Banka Şubeleri

İş Bankası beykent şubesi İletişim

İş Bankası beykent şubesi İletişim. İş Bankası beykent şubesi telefon numarası, İş Bankası beykent İş Bankası faks numarası, İş Bankası beykent şubesi adresi, İş Bankası beykent şubesi çalışma saatleri

İş Bankası Beykent şubesi, İstanbul Büyükçekmece ilçesinde faaliyet göstermektedir. İş Bankası Beykent şubesi telefon numarası 0212 856 00 98, şubenin faks numarası ise, 0212 856 00 96’dır.

Şube Adı
Türkiye İş Bankası Barbaros Beykent şubesi
ŞEHİR:
İstanbul
İLÇE:
Büyükçekmece
ŞUBE KODU:
1245
BANKA KODU:
64
SWIFT kodu
ISBKTRIS
FAKS NO:
0212 856 00 96

EFT ve havale gibi tüm para transferi işlemlerinde kullanım sağlanan İş Bankası banka kodu ‘’64’’tür. İş Bankası Beykent şubesi şube kodu ise ‘’1245’’tir. Uluslararası para transferi işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanım sağlayacağınız İş Bankası Beykent şubesi SWIFT kodu ‘’ISBKTRIS’’ şeklindedir. Bu kod ile Dolar, Euro ve Sterlin transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Beykent Şubesi çalışma saatleri

İş Bankası Beykent şubesi çalışma saatleri, sabah 09.00, akşam ise 17.00 arasındadır. 12.30-13.30 saatleri arası öğle molası olup. Bankacılık hizmeti verilmemektedir.

Şube, hafta sonları kapalıdır. Çalışma saatleri dışında ve hafta sonlarında İş Bankası işlemlerinizi tamamlamak için 0850 724 0 724 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

İş Bankası Beykent Şubesi  Nerededir?

Türkiye İş Bankası Barbaros Beykent şubesi

İş Bankası Beykent şubesi adresi, Cumhuriyet Mahallesi, Gürpınar Yolu Caddesi, No:2-B Bölüm:14 Büyükçekmece/İstanbul’dur. Çalışma saatleri içerisinde şubeye giderek, tüm İş Bankası bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Yukarıda yer alan makale tamamen bilgi amaçlıdır. İşlem yapmadan önce lütfen müşteri temsilcisini arayarak daha fazla detaylı bilgi sahibi olun.

İş Bankası Beykent şubesi Şikayet

İş Bankası Beykent şubesi hakkında görüş, öneri ve şikayetlerinizi yorum olarak bildirebilirsiniz.

İş Bankası Şubeleri İçin Hemen https://www.devletodemeleri.com/?s=is+bankasi sayfasını ziyaret edin.

5/5 - (10 Oy )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu