devlet ödemeleri

Güncel

İzmir go kart nedir? Nasıl Alınır? Kimler Alabilir? Fiyatı Ne Kadar?

İzmir Go Kart. Go kart fiyatları ne kadar? Go Kart kullanmak için ehliyet gerekir mi? Gaziemir Go Kart kaçta kapanıyor? Go Kart yaş sınırı nedir?

İzmir go kart nedir?

İzmir Go Kart. Go istasyonlarından faydalanmak istediğinizde, akaryakıt alırken veya otogaz alışverişlerinizde bu kartı gösterebileceksiniz. Böylece sadakat kartı olarak da nitelendirilen ve müşterilerin go kart alanlarından faydalanırken daha avantajlı olmasını sağlayan bir hizmettir.

Belirli bir yaş aralığında kullanılacak kart ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz. Satın aldığınız andan itibaren iade gibi bir durumun söz konusu olmayacağını da belirtebiliriz. Go kart projelerinde etkili olabileceğiniz bu alışverişleri gerçekleştirdiğinizde tüm hizmetlerden faydalanabilir ve sorun yaşamadan deneyimlere erişebilirsiniz.

Önemli fırsatları elde etmenize ve eğlenceli olduğu kadar tehlikesi de bulunan go kart alanlarından faydalanmanıza imkan veren bu alışverişler için doğru alanlara yönelmeniz gerekmektedir.

go kart ne kadar
go kart ne kadar

İzmir go kart nasıl alınır?

İzmir Go Kart Nasıl Alınır? İnternet üzerinden yapılan araştırmalardan birisi de İzmir go kart alma işlemlerine yöneliktir.

Buna göre Dokuz Eylül Mahallesi 695 Sokak No:6 Gaziemir (Sarnıç İZBAN istasyonu arkasında) İzmir Gaziemir Go Kart adresini ziyaret ederek tüm sorularınızın yanıtlarını bulabilirsiniz. Saat 10.00 itibariyle açılan bu go kart alanlarında tüm hizmetlerden nasıl faydalanabileceğinizi de bu sayede görebileceksiniz.

En iyi fırsatlarla bu karta sahip olabilir ve büyük bir heyecana ortak olabilirsiniz. Turları kaç dakikada atmak istediğinizi belirtebileceğiniz alanlarda keyifli ve eğlenceli dakikalara ortak olacaksınız. Tek veya çift kişilik tutarlarını öğrenerek, go kart alanlarından ve araçlarından maksimum kalitede faydalanmaya başlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

İzmir go kart kaç TL?

İzmir go kart araçlarından faydalanacakların ne kadar ücret ödeyeceği merak konusudur. Bu durumda tam elektronik biletler için ödenecek olan tutar 7,67 liraya yükselmiştir.

Tam abonman hizmetinden faydalanacakların ise ödeyecekleri tutar 602 lira seviyelerindedir. Öğrenciler ise 109 lira ödeyerek abonman hizmetlerinden faydalanabileceklerdir.

İlk aktarma için 5,48 lira denmesi, sarı taksilerde açılış ücreti için ise 9,8 liralık bir ödemenin yapılması gerekmektedir. Bu tutarların mesafelere göre değişebileceğini de aktarmaktayız.

Her 5 dakikalık süreç için hafta içi ödenecek tutar 60 TL iken, 10 dakika için bu tutar 90 TL‘ye çıkmaktadır. 15 Dakika için 120 TL, 120 dakika için 170 TL ödemek yeterlidir. 

Go Kart İzmir kaç yaş üstü?

12 yaşından itibaren sürücü olacak çocukların İzmir Go Kart kullanımlarında velilerinin de kuralları okumaları ve onaylamaları istenmektedir. 18 yaşına kadar bu şartların tamamlanması ve fiziksel yeterliliklerin de yerinde olması halinde belirli bir hız sınırını aşmamaları halinde go kart aracını kullanmalarında sıkıntı yaşanmamaktadır.

Zaten go kart araçlarının trafik akışına girmelerine müsaade edilmemektedir. Kartlar, pistlerde maksimum 25 im/saat hızına çıkabilmektedir.  Hız sınırını aşacak olan kişilerin ise mutlaka 18 yaşının üzerinde olması gerekmektedir.

Yine kişilerin bu şartları okuyarak onaylamaları ve bu sayede araç kullanımlarını gerçekleştirmeleri gerekecektir. Aksi halde kurallara uygun hareket etmeyen kişilerin go kart aracını kullanmalarına izin verilmeyecektir. Bu nedenle yaş kriterlerinin ve aranan fiziksel özelliklerin önemi bulunmaktadır.

Go kart aracı nasıl kullanılır?

Son derece dikkat gerektiren Go kart aracı nasıl kullanılır? Şeklinde araştırma yapıyorsanız, gerekli bilgileri elde etmenize olanak verilecektir. Bu durumda frenlerde veya dönüşlerde son derece konsantre bir şekilde adım atmanız gerekecektir.

Apex noktasını baz alarak, bu noktaya yaklaştığınız esnada viraj çıkışlarına hedefinizi çevirmeniz gerekmektedir. Dikkatinizi en üst seviyede tutmanız gereken bu noktada hızlı şekilde viraja yönelmeniz uygun olacaktır.

Hem olabilecekleri sezmeniz, hem de dikkatinizi yüksek tutmanız sayesinde tam zamanında gerçekleştireceğiniz hareketler ile başarılı sonuçları elde edebilirsiniz. Ekonomik sporlardan olan go kart araçlarını böylece doğru şekilde kullanabilirsiniz.

Go kart en fazla kaç basar?

En kaliteli ve güvenilir markaları barındıran ve bu hizmetleriyle müşterilerinin dikkatini çekmekte olan pistlerde dikkat edilecek hususlar vardır. Bunlardan birisi de Go kart en fazla kaç basar? Sorusu ile yanıt bulacaktır.

Alman malı Rimo araçların daha çok tercih edilme sebepleri de kaliteli olmasıdır. Buna göre güvenli sürüşleri gerçekleştireceğiniz bu araçlar için en çok 75 km/s hızı görebilirsiniz.

Ancak pist içerisindeki ulaşacağınız hız ise 40-50 km/s seviyesini aşmamalıdır. Bu hız değerlerini dikkate alarak gerçekleştireceğiniz deneyimlerde araçların  5,5-6 HP güç üretebilen 160 cc hacminde tek taraflı motorlarla çalışması da bir etken olacaktır. 

Go Kart ehliyet istiyor mu?

Bazı fiziksel özelliklere de sahip olmanız gereken Go Kart ehliyet istiyor mu? Sorusunun yanıtını almak için araştırmalarınızı sürdürüyor olabilirsiniz. Bu durumda en çok saatte 35 km hız yapacak olan kişilerin ehliyet alması zorunlu değildir.

Bu durumda yalnızca boy kriterine uygun olmaları gerekmektedir. Ancak saatte en yüksek 48 km’yi bulacak olan kişilerin, bu yarışlara katılabilmeleri için 18 yaşını doldurmuş olmalarının yanı sıra ehliyet sahibi olmaları da gerekmektedir.

Trafiğe çıkılması yasal olmayan go kart araçlarının pist içerisinde kullanılmasında bu şartlara uygun olunması gerekmektedir. Yarışmaların düzenleneceği alanlarda gerekli bilgilerin elde edilmesi söz konusu olacaktır.

Devlet Ödemeleri üzerinden Go Kart Ücretsiz bakiye almak için hemen https://www.devletodemeleri.com ziyaret edin.

5/5 - (20 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu