Köylü Fresh Market

Eyüpoğulları Market

Karaca Market

Yılmaz Market

Merve Market

Bursan İnşaat Gıda

Durak Market

Ahmed Elfaris

Yakın Hipermarket

Muhammed Ömer Elseyy

Krakurtlar Gıda İnşaat

Dalgalılar Alışveriş

Seç Market

Meydan Gıda

Takva Market

Edeka Gıda İnş. Tur.

Ekonomist Gıda İnş. E.

Karahan Kardeşler

Seç Market (Ulus Mah.)

Seç Market (Yavuz Selim Mah.)

MW Bakkal

Abo Ayman Bakkal

Bagi Gıda

Taiba Market

Akbaş Süper Market

Ramadan Market

DİLOVASI

Arda Market

Taşdemir Market

Pakmar Market

Hayrettin Anlazuk

Koç Alışveriş Merkezi

Ufuk Hipermarket

Zeki Kardeşler Gıda

Tekin Market

İsmail Ünal

Öznur Gıda

Öz Hanibaba Market

Yağmur Market

Bepaş Market

Hayrettin Anlazuk

Faruk Daşdemir

Necat Uluçay

Yöre Süt Ürünleri Gıda

Karakurtlar Gıda İnşaat

Bereket Peynircilik

Vanto Gıda

Dalgalılar Alışveriş

Molla Gıda

Koç Gıda Pazarlama

Selim Yeğen – Yeğen Ticaret

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 41 Kart Giyim Nerede Geçerli?

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 41 Kart giyim nerede geçerli? Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin ihtiyaç sahibi ailelere yönelik giyim desteği de 41 Kart ile gideriliyor. Kocaeli’nin bütün ilçelerinde banka anlaşması olan bütün mağazalardan giyim alışverişi yapılabilecek.

41 Kart İle Giyim Alışverişi Yapılabilecek Yerler

AYÇA BEBETURGUT SAYIN CAD N:97

GÖLCÜK

FINAL IC VE DIS TIC.BELSA PLAZA 7.BL 1.KAT N. 29

MERKEZ

VERAL BUTIK – M. VERYENI CARSI NO:29/B

GEBZE

T.OSMANOGULLARI-MODAYENI CARSI GUROL ISHANI N:39/2

GEBZE

ERAY KONFEKSIYONTURGUT SAYIN CAD.NO:8

GÖLCÜK

KALE GIYIMMERKEZ MAH 38 SOK NO/11

GÖLCÜK

KARTEPE AV VE DOĞA SGÜLTEPE MH.D-100 KARAYOLU ÜZERİ NO:62

İZMİT

OZKAN KUNDURAPTT CD.N.16 OZKAN KUNDURA

KARAMÜRSEL

VAHIT KUNDURAH.OMERAGA MH.KIRKIS APT.ALTI

KARAMÜRSEL

KOLTUKCULAR KONFEKSİCUMHURİYET CAD NO 45 KARAMÜRSEL
EGE AYAKKABICENEDAĞ MH. GUNAYDIN SOK. NO:5

DERİNCE

NAZ BUTİKTEPECİK MAH. FERİDUN ÖZBAY CAD. NO:8

İZMİT

ESİN AYDINÖMERAĞA MH ABDURRAHMAN YÜKSEL CD

BELSA PLAZA ZEMİN KAT 7.BLK NO 5 İZMİT

NİHAL GELİNLİK MODAEÖMERAĞA MH İSTİKLAL CD H.ŞERİF SK

ERTURAN APT NO 6 KAT 2 İZMİT

EMRE KONFEKSİYONÖMERAĞA MH.ALEMDAR CD.N:27 K:1

MERKEZ

AYŞE DEMİR SANAT GİYKARABAŞ MH.İSTİKLAL CD.NO:147/C

İZMİT

YKD CLASSIK /WOLWESÖMERAĞA MH. SANAT SOK.NO:7

İZMİT

TARDELLİ BAYAN GİYİMFETHİYE CAD.ÖZTALAY İŞHANI KAT:1 NO: 96-97

İZMİT

KARTEPE AV VE DOĞA SGÜLTEPE MAH.D-100 KARAYOLU ÜZERİ NO: 62

İZMİT

ELİT BEBE – CANAN GÜÖMERAĞA MH.AKÇACAMİ CD.NO:29/A-B

İZMİT

CİCİ GYM TKESTİL-TURTEPECİK MH.CEVDET HOCA CD.NO:7

İZMİT

ÖZEN DURAN/BETÜŞ BUTÖMERAĞA MAH. FETHİYE CAD.

KARAGÖZ İŞHANI NO:32 İZMİT

EL-AY BUTİKÖMERAĞA MAH. FETHİYE CAD. NO:46/27

İZMİT

İTALYAN CENTER SEDEFKÖRFEZ MAH SANAYİ CAD BERK SOK

DOLPHIN AVM NO 27 MERKEZ

CİCİ GİYİM TEKST-TURTEPECİK MH.HÜRRİYET CD.

BELEDIYE İŞ HANI 59-60 İZMİT

CAYMAZOĞLU TÜKETİM MTEPECİK MH. HALKEVİ CD. NO 3 İZMİT
KIRMIZI BUTİK PPORAMİRAL SALİM DERVİŞOĞLU CD.FUAR YANI

NCİTY AVM K:1 NO:73 MEVKİİ MERKEZ

KIRMIZI BUTİK PPDOLPHIN AVM NO 26

İZMİT

ESKİ COLLECTIONFEVZİ ÇAKMAK MAH.İSTASYON CAD.522

DARICA

ŞEN GİYİMEMEK MAH FATİH SULTAN MEHMET CAD NO:40

DARICA

NASRETTİN HOCA KUNDUMUSTAFA PAŞA MAH. ÇOBAN MUSTAFAPAŞA CAMİ

UCUZLUK HALKPAZARI GEBZE

NASRETTİN HOCA KUNDUMUSTAFA PAŞA MAH.İBRAHİMAĞA CAD

713-1 SOK NO:2 GEBZE

NASRETTİN HOCA KUNDUHACIHALİL MAH.BAĞDAT CAD. 396/C

GEBZE

CEYDA GİYİMHACIHALİL MAHALLESİ 1218.SOKAK NO:12/B

GEBZE

BUTIK PAREEMRK MAH CUMH CD NO 14 /J AS IS MR

GÖLCÜK

BAHAR GİYİMMERKEZ MAH 19 MAYIS CD NO -67/ C

GÖLCÜK

TURAN GİYİMDUMLUPINAR MAH.PREVEZE CAD.NO:71/B-C

GÖLCÜK

GALA BUTİKMERKEZ MAH. TURGUT SAYIN CAD. AĞTAŞ PASAJI NO.8 GÖLCÜK
WENİCE GİYİMMERKEZ MAH. TURGUT SAYIN CD. 31.SK NO : 1 / C GÖLCÜK
ERKOL KONFEKSİYONYENİ CAMİ SK.N-14 KARAMÜRSEL KARAMÜRSEL
ASLI GİYİMHACI ÖMERAĞA MAH. YENİ CAMİ SOKAK:20 KARAMÜRSEL
BAYHANLAR TİCARETFATİH SULTAN MEHMET BULVARI

PTT GİRİŞ KAPISI MEVKİİ NO:35/A KARAMÜRSEL

KARACA GİYİM l.C WAİKAYACIK MH. İNÖNÜ CAD. NO :59

KARAMÜRSEL

BAŞKA DERİ AYAKKABIH.ÖMERAĞA MH. CUMHURİYET CD.

GÜCER İŞHANI KARAMÜRSEL

YETKİN DERİ SPOR GİYHACIÖMERAĞA MAH. 1. ARALIK KIRKIŞ APT ALTI

NO:7/A KARAMÜRSEL

THE PARİSHACIÖMERAĞA MAH. HAKAN KURT SK. NO:30

PTT YANI KARAMÜRSEL

ERGE KUNDURACAMİATİK MAH. EFEDAYI SK. NO:8

KARAMÜRSEL

AYDIN GİYİMHACIÖMERAĞA MAH. YENİ CAMİ SOK. NO:12

KARAMÜRSEL

AKSOY ÇOCUK GİYİMHACIÖMERAĞA MAH.215 SOK. NO15-C

KARAMÜRSEL

FAZLA TUHAFİYEHACIÖMER AĞA MAH FSM BULVARI PTT KARŞISI

1 -B KARAMÜRSEL

PAPUÇCU AYAKKABIKUZEY MH. AĞADERE CD. NO:31-B

KÖRFEZ

KARAASLAN KUNDURABEKİRDERE MAH. TURAN GÜNES CAD. NO:341

İZMİT

AYŞE USTA PABUÇCUPAPUÇCU AYAKKABI HALK EVİ CAD.

NO 9 /A İZMİT

GUL LENGERHAN BAMBIINONU CAD YASAER PASAJI

N.83 İZMİT

BOUTİQUE MODEXFETHİYE CAD S EKMEN SK

NO 8/B İZMİT

NAZLI BEBEÖMERAĞA MAH.FETHİYE CAD.

BİLİM PASAJI NO: 38/1 İZMİT

NECO GİYİMÖMERAĞA MAH. B.PLAZA 5-6 BLOK

NO:34 İZMİT

ESLEM AYAKKABIÖMERAĞA MAH.H.ŞERİF SOK.

NO:34 İZMİT

KAYA GİYİM MAĞAZASIDEMİRYOLU CAD. NO:102

İZMİT

PA AYAKKABI PPTEPECİK MAH. F. ÖZBAY CAD. NO 16

İZMİT

ÇAĞRI KUNDURAABDİ İPEKÇİ MAH.ETHEMPAŞA CAD.

NO:51/B DARICA

CANER BEBEHACI HALİL MH. YAZI CAD. NO:11

GEBZE

HAANGAARHACI HALİL MAHALLESİ YAZI CADDESİ

NO:3/1 GEBZE

LİDER 2 ALIŞVERİŞ MEHACIHALİL MAHALLESİ YAZI CADDESİ

NO:3/1 GEBZE

LİDER2 ALIŞVERİŞ MERHACIHALİL MAHALLESİ YAZI CADDESİ

NO:3/1 GEBZE

ASLAN BEBE AYAKKABIHACI HALİL MAH. 1223 SK. NO:5-6

ESKİÇARŞI GEBZE

AK YUNUSSIRRIPAŞA MAH. DENİZCİLER CAD.

NO:145/C DERİNCE

GÜMÜŞ KUNDURASIRRIPAŞA MAH. DENİZCİLER CAD.

NO- 151 DERİNCE

KYT TEKSTİL GIDA İNŞORAMİRAL SALİM DERVİŞOĞLU CAD.

NCİTY ALIŞVERİŞ MERKEZİ KAT 2 NO 51

İZMİT

JOYA PURO COUTUREÖMERAĞA MAH. SANAT SOKAĞI NO:7

İZMİT

MENEKŞE KUNDURAYENİ MH FATİH CD NO:92

ÇAYIROVA GEBZE

OSMAN KÖSTERİT- UMUTFATİH CD. NO.74

ÇAYIROVA GEBZE

ROZZA TEKSTİL DAY.TÜÇAYIROVA MAHALLESİ FATİH CD NO:156

ÇAYIROVA

EZGİN KUNDURAM.ALİPAŞA MAH.ADNAN MENDERES BULV.

NO:121 -İZMİT

HAAN-GAR AYAKKABIMERKEZ MAH. PREVEZE CAD.

NO:74 GÖLCÜK

Yıldız Vermek İster Misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu