Haberler

Kayseri Hobi Bahçesi Kura Sonuçları. Başvurular Tamamlandı, Sonuçlar Ne Zaman ve Nerede Açıklanacak?

Kayseri Hobi Bahçesi Kura Sonuçları. Başvurular Tamamlandı, Sonuçlar Ne Zaman ve Nerede Açıklanacak? Kayseri hobi bahçesi başvuru 2024 ne zaman?

Kayseri Hobi Bahçesi Kura Sonuçları. Başvurular Tamamlandı, Sonuçlar Ne Zaman ve Nerede Açıklanacak? Kayseri hobi bahçesi başvuru 2024 ne zaman?

Kayseri Hobi Bahçesi Kura Sonuçları
Kayseri Hobi Bahçesi Kura Sonuçları

Kayseri Hobi Bahçesi Kura Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? Kura Nerede Yapılacak?

Kayseri Büyükşehir Belediyesi‘nin düzenlediği hobi bahçeleri için başvuruların tamamlanmasıyla birlikte, birçok kişi Kayseri Hobi Bahçesi Kura Sonuçları‘nın ne zaman açıklanacağını ve nerede olacağını merak ediyor. Hobi bahçeleri, şehirde yedi farklı bölgede yer alıyor ve doğa ile iç içe, sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Peki, Kayseri’de hobi bahçeleri için kura ne zaman yapılacak?

Kayseri Hobi Bahçesi Kura Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen hobi bahçeleri kura çekimi 30 Nisan 2024’te saat 10.00’da Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi’nde gerçekleşecek. Kura çekimi noter huzurunda yapılacak ve büyük salonda dev ekranda canlı olarak izlenebilecek.

Hobi Bahçesi Kura Sonuçları Nerede Yayınlanacak?

Kura sonuçları, Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin resmi internet sitesinde ve sosyal medya hesaplarında yayınlanacak. Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi’ne gidemeyenler için online olarak izleme imkanı sağlanacak. Böylece, hobi bahçesi sahibi olmak isteyenler sonuçları kolayca takip edebilecek.

Kayseri Hobi Bahçelerine Kaç Kişi Başvurdu?

Kayseri’de hobi bahçeleri büyük ilgi gördü. Toplamda 22.647 kişi hobi bahçesi başvurusu yaptı. Başvuruların ardından 30 Nisan’da yapılacak kura çekimi ile 2.543 kişi hobi bahçesi sahibi olma şansı yakalayacak.

Kayseri’deki Hobi Bahçeleri Nerede?

Kayseri’de çeşitli konumlarda bulunan hobi bahçeleri şunlardır:

  • Altınoluk Hobi Bahçesi
  • Beştepeler Eğlence Parkı
  • Karpuzatan Hobi Bahçesi
  • Cırgalan Hobi Bahçesi
  • Selçuklu Hobi Bahçesi
  • Kek Bahçesi

Bu alanlar, doğa ile baş başa kalmak ve sağlıklı bir yaşam sürmek isteyenlere harika fırsatlar sunuyor. Kayseri Hobi Bahçesi Kura Sonuçları’nın açıklanmasını heyecanla bekleyenler için, kura tarihi ve yerini gözden kaçırmamak gerekiyor.

4.7/5 - (9 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu