Belediye Yardımları

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Yeni Evlenen Çiftlere Yardım Etmeye Devam Ediyor

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Yeni Evlenen Çiftlere Yardım Etmeye Devam Ediyor. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Evlilik Desteği. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Evlilik Desteği Kimler Başvuru Yapabilir?

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Yeni Evlenen Çiftlere Yardım Etmeye Devam Ediyor. Gaziantep Yeni Evlenen Çiftlere Destek. Evlenen genç çiftlerimize sağladığımız destek kesintisiz bir şekilde devam ediyor. Gaziantep’te yaşayan 18-25 yaş aralığındaki tüm çiftlerimizin ihtiyaçlarını karşılayarak hayatlarına anlam katıyoruz.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Yeni Evlenen Çiftlere Yardım Etmeye Devam Ediyor
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Yeni Evlenen Çiftlere Yardım Etmeye Devam Ediyor

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Evlilik Desteği

Genç çiftlerin hayatlarındaki en önemli dönemeçlerden biri evliliktir. Bu dönemde sağlanacak destek, çiftlerin güçlenmesine ve birbirleriyle daha sağlam bağlar kurmalarına yardımcı olabilir.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Evlenecek Gençlere Düğün Desteği

Gaziantep’te yaşayan gençler için harika bir fırsat! Eğer siz de 18-30 yaş aralığındaysanız ve evlilik hayalleri kuruyorsanız, bu kampanya tam da size göre. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi yeni evlenen çiftlere hediyeler vermeye devam ediyor.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Evlilik Desteği Kimler Başvuru Yapabilir?

Sadece evlenmeyi düşünen gençlerin başvuruları kabul edilmektedir. Eğer siz ve sevgiliniz 07/05/2023 tarihinden sonra evlenmeyi planlıyorsanız, başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Evlilik Yardımı Başvuru Şartları Nelerdir?

  • Başvuru yapacak kişiler 18-30 yaş aralığında olmalıdır.
  • Evlenecek çiftlerden sadece bir taraf başvuru yapabilir.
  • Başvurular sadece Gaziantep il sınırları içinde ikamet eden gençler için geçerlidir.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Evlilik Yardımı Başvuru Formu

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Evlilik Yardımı başvuru Formu için https://kadindostu.gaziantep.bel.tr/genc-basvuru/beyaz-esya?id=&tc= bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Açılan sayfada sizden istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekiyor. Formu eksiksiz doldurduktan sonra gönder butonuna tıklayın ve başvurunuzu tamamlayın.

Siz ve sevgiliniz için özenle seçilmiş hediyelerimiz, 15 Temmuz itibariyle dağıtıma başlayacaktır. Bu tarihten itibaren sizleri mutlu etmek ve özel gününüzü daha da anlamlı kılmak için hazırız.

5/5 - (22 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu