Güncel

İstanbul Metro Açılış Saati

İstanbul Metro Açılış Saati. İstanbul İlk Metro Saat Kaçta. İstanbul Son Metro Saat Kaçta. İstanbul'da Metro Saat Kaçta

İstanbul Metro Açılış Saati. Ülkemizin en kalabalık şehirlerinden birisi olan İstanbul’un en sık kullanılan toplu taşıma araçlarından birisi Metro’dur. İstanbul’da yaşayan vatandaşlar ise kolay bir şekilde gidecekleri yere ulaşmak için Metro’nun açılış ve kapanış saatlerini araştırmaktadır.

İstanbul Metro Açılış Saati
İstanbul Metro Açılış Saati

Bu yazımızda ise İstanbul’daki metro açılış ve kapanış saatlerine cevap verilmektedir.  Bu doğrultuda İstanbul metrosunun açılış saati 06:00 olarak belirlenmiştir.

İstanbul Metro Kapanış Saati

16 milyon nüfuslu İstanbul’da vatandaşlar hem sıkışık trafikten kurtulmak hem de evlerine daha hızlı bir şekilde ulaşmak için sıkça metro toplu taşıma aracını kullanmaktadır. İstanbul metrosunun açılış saati 06:00 olmakla beraber, kapanış saati ise 00:00’dir.

İstanbul İlk Metro Saat Kaçta

İstanbul’da yaşayan vatandaşlarımız sabahları yaşanan yoğun trafikten dolayı genellikle metro toplu taşıma araçlarını tercih etmektedirler. İstanbul ilk metro saati ise 06:00’dır.

İstanbul Son Metro Saat Kaçta

İstanbul metrosunun son sefer saati 00:00’dir. Ancak cuma, cumartesi ve pazar günlerinde talebe göre gece metro seferleri düzenlenmektedir. Gece metro seferlerinde ise yolcuların çift ücret ödemesi yapması gerekmektedir. 

İstanbul metro sefer saatlerini öğrenmek için buraya https://www.metro.istanbul/SeferDurumlari/SeferDetaylari  tıklayınız.

5/5 - (6 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu