Haberler

For Children Smile Bisiklet Dağıtımı Başladı

For Children Smile Bisiklet Dağıtımı Başladı. Duyarlılıkla Gülümseten For Children Smile, 200 Çocuğa Bisiklet Dağıttı. For Children Smile Bisiklet Başvurusu

For Children Smile Bisiklet Dağıtımı Başladı. Ücretsiz Bisiklet Verildi. Çocuklar için gönüllü çalışmalar yürüten For Children Smile Derneği, duyarlı bir etkinliğe daha imza attı. Dernek tarafından, Çorum Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde gerçekleştirilen törende, Vali Mustafa Çiftçi ve Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’ın katılımıyla 200 çocuğa bisiklet dağıtıldı.

For Children Smile Bisiklet Dağıtımı Başladı
For Children Smile Bisiklet Dağıtımı Başladı

For Children Smile Derneği Çocuklara Bisiklet Hediye Etti

For Children Smile Derneği‘nin girişimleri sonucu, daha önce Kahramanmaraş’ın Afşin ilçesinde depremzede çocuklara bisiklet hediye edilmişti. Şimdi de Çorum’da düzenlenen bu anlamlı törende, çocuklar yüzlerindeki gülümsemelerle mutluluklarını gözler önüne serdi.

Vali Mustafa Çiftçi ve Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’a Teşekkürler

Törende bir konuşma yapan Vali Mustafa Çiftçi, “Yetim gülerse dünya güler” sözünü hatırlatarak, çocukların mutluluğuna katkıda bulunmanın önemini vurguladı. For Children Smile Derneği yöneticilerine katkılarından dolayı teşekkür eden Vali Çiftçi, bu tür etkinliklerin çocukların yüzündeki tebessümü artırdığını belirtti.

Devlet Ödemeleri  Gazikonut başvuru sorgulama. Gazi Konut (GBB) Güneyşehir 2. Etap kura çekiliş sonuçları

Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın da For Children Smile Derneği‘nin önemli çalışmalarını takdirle karşıladı. Derneğin çocukların geleceğine katkı sağlayan önemli projeler gerçekleştirdiğini ifade eden Aşgın, dernek yöneticilerine yardımları ve fedakar çalışmaları için teşekkürlerini iletti.

For Children Smile Derneği’nin Yürekten Çalışmaları

For Children Smile Derneği Başkanı Emine Taş Duran, derneklerinin İsviçre’de 5 anne tarafından kurulduğunu ve dünyanın farklı mazlum coğrafyalarında okullar ve rehabilitasyon klinikleri inşa ettiklerini belirtti. Özellikle yetim çocukları yalnız bırakmayan dernek, çocukların hayatına değer katan projelere imza atıyor.

Kahramanmaraş merkezli depremlerin derneği derinden etkilediğini dile getiren Emine Taş Duran, yardımların sürekli olarak devam ettiğini söyledi. Bugün de For Children Smile Derneği’ne destek veren Vali Mustafa Çiftçi ve Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’a minnettarlık duyduklarını ifade eden Duran, çocukların yüzündeki gülümsemenin kendilerine büyük bir mutluluk kaynağı olduğunu ekledi.

Bisiklet yardım başvurusu için hemen https://www.devletodemeleri.com/bisiklet-basvurusu/ Tıklayın

Yıldız Vermek İster Misiniz?

devlet ödemeleri

Youtube Kanalımızı Takip Edebilirsiniz <<< https://www.youtube.com/@engelsizmedya >>>

devlet ödemeleri

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir Yorum

  1. Bende bisiklet istiyorum tüm arkadaşlarımın bisikleti var benim yok arkadaşlarım benle dalga geçiyor babam da engeli duyma ve konuşma engellisi babam hakında da benle dalga geçiyorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu